Rezignácia Listy z osobných dôvodov

Posted on

 Rezignácia Listy z osobných dôvodov

Keď ste opustil svoju prácu z osobných dôvodov, môže byť ťažké zistiť, čo na to povedať svojmu šéfovi. V niektorých prípadoch budete chcieť vysvetliť svoje dôvody pre opustenie. V iných situáciách, možno budete chcieť, aby sa vaše vysvetlenie vágne. Možno nebudete chcieť podeliť sa o podrobnosti, a to najmä v prípade, že nie sú v spojení s vašej práci.

Dôležité: Bez ohľadu na to, prečo ste odstúpil, je dôležité, že budete písať formálny rezignáciu list svojho zamestnávateľa a že patričnú pozornosť, kedykoľvek je to možné.

Vašou úlohou je teraz opustiť svoju prácu na vysokom tóne, takže môžete držať svojho šéfa ako pripojenie siete.

Nižšie nájdete niekoľko tipov pre písanie rezignáciu list, keď sa odstúpiť z osobných dôvodov, rovnako ako dve vzorky rezignáciu list. Používať tieto šablóny, ktoré vám pomôžu napísať svoj vlastný rezignácia list.

Tipy pre písanie rezignáciu list z osobných dôvodov

Nižšie sú uvedené niektoré tipy, ktoré mať na pamäti pri písaní rezignáciu list, z osobných dôvodov:

  • Porozprávajte sa so svojím šéfom Po prvé: Ak je to možné, informujte svojho šéfa o svojom zámere odstúpiť osobne predtým, než podáte oficiálny obchodný list. Týmto spôsobom, budete vyhnúť blindsiding svojho nadriadeného. Môžete tiež poslať tento list s ľudskými zdrojmi.
  • Obsahovať dátum posledného dňa: Vo svojom liste špecifikovať dátum, kedy ste v pláne odísť z práce. Pokúsiť sa dať výpoveď najmenej dva týždne. V prípade, že okolnosti sú také, že nemôže dať toľko upozornenie, aby čo najviac dodacie čas, ako môžete.
  • Udržujte svoje dôvody V skratke: Nemusíte zachádzať do podrobností, aby sa váš dôvod na odchod. Môžete jednoducho povedať: “Ja som odstúpil z osobných dôvodov,” alebo “ja som odstúpil kvôli rodinný problém, ktorý vyžaduje, aby všetok môj čas.” Ak chcete ísť do väčších detailov (napríklad povedať, že sa ponecháva byť pobyt-at-home rodičia, alebo z dôvodu choroby rodiny), môžete vysvetliť. Nedostanú do burín, ktoré ponúkajú príliš veľa špecifík, alebo príliš veľa informácií. Ak chcete zachovať list stručne ak veci.
  • Zostať pozitívne: Možno budete musieť požiadať svojho zamestnávateľa o odporúčaní do budúcnosti. Môžete dokonca žiadať o prácu u rovnakej spoločnosti raz. Preto sa zostať pozitívne, keď sa hovorí o svojich skúsenostiach v spoločnosti. Bolo jasné, že ste odstúpil z osobných dôvodov, nie kvôli nespokojnosti s prácou alebo organizácie.
  • Ponúknite vašu pomoc: Ak je to možné, ponúknuť pomoc počas prechodného obdobia. Tie by mohli ponúknuť trénovať nových zamestnancov alebo pomôcť iným spôsobom. Ak môžete byť flexibilný, o obdobie, kedy sa na dovolenku, zahŕňať ponuku, aby zostali dlhšie, ak je to užitočné, aby svojho nadriadeného.
  • Opýtajte sa: Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa dávok alebo prázdniny čas výplaty, môžete ich požiadať, vo svojom liste.
  • Sledujte Business Letter Formát: Uistite sa, že dodržiavať správny formát obchodný list v listu. Obsahovať hlavičku s menom zamestnávateľa a adresa, dátum a svoje meno a adresu.
  • Úpravy a korektúry: Tiež by ste mali pred odoslaním dôkladne skorigovať list. Opäť platí, že budete musieť požiadať o odporúčania od svojho zamestnávateľa, takže chcete všetky vaše práce je potrebné vyleštiť.
  • Odosielanie e-mailu: Ak ste odoslaním listu e-mailom odoslať sami skúšobnú správu, aby zabezpečili, že vaša správa prichádza skrze ako formát. Uviesť svoje kontaktné údaje v podpise miesto na hornej časti listu. Vypísať svoje meno a účel Vášho listu (rezignácia) v riadku predmetu.

Rezignácia List Ukážka z osobných dôvodov

To je rezignácia List príklad z osobných dôvodov.

Jessica Iskandar
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
jessica.iskandar@email.com

1.8.2018

Bruce Lee
Sales Director
Atlantic Co.
123 Business Rd.
Business City, NY 54321

Dear Mr. Lee:

Píšem vám oznamujem, že budem opúšťať Atlantic Co. v jednom mesiaci. Aj keď som sa tak tešil na spoluprácu s Vami a pracovať pre spoločnosť, osobné dôvody vyžadujú, že som vypratať svoju pozíciu a zamerať sa na zlepšenie svoju situáciu doma.

Môj posledný deň bude 1.júla. Napriek tomu, že má odísť, hlboko oceňujem príležitosti ste mi poskytol počas svojho času ako on Sales Manager. Som veľmi vďačný za všetky vaše pomoc pozdĺž cesty.

Urobím čokoľvek potrebné na zabezpečenie hladkého prechodu po tom, čo som ísť ďalej. Mám niekoľko členov tímu na mysli, ktorí verím by bolo silné kandidátmi na povýšenie do môjho postavenia, alebo by som sa rád pomôže s procesom hľadania externou náhradu. Neváhajte byť v kontakte o tom, čo môžem urobiť, aby pomohla.

Ešte raz ďakujem moc za príležitosť byť súčasťou Atlantického Co. Dúfam, že môžeme zostať v kontakte as obchodnými kolegami, a teším sa na spoluprácu s vami v budúcnosti opäť mali možnosť prezentovať. Ďakujem za pochopenie.

S pozdravom,

Jessica Iskandar (podpis výtlačok letter)

Jessica Iskandar (zadali meno)

Rezignácia List vzoriek pre osobné problémy

Vaše meno
Vaša adresa
Vaše mesto, štát, PSČ
Vaše telefónne číslo
Váš e-mail

Dátum

Name
Názov
organizácie
Adresa
Mesto, štát, PSČ

Vážení Mr./Ms. Priezvisko:

Je mi ľúto Vás informovať, že budem opúšťať Bolt Inc. za dva týždne. V dôsledku nepredvídaných osobnými problémami, som už nebol schopný plniť svoje povinnosti z mojej úlohu, a mám pocit, že je v najlepšom záujme spoločnosti, ktoré som vypratať pozície.

Dúfam, že môj odchod nespôsobí vy alebo Bolt Inc. nepríjemnosti. Neváhajte byť v kontakte, ak si myslíte, že existuje nejaký spôsob, ako môžem pomôcť s hľadaním náhrady, alebo ak je niečo, čo môžem urobiť, aby prechod hladšia.

Mockrát vám ďakujem za pochopenie. Napriek osobným problémom som sa zaoberajú, som si užil prácu s vami, a vážim si svoj čas v spoločnosti. Dúfam, že budeme môcť zostať v kontakte a ja sa teším na to, ako Bolt Inc. rastie v budúcnosti.

best,

Váš podpis  (výtlačok písmeno)

Váš Typed Name

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *