Ďalšie informácie o stáže u General Electric (GE)

Posted on

Získať informácie o možnostiach dostupných pre vysokoškolských študentov a absolventov

General Electric Internship Programme


V roku 1892 Edison General Electric Company (so sídlom v roku 1890 Thomas Alva Edison) a jej hlavným konkurentom, Thomson-Houston Company zlúčili a nazýva nová organizácia General Electric Company (GE). Kombináciou dynamo a iné elektrické zariadenia, vrátane žeravé elektrické lampy, že Thomas Edison priviedol k stolu a dominantné elektrických inovácií spoločnosti Thomson-Houston, ktorá sa stala silnejšou cez sériu fúzií. Tieto dve spoločnosti boli schopné spojiť svoje individuálne patenty a technológie, aby bolo možné vyrábať kompletné elektroinštalácie.

Každý, kto žije na severovýchode môžu navštíviť múzeum inovácie a vedy v Schenectady, New York, ktorý udržuje archív historických informácií GE a fotografovanie vo svojom sále elektrotechniky histórie.

Stáže a družstiev

Internovať v GE poskytuje príležitosť pre študentov, aby na niektoré z najťažších výziev tým, že pracuje s najlepšími ľuďmi a technológií v priemysle. GE je hrdá na hľadanie riešení na trhoch energie, zdravia a domov, dopravy a financií. GE poskytuje stáží a co-op príležitosti po celom svete dáva študentom možnosť získať real-svet skúsenosti z práce v Severnej Amerike, alebo sa podieľajú na cenné skúsenosti v zahraničí. GE bol vybraný ako Forbes # 7 z top najlepších miest na stáž na rok 2012.

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o tom, GE na plný úväzok, ako stážista dostanete konkurenčné plat a stal váženým členom tímu GE. Stážistov a družstvá môžu tiež získať rovnaké výhody, ktoré sú pre zamestnancov na plný úväzok GE, ako sú časovo rozlíšených čas dovolenku a príležitosti k sieti s manažérmi a ďalšími stážistov zatiaľ čo navštevuje informačné stretnutia, kariéra veľtrhov, spoločenských akcií a rekreačných aktivít k dispozícii. Kvalifikáciou pre pozície v jednotlivých krajinách líši.

Internship & Co-Op pozície možno nájsť v nasledujúcich umiestneniach

 • Afrika
 • Brazília
 • Čína
 • Európa
 • Mexiko
 • stredný východ
 • Spojene kralovstvo
 • Spojené štáty

špeciálne programy

GE ponúka celý rad rôznych typov programov pre študentov , ktorí chcú získať skúsenosti z práce pre populárne a dobre zavedené spoločnosti.

programy Dostupné

 • Skúsený Commercial Leadership Program (ECLP)
  Táto prax je hlavným vývoj príležitosť pre budúce predaja a marketingu vodcov.
 • Program Financial Management (FMP)
  Finančný manažment Program je intenzívna dvojročné entry-level program, so štyrmi rotačnými úloh, vrátane finančného plánovania, účtovné operácie analýzu, preverovanie a prognózovanie, a je často prvým krokom ku kariére úspešného riadenia u GE , Tento program pomáha FMP čerství absolventi vysokej školy, aby ďalej rozvíjali svoje vedenie a analytické schopnosti prostredníctvom školení v učebni a podnikových úloh, ktoré pomôžu zvýšiť ich vedomosti a zručnosti pracujúcich v priemysle.
 • Human Resources Vedenie Program (HRLP)
  GE sa zameriava na rozvoj silných personalistov pracovať v ich veľmi rôznorodé pracovné prostredie. GE je presvedčený, že tréning je kľúčom k rozvoju silnej vodcu v úlohe personalistov v rámci rôznorodé globálnej spoločnosti, ako je GE.
 • Informačné technológie Leadership Program (ITLP)
  Tento program je lídrom v podpore technického vedenia v GE. IT profesionáli budú mať príležitosť k rastu svoje vodcovské schopnosti, obchodné prezieravosť a technické schopnosti pri budovaní kariéry, ktorý ponúka neobmedzený potenciál pre budúci rast. Informačné technológie (IT) je rozhodujúce pre budúcnosť GE. S takmer 10.000 IT odborníkov v zhruba 50 krajinách, GE IT predstavuje významnú príležitosť pre zameranie a investície v rámci celej spoločnosti a je zásadné pre udržanie svojej silné vedenie, konkurencieschopnosť a úspech na trhu.

Obchodné stáže v zahraničí

Africa Internship Program
GE je v súčasnej dobe nábor na vysokej úrovni Vysoká škola / univerzitných študentov na prácu v administratíve a podpore vo funkcii pre riadenie podniku v nasledujúcich miestach: Nigéria, Ghana, Angola, Juhoafrická republika, Zambia a Keni.

Prax v strojárstve technickej kontroly / Elektrické
Študenti, ktorí chcú, aby sa stal súčasťou organizácie a líder v oblasti technológií a inovácií bude chcieť dozvedieť viac o tejto príležitosti pre inžinierske alebo postgraduálnych študentov. Táto prax je po dobu 6 mesiacov trvania a tí študenti, ktorí sú úspešní budú mať možnosť podieľať sa na výbere Edison Engineering Development Program (EEDP) sa koná v máji.

kvalifikácia

 • GE usiluje o vysokoškolských študentov, absolvoval v máji pre absolventov magisterských študijných v jednej alebo viacerých z nasledujúcich disciplín: elektroniky, elektrotechniky, riadiacej techniky alebo akýkoľvek ekvivalent týchto stupňov.
 • GE hľadá kandidátov, ktorí majú dobrú znalosť anglického jazyka, nadšenie pre techniku, tímové hráča, procesne orientovaný, kuriózne, flexibilné a vnímavý.

Miesto:  Firenze, Taliansko

Program Financial Management (FMP) Internship:

GE Global Growth & Operations – GE Nemecko

GE FMP Internship je prvým krokom, ktorý musia žiadatelia mať na účasť v prestížnej MFF programu GE. Študenti, ktorí úspešne dokončia program bude považované za postavenie absolventa na plný úväzok.

FMP je intenzívna dvojročné entry-level vedenie program, ktorý zahŕňa štyri otočné úlohy. Účastníci strávia 6 až 12 mesiacov stavať svoje vedomosti a zručnosti v konkrétnych oblastiach, ako je finančné plánovanie a analýzy (FP & A), controllingu a financií dodávateľského reťazca.

kvalifikácia

 • Kandidáti musia mať vynikajúce študijné výsledky v oblasti financií, účtovníctva, obchodné štúdie, ekonómia, matematika alebo inžinierstva preferovaný.
 • Preukázaná záujem a kompetencie v oblasti financií.
 • Musí byť self-motivované a riadený.
 • Musí mať schopnosť viesť a pracovať smerom ku konečnému cieľu a majú silné schopnosti riadenia času.
 • Schopnosť presadiť nepriazňou priamo počas práce s rozsiahlou skupinou ľudí v rozmanitom prostredí.
 • Musí mať vynikajúce komunikačné, interpersonálne a ovplyvňovanie zručností.
 • Musí byť flexibilný, adaptabilné a geograficky premiestniteľný.
 • Plynulý v anglickom jazyku (slovom i písmom) a iné jazyky sú plus.
 • Kandidát musí mať neobmedzený povolenie k práci v Európe.

umiestnenia

Frankfurt

Pri podaní žiadosti o stáže byť istí, pozrite sa piatich jednoduchých spôsobov, ako zlepšiť svoj sprievodný list a 5 spôsobov, ako zlepšiť životopis pred odoslaním vo vašich dokumentoch.

5 krokov k zlepšeniu životopis

 1. Organizovať vaše osobné dáta
 2. Zvýrazniť svoju kvalifikáciu
 3. Použite odrážky na zobrazenie dôležitých informácií
 4. Obsahovať len relevantné informácie a odstráňte všetok neporiadok
 5. Uistite sa, že Váš životopis je bezchybný

5 krokov k zlepšeniu sprievodný list

 1. Adresa sprievodný list správnej osobe
 2. Upútať pozornosť čitateľa
 3. Urob si svoj sprievodný list vyniknúť
 4. Uistite sa, že sprievodný list je bezchybný
 5. Spýtajte sa na pohovor na konci svojho listu

Podľa nasledujúcich desať krokov, budete sa dobre na vašej ceste k získaniu sami všimol zamestnávateľovi v nádejach na získavanie pozvaní na pohovor. Jediným účelom je životopis a sprievodný list je pristáť rozhovor, takže úsilie je potrebné zlepšiť svoje dokumenty je dobre stojí za námahu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *