Honeywell Inovatívny Štipendijný program – Ako a kedy sa prihlásiť

Posted on

Honeywell Inovatívny Štipendijný program - Ako a kedy sa prihlásiť


Názov Honeywell okamžite pripomína nástenný termostat, ktorý riadi teplotu vzduchu a udržuje váš domov príjemne teplé alebo studené. Okrem programovateľné termostaty Honeywell, firma ponúka ďalšie výrobky, vďaka ktorým naše domovy a kancelárie viac pohodlné a bezpečné pre naše rodiny a zamestnancov.

o spoločnosti Honeywell

Honeywell Termostatické zmiešavacie ventily poskytujú ochranu proti obareniu, aby zabezpečili, že naše voda zostane za prijateľnú teplotu. Honeywell Celý dom Ventilačný systém Cleaner je náš vzduch zdravšie a bezpečnejšie dýchať, zatiaľ čo Honeywell Security Products a požiarne hlásiče, aby naše domovy a kancelárie v bezpečí.

História ukazuje, že Honeywell možno vysledovať do roku 1885. V súčasnej dobe firma zamestnáva viac než 132.000 ľudí, vrátane asi 21.000 vedcov a inžinierov v 100 krajinách po celom svete.

Honeywell je hrdá a jej produktov na udržateľnosť životného prostredia. Úspora energie a poskytovanie produktov, ktoré chránia kvalitu ovzdušia je veľká časť ich pokračujúceho výskumu a vývoja. Honeywell tiež hrdá na to, že podniková a komunitné vodcu tým, že pomáha ostatným čeliť výzvam, ktoré predstavuje zmena klímy, a je lídrom v hľadaní ďalších spôsobov, ako znížiť spotrebu fosílnych palív.

Inovátorov Scholarship Internship Program

Honeywell International hľadá nové talenty so silným inžinierstva a technologické prostredia, ľudí, ktorí sa venujú plnenie poslania spoločnosti. Honeywell ponúka inovátorov štipendijný program na 18 cieľových univerzitách v Číne, Českej republike, Indii, Mexiku a v Spojených štátoch ako súčasť svojho talent-akvizičnej stratégie. Firma ponúka možnosti na rôznych miestach po celom svete.

Honeywell ponúka platené stáže a štipendijný peniaze, ktoré môžu študenti použiť na inštaláciu k ich poslednom roku v škole. Množstvo každého štipendiá sa líši v závislosti od krajiny, v ktorej študent pracuje. Spoločnosť sa usiluje o študentov, ktorí sledujú tituly v leteckom strojárstvo, chemického inžinierstva, výpočtovej techniky, elektroniky a komunikácií, elektrotechniky, prístrojového vybavenia a strojárstvo.

Tie by mali byť schopné preukázať silnú študijné výsledky. Presné Kritériá sa budú líšiť podľa jednotlivých krajín. Tie by mali mať silné ústne a písomné komunikačné zručnosti. Program je otvorený pre bakalárske, magisterské alebo vyberte Ph.D. Študenti, ktorí vstupujú do záverečnej akademický rok štúdia na jednej z cieľových univerzitách.

Musíte byť tiež schopní zabezpečiť právnu povolenie vykonávať prácu v týchto krajinách, ak sa rozhodnete, aby tam pracovali: Čína, Česká republika, Indie, Mexika a USA

Ako použiť

Každý žiadateľ musí vyplniť on-line aplikácie, ktorá obsahuje jeho profil a kópiu svojho životopisu alebo CV. Tiež by ste mali uviesť svoje univerzitné prepis a je nutné predložiť dva eseje 500 slov alebo menej písané v angličtine. Eseje reagovať na otázky položené v priebehu procesu žiadosti.

Iba študenti len z cieľových univerzitách sa môžu uplatniť, a musí tak urobiť do konca novembra pre Čínu, Českej republike, Mexiku a USA Uzávierka pre Indiu je koniec apríla.

Zamestnanie v spoločnosti Honeywell

Rôzne profesionálne dráhy sú k dispozícii pre záujemcov o hľadaní zamestnania v spoločnosti Honeywell. Zúčastnené žiadatelia môžu vyskúšať webové stránky spoločnosti Honeywell , aby vykonali dôkladnú hľadaní zamestnania pre aktuálne dostupných pozícií.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *