Jednoduchá práca ďaleko od domova Computer Jobs

Posted on

Jednoduchá práca ďaleko od domova Computer Jobs

Počet prác ďaleko od domova počítačových pracovných miest sa zvýšil v posledných rokoch sa čoraz viac firiem zoznámenie s koncepciou a technológií vzdialeného spolupráce rastúce stále bežnejšie.

Zatiaľ čo mnoho z týchto pracovných miest-EG, vývojári softvéru, webové dizajnérmi, dátových inžinierov-tendenciu vyžadovať pokročilé zručnosti, existuje veľa ľahké, entry-level, práca mimo domova počítačových pracovných miest vonku. Musíte len vedieť, kde hľadať a čo hľadať.

Virtuálna asistentka

Virtuálna asistentka poskytuje vzdialený administratívnu podporu pre firmy, tímu alebo manažéra. To zahŕňa celý rad administratívnych úloh, ako sú plánovacie stretnutia, rezervácie cestovanie, v reakcii na e-maily, telefónne hovory alebo správy na sociálnych médiách, zadávanie dát alebo vedenia záznamov, a mnoho ďalších.

Rovnako ako mnoho iných vzdialených miest, virtuálny asistenti pozície sú ponúkané ako na voľnej nohe a na plný úväzok základe. Môžete vyhľadávať na diaľkovom ovládači a koncert staveniska pre tituly ako “VA”, “virtuálna asistentka”, “Virtuálna výkonný asistent,” alebo “virtuálnej kancelárie manažéra,” a ďalšie. Môžete tiež nájsť tieto typy pracovných miest na voľnej nohe a pružná pracovná miesta ako FlexJobs , Upwork , Guru a Fiverr , napríklad.

Pri podaní žiadosti by ste mali uprednostňovať svoje organizačné , komunikačné a manažérske zručnosti čas . Okrem toho, pretože budete pracovať výhradne on-line, je dôležité, aby virtuálna asistentka mať skúsenosti s najnovšími technológiami.

Mali by ste byť oboznámení s priemyselným štandardom pre komunikáciu a spoluprácu platforiem, vrátane on-line kalendára; softvérom pre spracovanie textu a tabuliek; e-mail a posielanie správ nástroje, ako je Gmail a Slack; audio-video konferencie platformy, ako je Skype, Slack a Google Hangouts, a nástrojov pre zdieľanie obrazovky. Podľa Payscale v priemere virtuálny asistenti robiť $ 15 za hodinu .

Remote Customer Support Associate

Väčšina vzdialených zákazníckej podpory spoločníci slúži ako “prvej línii” pre všetku komunikáciu so zákazníkmi. Patrí medzi ne riešenie problémov, odpovedanie na otázky, poskytovanie informácií, a ďalšie, a môže prebiehať cez e-mail, chat alebo telefonovanie.

Menšie organizácie môžu zväzok všetkých týchto kanálov do jednej, zatiaľ čo na stredných alebo väčších podnikov, budete pravdepodobne vidieť práce rozišli; napríklad za “help desk spolupracovník” bude zodpovedať na všetky otázky prichádzajúce prostredníctvom e-mailu alebo on-line chatov, a “call centrum spolupracovník” zvládne zákazník telefonovať.

(Je to na vedomie dôležité, aby prichádzajúci hovor centrum pracovných miest bývajú role zákazníckej podpory, kam užívajúci prichádzajúce hovory od zákazníkov. Na druhú stranu, odchádzajúce call centrá pracovných miest, kam volali na vedení alebo potenciálnymi zákazníkmi a sú zvyčajne zameriavajú na predaj).

Máte niekoľko možností, pokiaľ ide o zistenie vzdialeného zákazníckej podpory spolupracovník prácu. Môžete hľadať vzdialené miesto pre zákazníckej podpory pozícií, ktoré sa môžu objaviť pod názvami ako “zástupca zákaznícke služby”, “Úspech zákazníka manažér”, “špecialista starostlivosti o zákazníkov,” alebo “agent zákazníckeho servisu,” napríklad.

Môžete tiež rozšíriť vyhľadávanie na pravidelných pracovných miest . Len nezabudnite pridať “remote”, “virtuálne”, alebo “práca z domu” v prednej časti hlavy. (Avšak, pokiaľ ide o zistenie, legitímne práce-od-home pracovných miest, výpisy o miestach, ako FlexJobs , Remote.co , Jobspresso a WeWorkRemotely , môže byť spoľahlivejšie než vzdialených zápisov o konvenčných motorov pri hľadaní zamestnania.)

Pri nanášaní do vzdialených miest zákazníckych služieb, sa snažia zdôrazniť všetky predchádzajúce zákaznícke služby alebo pohostinstvá pracovných miest, ako aj vynikajúce komunikačné a riešenie konfliktov zručnosti . Podľa Glassdoor, priemerný zákazník podpory spoločnosti činí asi 35.000 $ ročne .

Remote Clerk Data Entry

Vzdialený dátový vstup úradník ručne vloží, aktualizácie alebo manipuluje číselné alebo alfanumerické údaje (napríklad čísla alebo kombinácia písmen a číslic), do databázy prostredníctvom vlastného počítača.

Podobne ako u pracovných miest vyššie, diaľkové zadávanie dát úlohy sú k dispozícii ako na plný úväzok a na voľnej nohe základe. Môžete hľadať výrazy ako “diaľkové zadávanie dát”, “diaľkové zadávanie dát úradník”, “diaľkovým pohonom dát” alebo “virtuálne zadávanie dát”, napríklad.

Keď sa uchádzate o diaľkové zadávanie dát pracovných miest, bude váš zamestnávateľ pravdepodobne požadovať vaše písanie metriky – napríklad “KPH” alebo úderov za hodinu, a “WPM” alebo slov za minútu. Mali by ste byť schopní písať minimálne 8000 kilometrov za hodinu (aj keď 10.000 je lepšie), ako aj minimálne 50 WPM.

Podľa ZipRecruiter, čo by plat pohybuje mid-level Data Entry zapisovateľa je z $ 27,000 na $ 56.000, zatiaľ čo priemerný plat je 37.000 $ ročne. Úradníci entry-level, avšak zvyčajne začínajú za nižšiu cenu, a hodinovej mzdy môžu ponoriť tak nízke, ako $ 9-10 $ za hodinu.

Online “Odd-Job” Worker

Aj keď to môže znieť divne, existuje mnoho vzdialených “pomocné práce”, môžete nájsť na internete. Aj keď by ste nemali očakávať, že zarábať na živobytie len jeden z nich, môžete použiť jeden ako vedľajší hluku alebo ich kombinovať pre príjem vyšší. Povahou pojmu “nepárne zamestnania,” nevyhnutne menia. Kľúčom k úspechu je vedieť, kde hľadať pre tieto typy pracovných miest a na čo sa zamerať.

Nájdete najširšiu ponuku pracovných miest na voľnej nohe lokalít, ako Upwork, a môžete vyhľadávať pracovné miesta, ktoré sa zmestia váš záujem alebo skúsenosti. Možno, že budete vyzdvihnúť 2-dňový dlhé zadávanie dát projektu tento týždeň a audio prepisy premietať ďalšie.

Craigslist je ďalší dobrý zdroj konzultovať. Skontrolujte časť “Tento počítač” pod “Koncerty”, a to buď naskenovať výpisy či onej kategórii hľadať výrazy ako “remote”, “Práca z domu” alebo “virtuálne”. To môže byť stojí za to hľadať na hlavnej kategórii “koncerty” s týmito podmienkami príliš.

Ďalšie online pomocné práce zahŕňať brať prieskumy, ktorá sa zúčastňuje panelovej výskumných skupín, a plnením mikro-úloh na Amazon Mechanical Turk platformy (alebo podobných miestach , ako sú SwagBucks alebo Clickworker). K dispozícii sú aj peniaze-tvorby aplikácie, ktoré možno použiť na registráciu do rýchlych koncerty alebo poskytovať profesionálne služby.

Je dôležité, aby zostali usilovní a skúmať oprávnenosť akejkoľvek platforme, než sa zaregistrujete; To je, aby zabezpečili, že to nie je podvod.

Môžete vyhľadávať recenzie on-line, alebo zistiť, či má firma záznam s Better Business Bureau. A napokon, ak chcete získavať hľadaní práce skôr než za to, môžete tiež zaregistrovať a predávať svoje služby na Fiverr.

Plat bude nevyhnutne líšia v tomto prípade, a to bude úplne závisieť na vašom výkonu a množstvo času venujete práci tieto typy pracovných miest. Na Amazon Mechanical Turk, priemerná mzda sa pohybuje v rozmedzí 6-12 $ za hodinu. Možno zistíte, koncerty, ktoré zaplatí viac na externých stránkach alebo na Craigslist. Všimnite si, že každú prácu alebo platformu, ktorá pozícia seba ako “dostať-bohatý-rýchla” príležitosť, je veľmi pravdepodobné, podvod ; ak to znie príliš dobre, aby to bola pravda, pravdepodobne to je.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *