Kde Začíname ako spisovateľ na voľnej nohe

Posted on

Kde Začíname ako spisovateľ na voľnej nohe

Písanie je univerzálny povolanie, a voľnej nohe môže byť lukratívne spôsob, ako profesionálnym spisovateľom, ako zarobiť peniaze z domova. Avšak, začiatočníci musia mať čas získať skúsenosti a budovať svoju značku. Ak ste práve začínate ako spisovateľ na voľnej nohe, identifikovať svoje oblasti odbornosti a byť pripravený s písania vzorky, ako začnete hľadať pre klientov a práce.

Nižšie sú uvedené niektoré dobré miesta pre talentovaného spisovateľa získať prax, budovať určitú vierohodnosť, a hromadia sa telo práca ukázať selektívnejšie vydavateľov. Tiež, tieto vývody môžu pomôcť spisovatelia vybudovať prítomnosť na sociálnych médiách, ktorá je nevyhnutná k budovaniu typ nasledujúce, ktoré vám pomôžu vybudovať, udržiavať a rozvíjať vaše úspešné voľnej nohe spisovateľskú kariéru v dlhodobom horizonte.

Clickworker

Worldwide crowdsourcing spoločnosť Clickworker najíma nezávislí dodávatelia pre písanie pracovných miest, ako aj zadávanie dát, preklady, výskum a ďalšie mikro pracovných miest. Spoločnosť vypláca na základe za kus. Registrácia a kvalifikačné posúdenie je nutné, aby boli pracovníci, tzv položku pracovníci spoločností môžu prijímať úlohy pre výplatu.

OneSpace.com

OneSpace ponuky mikropráce všeobecne písania, ako aj podrobné písanie úloh na voľnej nohe. Spisovatelia musí prejsť radom posudkov a budovať dôveryhodnosť skóre pre prístup ku každému druhu práce. Práca je predkladaná, pisateľ dostane spätnú väzbu a platba sa vykonáva na PayPal druhý deň po práci je schválený.

Môžete navštíviť OneSpace je na voľnej nohe pracovných príležitostí  zistiť, ktoré úlohy vzbudí váš záujem.

HubPages

Hubpages účtuje seba ako “vedúci on-line vydavateľstvo ekosystému.” Spisovatelia zaregistrovať a publikovať svoju prácu na ich náboji. Príjmy z Adsense a pridružených spoločností sa delí s HubPages.

Neexistuje žiadna záruka zisk. Skôr vaše príjmy sú závislé na schopnosti svojich stránok prilákať divákov. Úspešní spisovatelia pridať nový obsah na svojich stránkach pravidelne, a dokonca trvať niekoľko mesiacov, než sa začnú vidieť výplaty.

Kým Hubpages môže trvať viac úsilia, aby urobilo výrazný peniaze, to je tiež jeden z najlepších miest k písať, čo teší obsah, ktorý. Nikdy neviete, kto iný má svoje rovnaké záujmy, a môžete dozvedieť veľa o generovanie príjmov z reklamy, prácu s kľúčovými slovami, a spôsoby, ako písať o produkty, ktoré môžu generovať partnerský príjmu.

Listverse

Listverse platí modulom pre zápis $ 100 za pôvodných 1500 slovných podivné predmety vo forme zoznamu. Spisovatelia zvoliť svoje námety a zásobovacích odkazy na renomovaných zdrojov pre overenie faktov.

Listverse vzhľad pre nekonvenčné zoznamoch, ako je napríklad “10 Nezvyčajné svadobné tradície z celého sveta.” Platba sa vykonáva cez PayPal exkluzívne.

Textbroker

Spisovatelia zvoliť tému článku z dodaného bazéna otázok, ktoré pokrývajú širokú škálu kategórií, vrátane financií, technológií, krásu, výživu, módy a záhradníčenie.

Každý spisovateľ predloží písanie vzorka sa umiestni do písacieho skupiny podľa úrovne zručností, so spätnou väzbou z editora zdokonaľovať svoje zručnosti.

Po úspešnom absolvovaní 10 článkov na určitej úrovni, môžete požiadať o presunúť do ďalšej, vyššej platobnej úrovni. Potom, čo vaše články sú schválené a prijaté zo strany klienta, platba sa vykonáva každý týždeň na PayPal.

Scripted

Skriptovanie nezávislí ihrisku úlohy priamo zákazníkom. Môžu písať v každom odvetví, kde majú skúsenosti. Aj keď každá práca má minimálnu cenu, môžu spisovatelia nastaviť svoje sadzby.

Zaručená platba sa uskutoční päť dní po tom, čo bola prijatá. Ak je dielo zamietnutá, spisovatelia môžu získať čiastočnú úhradu.

Verblio

S približne 1300 klientov vo viac ako 40 rôznych priemyselných odvetviach, Verblio ponúk na voľnej nohe možnosť písať a predávať 300-3,000 slová obsahovo účastníkov na základe ich oblasti odbornosti. Spisovatelia dostať zaplatené za prácu, ktorá sa predáva.

Nové voľnej nohe pracovať na malé projekty, ktoré môžu zvýšiť na dlhšiu projekty. Ponúkajúce kvalitný obsah a zarábať piatich-hviezdičkové hodnotenie odmení vás s dlhším projekty, ktoré môžete písať svoje obľúbené klientov každý mesiac.

Konsus

Spisovatelia s Konsus pracovať priamo s projektovým manažérom, ktorý spracováva všetku komunikáciu s klientom. To ponecháva spisovatelia oslobodiť písať, skôr než tráviť čas hľadať prácu.

Stĺpiky mieste konštantný prúd projektov, z ktorých si vybrať. Platba je zaručená na dobu, a to aj v prípade, že klient platí neskoro, alebo vôbec nie.

Zen Content

Zen obsahu ponuky písanie pracovných miest pre popisy produktov, FAQs, text inzerátu, listicles, prezentácie, články, blogy a nákupné sprievodca. Spisovatelia pracujú v priemyselných odvetviach, s ktorými sú oboznámené, a každý kus hotového diela je hodnotený za kvalitu.

Spoločnosť víta nové voľnej nohe a sľuby, ktoré im pomôžu rásť vo svojich schopnostiach. Osvedčené postupy sú spisovateľov v pravidelných webinárov k dispozícii.

Skyword

Spisovatelia na Skyword otvoriť účet a dodávať vzorky obsahu v oblastiach ich odbornej kvalifikácie, ako aj zoznam sociálnych účtov. Keď sa ich portfólio je kompletný, sú vybrané písať blogy, príspevky v médiách, a články rysa v oblastiach ich odborných znalostí.

Prístup k dobrým platiaci článkov je daná silou portfólia, takže sa uistite, vaše portfólio predstavia svoje najlepšie prácu, keď budete platiť. Na stránkach platí dvakrát za mesiac cez PayPal pre schválenú prác.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *