Ako uviesť svoje kontaktné informácie na životopis

Posted on

 Ako uviesť svoje kontaktné informácie na životopis


Keď píšete životopis, je dôležité zahrnúť všetky svoje kontaktné údaje v hornej časti vášho životopisu. To umožňuje zamestnávateľom, aby videli, ako vás môže ľahko dostať.

Bez podrobných kontaktných údajov, alebo s nesprávnym kontaktnými informáciami, budú zamestnávatelia nebudú môcť dostať do kontaktu s vami ľahko. Ak chcete, aby bolo čo najjednoduchšie pre zamestnávateľa alebo manažéra sa dostať do kontaktu s vami.

Nižšie nájdete tipy na to, čo zahrnúť do svojho kontaktného bodu a kam umiestniť svoje kontaktné bod, a vidieť vzorka kontaktný bod pre životopis.

Čo treba zahrnúť do svoje kontaktné údaje oddiele

  • Čo treba zahrnúť: Uveďte svoje celé meno, ulica, mesto, štát, a PSČ. Tiež obsahovať vaše telefónne číslo a e-mailovú adresu. Ak máte stránku LinkedIn alebo osobné webové stránky, obsahujú tieto adresy URL vo svojom kontaktným úseku rovnako.
  • Názov: Ak pôjdete iný ako vaše krstné meno meno, môžete použiť vo svojom životopise. Avšak, bez ohľadu na meno, ktoré ste si vybrať, byť konzistentné. Malo by to byť názov na všetky žiadosti o zamestnanie dokumenty vrátane všetkých sprievodných listov, vizitky, profesionálne webové stránky a pod Môžete tiež použiť svoje celé meno, ale dať prezývku, ktoré dávate prednosť ísť v zátvorkách. Napríklad vaše meno na svojom životopise by mohol čítať James (Jim) Santinello.
  • Poštová adresa: Použitie trvalé poštovú adresu na svoj životopis. Ak ste študent, môžete zahrnúť aj svoju trvalú adresu a poštovú adresu. Nezabudnite uviesť všetky dôležité informácie k vašej adrese, ako je napríklad číslo bytu. Ak máte obavy o svoje súkromie, zvážte výpis iba mesto a štát. Napríklad, vaša adresa by mohla čítať: Tampa, Florida. Existujú aj iné okolnosti, kedy budete chcieť, aby zvážila nie výpis vašu fyzickú adresu bydliska.
  • E-mailová adresa: Použite osobné e-mailovú adresu , nie svoju pracovnú e-mailovú adresu. Nechcete miešať svoje aktuálne e-maily o zamestnanie s e-mailov pri hľadaní zamestnania. Ak nechcete mať osobné e-mailové konto, založte si zadarmo e-mailový účet používať pre hľadanie zamestnania. Však sa tiež uistiť, že vaše osobné adresa je profesionálny. Použite svoje meno a priezvisko v adrese. Vyhnúť neprofesionálne e-mailovej adresy, napríklad PartyTime@email.com. Skontrolujte e-mailové konto často, takže môžete odpovedať na otázky zamestnávateľov okamžite.
  • Telefón: Je veľmi dôležité mať hlasovú poštu vo svojom telefóne tak, aby najímanie manažéri môžu zanechať správu, keď nie ste k dispozícii. Vy nechcete nechať ujsť žiadne dôležité hovory. Uistite sa, že vaša hlasová správa znie profesionálne; Tiež sa uistite, že sú vaše meno, takže zamestnávateľ vie nazvali tou správnou osobou.

Ako formátovať svoje kontaktné informácie Oddiel

Umiestniť svoje kontaktné údaje v hornej časti vášho životopisu; to by mala byť prvá vec, ktorú je zamestnávateľ vidí. Vaše meno by malo byť na samom vrchole a mala by vystupovať. Dalo by sa, aby vaše meno tak trochu väčšie písmo ako zvyšok vášho životopisu, alebo tučné svoje meno, alebo oboje.

Môžete centra svoje kontaktné informácie na stránke, alebo ju opustil oprávnené.

Zanechať medzeru alebo vodorovnú čiaru medzi koncom svoje kontaktné údaje a ďalšie časti vášho životopisu.

Obnoví sekcii Kontakt Príklad

Meno Priezvisko
Vaša adresa
Vaše mesto, štát, PSČ
Vaše telefónne číslo
E-mailová adresa
LinkedIn alebo Personal Website URL  (ak máte)

Úpravy a korektúry

Uistite sa, že korektúry svoje kontaktné údaje, spolu s ostatnými informáciami na Váš životopis. Preklep svoje telefónne číslo alebo e-mailovú adresu, je bežnejšie, než si možno myslíte. To mohlo zabrániť dostať do kontaktu na prijímací pohovor.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *