Spoločných výziev New Stážisti Face

Posted on

Spoločných výziev New Stážisti Face

Potom, čo robí svoju domácu úlohu a výskum zamestnávateľov, predložením dobre napísaný profesijný životopis a sprievodný list, a udržiavanie proaktívneho prístupu k procesu stáže, že ste pristáli, čo sa zdá byť perfektné stáž v lete.

Rovnako ako väčšina stážistov, ste pripravení začať získavania pracovných skúseností, ale prvý deň v práci môže byť frustrujúce, ak nie sú splnené vaše očakávania. Tu je návod, ako udržať odbornú spôsobilosť a zaistili, že vaša prax je cenný a príjemné.

Potom sa racionálny prístup k problémom

Krivka učenia spojené s novú prácu je strmá, a tam bude nevyhnutne nešťastie v ranej fáze procesu. Naučte sa klásť otázky, sa logický prístup k akejkoľvek situácii, a nie unáhlené závery alebo vziať niečo osobne ako pokuse o vyriešenie problémov. Tu sú niektoré bežné problémy stážisti čelia v priebehu prvých niekoľkých týždňov na prácu.

Problém 1: je priradené Všetok zavrčet prácu

Po prvé, pamätajte, že musíte zaplatiť svoje dlhy ako stážista nakoniec dostať na plný úväzok prácu svojich snov. Tam je veľa dozvedieť sa o organizáciu, jeho ľudu, jeho poslanie, a klientelu, pre ktoré pracuje, a veľa z toho učenia prebieha pritom na run-of-the-mlyn prácu.

RIEŠENIE : Zmenou svoj pohľad na podradné úlohy, môže sa obrátiť nevýhodnú situáciu v jednej z výhod. Napríklad, zatiaľ čo robí kávu môžete robiť zaujímavé známosti. Kým podanie dokumentov, sa môžete dozvedieť viac o fungovaní podniku.

Problém 2: nebol kompenzovaný pre vašu prácu

Možno ste bola ponúknutá $ 15 za hodinu, ale všimnete, že iba príjem $ 10 za hodinu týždenného platu. Alebo sľúbil náhradu za dopravu alebo jedlo nebolo proferred po dvoch až troch týždňoch. Ak niektorá z nich, alebo podobnej situácii sú v prípade, že je dôležité zistiť, čo môže byť problém, než sa stanete skľúčený a je ovplyvnený váš postoj. Nikto nebude vyčítať, že kontrolu na odškodnenie alebo náhradu.

RIEŠENIE:  Ak ste boli zaradení do zástupcom HR počas svojho onboarding, kontakt s nimi a zistiť, prečo ste nedostali náhradu ste očakávali. Ak nemáte kontakt HR, poraďte sa so svojím priamym nadriadeným alebo osoba, ktorá ste boli v kontakte s, keď ste boli najatí.

Problém 3: pocit, ohromený a nemožno vykonať na svojich najlepších schopností

To nie je nezvyčajné pre stážistov cítiť zavalení, a mnoho z nich sa určite dal veľkú záťaž s minimálnym zaškolením. Vytrvať v skorých štádiách, a dať si nejaký čas prísť do rýchlosti. Ak máte pocit, pod tlakom od svojho nadriadeného, ​​vysvetliť, že budete chcieť vziať čas potrebný na to dobrú prácu a minimalizovať chyby.

Avšak, v prípade, že nepohodlie je trvalá, a nemáte pocit, že veci sú jednoduchšie získať, možno budete chcieť, aby prehodnotila, pokiaľ stáž stojí za to pokračovať.

RIEŠENIE:  Seek druhý názor od ostatných stážistov, kolegu v práci, alebo niekoho, kto vám veriť, aby vám dobrú perspektívu. To by mohlo byť, že ste bol príliš tvrdý na seba a že sa vykonáva v pohode. Mohlo by sa stať, že váš zamestnávateľ má neprimerané nároky. Ak máte podozrenie, že druhý, poraďte sa so svojím nadriadeným o svojich očakávaniach a pre spätnú väzbu na svoj výkon. Hoci to nie je ľahké, úprimná diskusia o výkonnosti a očakávania ukazuje zrelosti. Naučiť sa byť pohodlné v tejto situácii vám bude stáť v dobrom úžitku pre budúce výkonnosti konverzácií.

Problém 4: Pri zobrazí malú alebo žiadnu spätnú väzbu

Pravidelné hodnotenia sú životne dôležité pre všetkých zamestnancov, ale predovšetkým pre stážistov a kandidátov entry-level. Zamestnanci potrebujú vedieť, či robia dobrú prácu, alebo ak je niečo, čo treba zmeniť. Mnohí zamestnávatelia prehliadnuť potrebu spätnej väzby, ktorý kladie bremeno na vás hľadať von.

RIEŠENIE:  Ak dostanete malú alebo žiadnu spätnú väzbu, spýtajte sa svojho nadriadeného, ak vykonávate primerane. Mohlo by to byť neformálne otázka pri káve, či sa cítite pohodlne s menej formálnym prostredia. Tento prístup umožňuje váš nadriadený byť menej strážené o čo prehliadol, že je potrebné, aby vám povedať, ako sa vám darí. Môžete tiež zbierať poznatky tým, že žiada svojho nadriadeného radu o niektorých tém súvisiacich s prácou, ako je, ako by ste mali zvládnuť situáciu A, B a C.

Mnoho úloh, ktoré budete čeliť na pracovisku sú spojené s blížiacou sa problémy a ďalších ľudí vhodným spôsobom; Problémy môže zdať neprekonateľné, a ľudia môžu zdať nezmyselné. Naučiť, a naučíte najťažšie lekcie zo všetkých.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *