Zlepšiť svojej športovej kariéry sprievodný list

Posted on

Zlepšiť svojej športovej kariéry sprievodný list

Sprievodný list umožňuje vašej osobnosti, aby presvitať, vám dáva možnosť propagovať upozorňuje vo svojom životopise a predstaviť sami seba, umožňuje prispôsobiť svoju správu na jednotlivé zamestnávateľa, a dáva vám možnosť, ako opísať, prečo ste dobrou voľbou pre práca. Je to mocný nástroj!

Je to tiež vaša šanca na zobrazenie svoje komunikačné zručnosti a úroveň svoje odhodlanie a nadšenie, pokiaľ ide o kariérny pozíciu otvorené športové. Tu je niekoľko tipov, aby váš sprievodný list nový impulz:

Prispôsobte si svoj sprievodný list

Najviac odporúčame výrub svoj životopis na jednu stránku, alebo prinajmenšom skrátiť. Sprievodný list umožňuje ponúknuť špecifiká, ktoré sa nemusia zobrazovať na svojom životopise.

Ak ste si zarobil All-konferencii pocty vo futbale a teraz sa uchádzate o pozíciu futbal koučovanie, motivačný list Vám ponúka možnosť hovoriť o tomto zážitku. Kým životopis môže byť znížený na “Zaslúžené all-konferenčné vyznamenania vo futbale,” sprievodný list umožňuje možnosť hovoriť o dôvodoch ste boli schopní dosiahnuť tú česť.

Ak organizovanie je vaša sila, uistite sa, že presvitá v sprievodný list. Ak je to kreativita, nechať túto zručnosť presvitať v profesionálnom, ale štýlový sprievodným listom.

Target Sprievodný list na konkrétnu pozíciu

V ideálnom prípade by ste nemuseli robiť veľa zmien v športovej kariéry životopis, ale byť pripravený urobiť významné zmeny každý sprievodný list. Obrovsky rozdielne sprievodný list je často potrebné, ak jednu pozíciu, ktorú sledujú, je výrazne odlišný od druhého sa pokúša pristáť.

Zamerať sa na atribúty, ktoré vám pomôžu byť najlepším kandidátom pre danú pozíciu. Pokiaľ sa jedná o reklamu alebo kontakt indikuje, aké kvalifikácia na pozícii sú preskúma tieto kvalifikácia a riešiť každú z nich. Zamerajte sa na dôvod, prečo ste dobrou voľbou pre túto prácu, ako budete hovoriť o svojej kvalifikácii.

Ak ste nespĺňajú jednu z kvalifikácií, teraz máte šancu vysvetliť, prečo by mal zamestnávateľ urobiť výnimku. Predpokladajme, že hľadajú päť rokov skúseností, ale máte len tri roky. Môžete si všimnúť, “Kým ja som len trénoval futbalu strednej školy po dobu troch rokov, som hral univerzitnú futbal všetky štyri roky a získal all-konferenčné vyznamenanie.”

Rozhodne neleží ani preháňať, pretože nechcete začať prácu týmto spôsobom rizika straty zamestnania v priebehu tohto problému v budúcnosti, alebo majú toto ako obavy v zadnej časti svojej mysli.

Spojenie s potenciálny zamestnávateľ

Ak máte nejaké osobné spojenie s potenciálnym zamestnávateľom, je nutné spomenúť tie, v sprievodnom liste. To umožní ľuďom čítanie sprievodný list, aby to asociáciu.

Povedzme, že sa uchádzate o prácu s malá liga basebalové mužstvo po absolvovaní vysokej školy. Zatiaľ čo na strednej škole, ste pracovali s týmto tímom ústupky. Nepredpokladajte, že všetci budú okamžite rozpoznať svoje meno. Pamätajte si, že pozícia sa mení a možno aj osoba alebo dve v rozhodovacom procese nemusí byť vedomý svojej minulej služby.

Možno, že váš bývalý šéf, pán Smith, ktorého názor je rešpektovaný, uviedla, že budete uplatňovať. Teraz, keď ste spomenul svoje predchádzajúce väzby na klub, čitateľ môže myslieť, “No jo, to je žiadateľ Pán Smith mi rozprával.” Tiež používať LinkedIn objaviť spojenie do spoločnosti, pre ktorú nemusí byť vedomí.

úspechy

Takže v škole a svojich prvých rokoch zo školy, ktoré ste nahromadili úspechy pracujúci v atletickej oddelení v malej škole. Pozeráte sa prejsť na novú výzvu, a ku cti, zoznam úspechov na svoj životopis, je dlhý.

Sprievodný list vám ponúka príležitosť zviditeľniť niektoré z úspechov, ktoré najlepšie aplikovať na konkrétnu pozíciu, o ktorú sa sleduje. Ak sa uchádzate o športové informačnej prácu, môžete písať, “Dostal som mnoho vyznamenaní v škole, ale ja som obzvlášť hrdý bol ocenený asociáciou riaditeľov College Sports v roku 2005 …”

Požiadať o rozhovor

Potom, čo ste stručne povedané čitateľa, prečo by ste sa výborne hodí pre túto prácu, je nutné vyjadriť svoj záujem o stretnutie s potenciálnym zamestnávateľom. To opäť ukazuje nadšenie a pripomenie čitateľa, aby preskúmala svoje kontaktné údaje.

Sprievodný list Vzorka pre športové Job

Barry Alen
1234 Central City
Tempe, AZ 85820
000-123-4567
email: jjock@email.com
www.linkedin.com/in/jordanjock

24. marca 2019

Pán James Jackson, manažér
Grand Canyon Rafťáci
123 Riverrunu Road
Glendale, AZ 91020

Vážený pane Jackson:

Prijmite prosím tento list a priložený životopis ako znamenie svojho hlbokého záujmu o pozíciu Infield tréner, ktorý je vedený u Grand Canyon trámov.

V priebehu posledných 7 rokov som mal tú česť slúžiť ako vedúci tréner baseballu pre Desert View strednej škole v Tempe, Arizona. V tejto funkcii som trénoval viac ako 50 hráčov, ktorí šli na hrať baseball na vysokej škole, drobné lige a úroveň major, dosiahnuť 4 5A štátnej majstrovstiev, 2 5A stáť na druhom mieste rebríčka a 6 regionálnych majstrovstvách.

Ako osobne odmeňovať nájdem trénovať high-schoolers, Cnie sa mi po letnej vzrušení prispieť k baseballu programu malá liga. Od roku 2009 až do roku 2012, v ktorej som hral ako Catcher pre Glendale Desert Dogs, vyhadzovali bežca snažia ukradnúť druhý alebo tretí na 60% z mojich pokusov. Aj tak bude veľmi vzrušený o cestovaní s Grand Canyon Rafters ako váš Infield tréner, využívajúci svoje osvedčené koučovacie zručnosti s cieľom prispieť k úspechu vašej 2019 letnej sezóny i mimo neho.

Vo mne by ste našli motivačný tréner s celoživotné vášeň pre baseball doplnené o schopnosť priniesť to najlepšie v každom jednotlivom hráči. Adept na určenie vlastné silné stránky a výzvy vo svojich členov tímu, Chápem, ako prispôsobiť môj štýl koučovanie spôsoby, ktoré výrazne prispievajú k rastu hráč, zlepšenie a úspechu.

Ďakujem za váš čas pri preskúmavaní tejto aplikácie; prosím dajte mi vedieť, či existuje nejaký ďalšie informácie môžem poskytnúť. Bol by som veľmi vďačný za príležitosť stretnúť sa s tebou na osobný pohovor, a teším sa na rokovaní od vás čoskoro.

S Pozdravom,

Tréner Barry Allen

korektúry

Okrem re-čítanie sprievodného listu sami, uistite sa, že dôveryhodného priateľa alebo dva prečítal list. Ak sa niekto v oblasti viete, môžete skontrolovať list, ešte lepšie. Povzbudzovať ich, aby nielen známok preklepy, ale kritika svoje celkové list a navrhnúť nejaké nápady, ktoré môžu mať.

Možno, že budete súhlasiť, nesúhlasiť, alebo prísť k nejakému rozhodnutiu v stredu. Ale bude aktívne premýšľať o tom, ako najlepšie oznámiť svoje skúsenosti a kvalifikáciu. Nezabudnite, že budete písať rôzne sprievodných listov pre každú konkrétnu pracovnú pozíciu, tak starostlivo skorigovať zakaždým.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *