Čo účtovný robiť? Plat, potrebné zručnosti, & More

Posted on

Čo účtovný robiť? Plat, potrebné zručnosti, & More

Účtovné zaistiť správnosť účtovnej závierky pre jednotlivcov, firmy a organizácie. Majú zabezpečiť, aby zákony a postupy sú dodržiavané, a dane sú správne a zaplatené včas. Účtovné pripraví finančnú dokumentáciu a vysvetlí svoje nálezy jedincov alebo riadenie podniku či organizácie.

Existuje niekoľko typov účtovných. Management účtovných pripravovať finančné informácie, ktoré sa používa interne spoločností, ktoré ich zamestnávajú. Verejné účtovný, ktorí pracujú pre účtovné firmy, alebo sú samostatne zárobkovo činné vykonávať audity a pripravovať finančné podklady a daňové formuláre pre klientov. Vládne účtovné práce s finančné záznamy vládnych agentúr. Oni tiež audit firmy, organizácie a jednotlivcov, ktoré sú predmetom vládnej regulácie a zdanenia.

Accountant povinnosti a zodpovednosť

Typické pracovných povinností účtovník musí byť schopní vykonať, patrí:

 • pripravovať rozpočty
 • Zadávanie transakcií a zladenie zostatkov účtov
 • Pripraviť presné pracovné dokumenty, plány a odsúhlasenie na účely auditu
 • Zasielanie faktúr k účtom
 • Vynútiť platobné podmienky s účtami
 • Zostať až do dnešného dňa daňových zákonov štátnymi a miestnymi
 • Práca s externými audítormi
 • Rekordný platby a výplaty

Účtovné vykonávať celý rad povinností v závislosti od ich zamestnávateľov a špecifické zameranie ich práce. Či spolupracuje s korporácií, jednotlivci alebo vládnych agentúr, účtovník musí byť schopní podať právne finančné dokumenty, ako sú tie, že verejné podniky musia zverejniť pre investorov. V prípade individuálnych klientov, to by mohlo byť niečo tak základného ako ročná daň z príjmu formulárov.

Účtovné pracujúci v podnikoch musí byť schopný analyzovať vnútorné finančné dokumenty, uistite sa, že odbory sú v súlade s právnymi predpismi, a aby rozpočet odporúčania.

účtovný Plat

Platy účtovník sa môže výrazne líšiť v závislosti od zamestnávateľa. Niektoré veľké firmy môžu platiť vyššie platy a nezávislí účtovné s dlhodobým zoznam klientov tiež môžu zarobiť viac.

 • Stredná ročný plat: $ 69.350 ($ 33,34 / hodina)
 • Top 10% ročného platu: $ 122.220 ($ 58,75 / hodina)
 • Dno 10% ročného platu: $ 43020 ($ 20,68 / hodina)

Zdroj: US Bureau of Labor Statistics, 2017

Vzdelávanie, a certifikácia

Minimálne vzdelanie požaduje, aby sa stal účtovníkom je bakalársky titul. Mnoho účtovný bude usilovať o vyššie stupne a certifikáciou s cieľom, aby sa sami lepšie predajné.

 • Vzdelanie: Bakalársky titul v účtovníctve alebo príbuznom odbore, je nutné začať v kariére ako účtovník. Niektorí zamestnávatelia dávajú prednosť uchádzači o zamestnanie, ktorí majú magisterský titul v účtovníctve alebo daní alebo MBA s koncentráciou v oblasti účtovníctva.
 • Certifikácia: Aby bolo možné uložiť svoje listiny u US Securities and Exchange Commission, účtovné je potrebné, aby sa stala držiteľkou certifikátu audítora (CPA). Jednotlivé štáty udeliť udelenie licencie podľa svojich vlastných pravidiel a predpisov. Po získaní vysokoškolské vzdelanie, účtovník musí prejsť  Jednotná CPA skúšky .

Accountant zručnosti a kompetencie

Okrem formálneho vzdelania a povolenia, mäkké zručnosti potrebné, aby účtovné zahŕňajú:

 • Zákaznícky servis zručnosti: Mnoho účtovných strávia veľa času práci so zákazníkmi, vyhodnocovanie ich potrieb, a pomáhať im s ich financie alebo daní. To vyžaduje, aby rozprávanie a počúvanie, ktoré sú súčasťou zákazníckeho servisu.
 • Analytické myslenie: Účtovné musia byť schopní identifikovať trendy alebo ťažkosti pri kontrole finančných prostriedkov pre jednotlivca alebo firmy.
 • Riešenie problémov: Pracuje ako účtovník často zahŕňa pomáha klientom riešiť konkrétne finančné problémy. V mnohých prípadoch účtovné objavovať problémy a treba odporučiť riešenie, keď sa to stane.
 • Microsoft Office spôsobilosti: účtovný strávia veľa času práci s štandardných softvérových aplikácií používaných pre podniky, najmä Microsoft Excel alebo iný tabuľkový procesor.
 • Dobre organizovaná: Sledovanie a analýza finančných prostriedkov vyžaduje vysokú úroveň organizácie, aby zostali na vrchole výnosov a nákladov, lebo vyvíja.

Job Outlook

Podľa Bureau of Labor Statistics , rast počtu pracovných miest pre účtovné sa odhaduje na 10 percent za desať rokov končiace v roku 2026. To je lepšie ako rast 7 percent prognózované pre všetky profesie. Vyhliadky na prácu v tejto oblasti často sú viazané na zdraví ekonomiky, ale účtovný vždy bude potrebné, ako stále viac firiem ísť na verejnosť a ako daňové kódy čoraz zložitejšie.

Pracovné prostredie

Podnikatelia prostredia sa môže líšiť, ale väčšina účtovný pracujú buď pre väčšie firmy, ktorá potrebuje svoje služby alebo Pracujú samostatne slúžiace jednotlivcov a malé firmy. Niektorí nezávislí účtovný by mohlo fungovať von z domácej kancelárie.

Pracovný rozvrh

Pracovný čas zvyčajne nasledovať štandardný otváraciu dobu. Najväčší Výnimkou je počas daňového obdobia, kedy mnohí účtovný bude pracovať veľa hodín, aby boli splnené s klientmi pred termínom podania.

Ako získať prácu

ŠTÚDIUM
bakalársky titul v odbore účtovníctvo je úplné minimum.

GET CPA
bez toho aby sa stal autorizovaný účtovný, pracovné vyhliadky môže byť obmedzená.

Získavajú skúsenosti
najlepší spôsob, ako vybudovať dôveru a zisk klientov je cez robí dobrú prácu.

Porovnaním podobnú prácu

Profesijné dráhy podobné ako u účtovník, spolu s medián ročných platov, zahŕňajú:

 • Rozpočet Analytik: $ 75.240
 • Náklady odhadca: $ 63.110
 • Finančný analytik: $ 84.300
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *