Top 10 Work-At-Home Jobs pre učiteľov

Posted on

Top 10 Work-At-Home Jobs pre učiteľov

Až budete vstávať v 5 hodín ráno dochádzať do práce po hore polku noci robí triede prep, prácu, ktorá vám umožní pracovať v pyžame vyzerá čertovsky dobre. Mohlo by to tiež znieť nepravdepodobne, samozrejme, nemôžete učiť z pohodlia svojho domova, je to tak? Práca z domova pracovné miesta sú atraktívne pre pracovníkov vo všetkých druhoch povolania, ale aj pre učiteľov predovšetkým príležitosťou na vybudovanie kariéry v digitálnej výučbu silnejší a pestrejšie každý rok.

Vďaka technológii, je celkom možné kombinovať svoju lásku vzdelanie s Práca na plný úväzok-at-home životný štýl. To platí najmä, ak ste ochotní splynúť role budovať svoju novú kariéru, napríklad zmiešaním vzdelávacie radiť sa s niektorými on-line výučby, atď

Ak uvažujete o tom, veľkú zmenu; ste bývalý učiteľ alebo v dôchodku, alebo hľadáte prácu mimo tradičnej triede, jeden alebo viac z týchto 10 work-at-home pracovných miest pre učiteľov by mohlo pristane vám.

online Teacher

Pre učiteľov, ktorí stále majú radi svoju prácu, ale chcú pracovať doma, on-line výučba ponúka príležitosti pre každého ohniska. Niektoré virtuálne učitelia sa zameriavajú na študentov, domáce školy, napríklad, zatiaľ čo iné by sa mohli zamerať na dospelých študentov a vzdelávacích programov právnických osôb.

Informácie o virtuálnych výučbových platov v porovnaní in-triede učebných platov je ťažké prísť, ale súdiac podľa ponúkaných pracovných príležitostiach a neoficiálnych správ by mala byť K-12 učitelia pripravená prijať zníženie platu učiť z domova. Avšak, ak ste uvažuje o presťahovaní do miesta s nižšou životné náklady, alebo máte v pláne doplniť svoj učebný plat s iným zameraním alebo dva, to koncert by mohol byť pre vás.

online Tutor

Nech už je váš špecialitou je ESL, počítačové vedy, alebo SAT prípravka, on-line výučba môže byť lukratívne spôsob, ako zarobiť na živobytie z domova, alebo pad plat pri svojej každodennej práci. Technológie ako Skype a iné videokonferencie softvéru, a preto je ľahšie ako inokedy, aby replikovať doučovanie relácie v-osoba a vystrihnúť dochádzať.

Online mimoriadnym profesorom / Inštruktor

Osvedčeného koncerty sú ťažké prísť v týchto dňoch, ale nahor pre pomaturitné pedagógov je, že virtuálny profesor / inštruktor pracovných miest je pravdepodobné, že neustále rastú. Relatívne nízky plat za doplnkovými profesorov je oveľa ľahšie žalúdka, keď sa môžete učiť z pohodlia svojho domova.

písanie Coach

V Payscale správe 2016, 44 percent manažérov uviedlo, že písanie boli tvrdé zručnosti najviac chýba nové grady. Môžete pomôcť zvrátiť trend tým pracovať so študentmi a firemnú klientelu oprášiť týchto základných zručností. Podobne ako doučovanie, písanie trénovať koncerty profitovali z technológií, ako sú videokonferencie, takže je ľahšie ako inokedy, aby komunikovať so študentmi na diaľku.

curriculum Developer

Chegg opisuje osnov takto: “Ak je v triede boli divadlo, Curriculum Developer by Dramatik, ktorý vytvára príbeh a zapíše sa do dialógu” Ak ste strávil veľa času v triede učí svoje vlastné materiály, viete, čo funguje a čo nie. Daj, že odborné znalosti k dobrému používanie, a vybudovať druhú kariéru ako učebný plán developera. Hlavné pracovné dosky majú vždy výpisy pre vývojárov osnov. Niektoré z nich, ako je skutočne vám umožní filtrovať pre domáce založené príležitosti.

Výučbové materiály Provider

Ak už máte svoje výukové materiály, zdokonalené rokmi pokusov a omylov v triede, tak prečo nie zdieľať bohaté vedomosti a vaše tvrdá práca oplatí znovu a znovu, v rovnakom čase? Učitelia Pay Učitelia vám umožní zdieľať svoje plány lekcie, aktivity v triede dekor a viac, a zarábať peniaze z neho.

Vy pravdepodobne nebudete zbohatnúť z webu, ale môžete urobiť pár naviac set mesačne, čo príde vhod pri spúšťaní po triede kariéru – niektorí predajcovia Zdá sa, že celkom dobre.

“V súčasnej dobe som robiť oveľa viac predajné výukových nástrojov, než by som si, keby som pokračoval vo vyučovaní,” píše Rachel Lynette na Edutopia . “Podľa TPT sa bestsellerom dosiahla viac ako 2.000.000 $, 164 učitelia zarobili cez $ 50,000 a tisíce ďalších priniesť niekoľko sto dolárov mesačne, čo môže mať veľký rozdiel, keď žijete na platu učiteľa.”

Vzdelávacie Writer / Editor

Educational publishing je prirodzeným pre učiteľov, ktorí opúšťajú učebňu. Spisovateľ na voľnej nohe / editori všeobecne veliť hodinovej mzdy vo výške $ 15 až 75, v závislosti na intenzite ohniská, hĺbka výskumu potreby a úroveň písanie / správ je potrebné urobiť.

Ale v prípade, že na voľnej nohe, život nie je odvolanie, nepočítajú sa možnosť pracovať pre spoločnosť. Zvyšujúceho sa počtu zamestnávateľov vo všetkých odvetviach vítajú flexibilné plány vrátane plný úväzok z domova rolí a priradenie zmluvy. Ak ste ochotní urobiť nejaké starostlivé hľadanie zamestnania, môžete nájsť ten správny vzdelávacie spisovateľ / editor prácu vám umožní pracovať z domova.

test Čarostřelec

Educational Testing Service (ETS) stále hľadá on-line a on-site testovacích bránok pre TOEFL, GRE a ďalšie testy. To je zvyčajne na čiastočný úväzok a cyklická, podľa potreby sa mení v priebehu roka.

Blogger / Writer

Ako už bolo spomenuté, pevné písanie sú oceňované. Ak ste pripravení na niečo úplne nové, môžete dať svoje schopnosti používať ako blogger alebo spisovateľ, sa zameriava na vzdelávacie témy-alebo akúkoľvek tému blízkej a drahá svoje srdce, o ktoré majú veľa vedomostí. Ak chcete začať v tejto oblasti, sa pripravujú na spustenie pitching pred otočiť vypínačom a opustiť učebňu pre dobré. Na plný úväzok písanie kariéry sú postavené na spojenie, a budete musieť vybudovať sieť, než sa zaviazať.

výchovné poradcu

Je to malé špinavé tajomstvo profesionálneho života, ktorý poradcovia často zarábajú viac než zamestnanci za ponuku podobné skúsenosti. Ak máte podnikateľského ducha, môžete vytvoriť obchodné trénovať učiteľa a administrátorov.

Všimnite si, že táto práca nie je úplne z domu, ako budete pravdepodobne musieť konzultovať s klientmi priamo. Avšak, byť svojim vlastným šéfom prichádza s veľkou flexibilitou (rovnako ako zodpovednosť). Ak to znie ako niečo, čo vás zaujíma, Angela Watson ponúka dobrú primer pre začínajúcich výchovné poradca na svojom mieste, základný kameň pre učiteľov .

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *