Spoločný Učiteľ Interview Otázky a odpovede Najlepšie

Posted on

 Spoločný Učiteľ Interview Otázky a odpovede Najlepšie


Aký je najlepší spôsob, ako sa pripraviť na prijímací pohovor učiteľ? Môžete si vytvoriť sebavedomie a znížiť stres z rozhovoru plánovaním, ako reagovať na otázky dopredu. Začnite tým, že pýtať sami seba: “Čo môžem urobiť, aby zabezpečili moja kandidatúra dostane starostlivé zváženie pre výučbu práce? Ako budem robiť sám vystupovať? “Potom zaraďovanie príklady a anekdoty, ktoré vám pomôžu vytvoriť nezabudnuteľný dojem.

Čo sa Anketár chce vedieť

Riaditelia škôl a všetkých ostatných členov výboru najímanie remeslu otázky žiadajú za účelom zistenia, či sa bude dobrou voľbou pre svoju školu, rovnako ako majster politik stanovených ich školské štvrti.

Naučiť sa čo najviac, ako môžete o školách žiadate, takže budete môcť lepšie predvídať druh otázok, budete požiadaní o svojej filozofii učenie a riadenie učebňa štýlu.

12 Common učiteľov Rozhovor Otázky a odpovede Najlepšie

Tento zoznam otázok, ktoré by vás mohli byť požiadaní počas pracovného pohovoru učiteľ, s príkladmi, ako najlepšie reagovať na každej z nich.

Otázky o vás ako učiteľ

Podeľte sa o svoje nadšenie pre výučbu, prácu so študentmi, a príklady, ako by ste sa naučiť svoju triedu. Buďte pripravení odpovedať na otázky o tom, prečo máte záujem o prácu, ako sa učiť rôzne typy študentov v rámci rovnakej triedy, a ako zvládnuť problémy v triede. Tiež by ste mali byť pripravení diskutovať o svojej výučby a riadenia učebne filozofie.

1. Prečo ste sa rozhodol stať sa učiteľom?

Čo chcú vedieť:  Výučba je jedným z najnáročnejších profesií, s vysokým stupňom vyhorenia. Budete opýtaný na túto otázku tak, aby najímanie výbor môže posúdiť vaše nadšenie pre a záväzok k výučbe.

Vzorka Odpoveď : Od doby, kedy som bol mladý, som miloval učenie a ocenil veľké učiteľov, ktorí otvorili nové svety pre mňa. Je to jediný kariéry som vždy považovaný, pretože ja naozaj chcem, aby nasledovali ich príklad a v súčasnosti vo svojom poradí, vštepiť radosť z učenia vo svojich vlastných študentov.

2. Aký typ štruktúry riadenia v triede by ste realizovať, ak ste najal?

Čo chcú vedieť:  Anketári sa zaujíma, ako by ste zvládnuť učebne, najmä ak je počet žiakov v triede sú veľké vo svojej škole.

Vzorka Odpoveď : Aj zaujať aktívny prístup k riadeniu triedy, modelovanie pozitívne správanie pre svojich študentov a povzbudzovanie podporných peer-to-peer komunikáciu. Tiež som zistiť, čo vyvoláva napätie v jednotlivých študentov, a som pripravený na ich podporu, keď nastanú problémy.

3. Ako ste použili, alebo ako budete používať, technológie v triede? 

Čo chcú vedieť:  Interaktívny triednych technológie zmenili učenia v posledných desiatich rokoch. Buďte pripravení popísať svoje znalosti s bežnými nástrojmi, ako sú SMART Board.

Vzorka Odpoveď : Vo svojom poslednom triede, študenti používajú tablety sa vytvárať a spravovať svoje vlastné webové stránky, ktorá sa ukázala byť skvelým nástrojom na komunikáciu s rodičmi a umožňuje im vidieť každodenné činnosti ich deti zúčastnila.

Otázky o vás ako Learner

Anketár alebo prenájmu výbor bude chcieť vedieť, ako vy osobne obrátiť učenia, svoje pedagogické kvalifikácie a zodpovednosti, žiadny ďalšie vzdelávanie, ktoré ste dostali, a ako zostať súčasný s technologickým pokrokom a novými prístupmi k učeniu.

4. Aký prístup alebo stratégia používate učiť nové informácie?

Čo chcú vedieť:  Túto otázku rieši, či si vedome uvažovať o individuálnych učebných štýlov – a to ako vlastné a tých vašich študentov.

Vzorka Odpoveď : Zistil som, že učiť sa nový materiál, najlepšie tým, že píše si poznámky, keď som čítal, alebo ako som počúval niekoho prednášku. Proces zapisovania dôležité detaily funguje dvoma spôsobmi: za prvé, to mi pomáha absorbovať a starostlivo premýšľať o nových informáciách a za druhé, moja poznámky slúžiť ako vodítko štúdie, ktoré môžem odkazovať do budúcna.

5. Čo ďalšieho vzdelávania tried, semináre, školenia a pod ste sa zúčastnili?

Čo chcú vedieť:  Všetci učitelia musia usilovať o ďalšie vzdelávanie, aby bola zachovaná ich certifikáciu. Použite svojej reakcii predviesť jednotlivé oblasti pedagogickej teórie a praxe, že ste zvládli a že bude pridávať hodnotu k vašej škole.

Vzorka Odpoveď : Okresný, kde som pracoval predtým ponúkla možnosti ďalšieho vzdelávania vo večerných hodinách po celý rok. Navštevoval som pravidelne tieto relácie. Som predovšetkým rád tréningové gramotnosť zasadnutie, ktorá sa zamerala na skorých detstvo literatúry a učebných stratégií. Tiež som to šťastie, aby sa zúčastnili každoročnej Autism Awareness konferencii konanej v New Yorku v posledných dvoch rokoch. Snažím sa využiť každú príležitosť ďalšieho vzdelávania ponúkaných ku mne.

Otázky o vás ako súčasť výučby tímu a učebne spoločenstvo

Školy chcú podporovať zmysel pre komunitu v rámci školy, a to najmä v triedach. Budete pravdepodobne otázky týkajúce sa vašej schopnosti pracovať ako súčasť tímu učiteľov a správcov, rovnako ako svojimi schopnosťami a skúsenosťami preklenutie medzery medzi žiakmi v triede a ich rodiny doma.

6. Čo vás zaujíma o našom okrese?

Čo chcú vedieť:  To by ste sa čudovať, koľko entry-level pre výučbu kandidátov nedarí výskum školské štvrti pred ich rozhovorov. Zamestnávanie výbory spýtať na túto otázku, aby zistili, či ste zaujal natoľko, robiť úlohy a učiť sa o potrebách ich školské štvrti.

Vzorka Odpoveď : Ako rodič 4. porovnávač v okrese, som zažil na vlastnej koži, ako teplé a prívetivé učitelia a správcovia. Pocit komunity školské štvrť tvrdo pracuje, aby podporovali a udržiavať je niečo, čo nikdy som zažil v niektorom zo škôl, ktoré navštevujú I alebo vyučovaných. Každý vie, že meno moje dcéry, moje meno, a môžete povedať, že všetci v škole je skutočne rád, že tú prácu so študentmi a ich rodinami.

7. Mali by ste záujem vo vedení nejaké mimoškolské aktivity?

Čo chcú vedieť:  Dobré školy sú vždy hľadajú spôsoby, ako obohatiť život svojich žiakov. Je ochotný viesť mimoškolské aktivity, ako športové tímy, kluby, či akademických tímov bude silnou stránkou vo svoj prospech.

Vzorka Odpoveď : V lete som riaditeľom divadelného tábora, ktoré ponúka umelecké centrum v meste. Rád by som sa zúčastniť žiadnych dramatických kluboch či predstavenie sa deti zúčastňujú v priebehu celého roka. Alebo, v prípade, že sa nejedná o dramatický krúžok, tak by som určite rád spustiť jednu, či to je niečo, že škola by mala záujem. Kým divadlo zhodou okolností môj osobný vášeň, či existujú nejaké ďalšie činnosti, ktoré sú obzvlášť potrebuje podporu, a že by som mohol byť dobrou voľbou pre, ja by som bol ochotný vypomôcť však môžem.

Otázky týkajúce sa žiakov a rodičov

Ako spôsob, ako zhodnotiť svoj štýl výučby a komunikačné schopnosti, môžete byť požiadaní o tom, ako by ste zvládnuť študentov a rodičov.

8. Ako by ste vysporiadať s študenta, ktorý je zvyčajne neskoro?

Čo chcú vedieť:  Anketári je zaujímalo, ako by ste sa týkajú one-on-one so študentmi zobrazujúcich neproduktívny správanie.

Vzorka Odpoveď : Ak je dieťa príde do školy neskoro na pravidelnej báze, najprv by som hovoriť s dieťaťom, aby zistil, či existuje niečo, čo sa deje v škole alebo doma, že sa mu spôsobuje, že je neskoro. Po rozhovore s dieťaťom, a v závislosti na tom, čo má, tak by som diskutovať s mojím nadriadeným čo najlepší prístup k hovoriť s rodinou o opakované nedochvíľnosť.

9. Ako by ste zapojiť neochotný študent?

Čo chcú vedieť:  Táto otázka je chcel podnietiť diskusiu o tom, ako motivovať študentov s rôznymi štýlmi učenia.

Vzorka Odpoveď : Ak je študent Zdá zdráhajú zúčastňovať v určitom téme, chcel by som využiť svoje skúsenosti z práce s rôznymi typmi študentov a prispôsobiť svoje stratégie výučby zapojiť študentov takým spôsobom, že by sa cítili oveľa pohodlnejšie zúčastniť. Môže to byť tým, že má žiak (s) pracovať s partnerom, alebo vytvárať svoje lekcie okolo témy, ktoré študent môže byť viac pravdepodobné, že bude záujem.

10. Čo by ste povedal rozzlobeným rodičom o triede svojho dieťaťa?

Čo chcú vedieť:  Jedna z najťažších výziev vo výučbe má komunikovať s nesúhlasom rodičov. Princípy potrebujú vedieť, že ich učitelia mohli pracovať v pokoji zneškodniť kritiku.

Vzorka Odpoveď : Ak mám rodič, ktorý je naštvaný o stupni ich dieťa dostal by som ponúknuť na stretnutie s rodičmi a poskytli dôkazy o poučenie dieťaťa prijatých v rámci prípravy na posúdenie. Ja by som potom požiadať rodičov (y), aby mi pomohol brainstormingu spôsoby, aby ich dieťa mohlo prípravu a dosahujú lepšie výsledky hodnotenia. Napríklad, keď som mala dieťa, ktoré trvalo zápasil s jeho týždenný pravopisu prácu.

Než ma rodičia kontaktoval, Natiahla som sa k nim po tom, čo podal vo svojom druhom týždennom teste neúplné. Spýtal som rodič, či by sme mohli uvažovať o niektorých stratégiách sa dieťa mohlo použiť ako v triede i doma k zlepšeniu študentove pravopisné zručnosti. Každá situácia je iná, samozrejme, ale ak som schopný ponúknuť opravný posúdenie, budem viac než šťastný, aby tak urobili.

11. Čo by ste robili, keby ste podozrenie zanedbávanie alebo zneužívanie v dome jedného zo svojich študentov?

Čo chcú vedieť:  Učitelia chodiť jemnú linku ako ochrancovia dobrých životných podmienok svojich žiakov. Premýšľajte o tom, ako by ste odpovedali by ste mali podozrenie, že dieťa bolo predmetom zneužívania.

Vzorka Odpoveď : beriem pozíciu poverenému reportér veľmi vážne. Som si vedomý denné kontrole stavu systému okresu, že učitelia raného detstva sú potrebné na realizáciu denne. V mojej predchádzajúcej pozícii, sme tiež urobili denné kontroly, kedy sa deti dorazí každé ráno. Tam bolo jedno dieťa v mojom predchádzajúcom triede, ktorá mala nepárny modriny na oboch pažiach a nebol som si istý, či modriny boli od tvrdou hrou so súrodencami alebo kamarátmi, alebo z dospelého bytia fyzicky hrubý.

Než som nikomu nič povedal, ohlásil som to, čo som videl na istine, ktorá ma viedla cez proces určiť príčinu podliatin. Nakoniec sa zistilo, že modriny boli od staršieho súrodenca dieťaťa. Spôsob, akým moja škola ošetrený stav, nám umožnilo zaistiť dieťa bolo v bezpečnom stave, bez nepravdivo obvinil alebo rozrušovať rodičia.

12. Ak ste si všimli dieťa šikanovaných vo svojej triede, ako by ste sa vysporiadať so situáciou?

Čo chcú vedieť:  Šikanovanie je veľkým problémom v školách. Aké opatrenia by ste vziať si uvedomiť, prevenciu, alebo reagovať na to vo svojej triede?

Vzorka Odpoveď : Jedným z najdôležitejších veľkých skupinových aktivít robiť s mojou triede na začiatku roka píše naše pravidlá triedy dohromady. Robím to veľký problém; spoločne sme sa prísť s a súhlasiť s pravidlami, a my všetci podpísať plagát v záväzku snažiť dodržiavať pravidlá a zároveň pomáha ostatným, aby dodržiavali pravidlá v priebehu celého dňa. Jedným z najdôležitejších pravidiel na našom plagátu je nie šikanovať ostatné deti.

Používam tento skupinový činnosť ako príležitosť hovoriť o tom, čo to znamená, šikanovať, a čo robiť, keď je študent šikanovaných alebo vidia, že ich niekto šikanuje. Časť lekcie robí proti šikanovaniu plagáty, ktoré sme visí v triede a na chodbách. Keby som bol svedkom šikanovania, tak by som hovoriť so všetkými deťmi zapojenými oddelene, a tiež by som prehodnotil svoju anti-šikanovaniu lekciu a plagáty s celou triedou.

Tipy na odpoveď Učiteľ Rozhovor Otázky

Počas pohovoru, budete musieť urobiť viac, než len dať všeobecné odpovede na otázky, ktoré ste žiadali. Najlepší kandidát bude schopný vysvetliť, ako sú kvalifikovaní pre túto prácu a prečo by byť dobrou voľbou pre školy.

To robí to oveľa jednoduchšie pre manažéra urobiť rozhodnutie, pokiaľ žiadateľ bol vysvetľuje, prečo by bola veľká požičovňa.

Make It Personal:  Urobte si čas prispôsobiť svoje odpovede na pohovor otázky. Zahŕňať upozorní z vášho pozadia, zručnosti a odborné skúsenosti, ktoré sú dôležité pre prácu, ktoré sa uchádzate. Zamerať sa na zručnosti najviac relevantné k poľu.

Tu je zoznam pedagogických zručností anketári majú najväčší záujem. Samozrejme, komunikácie, organizácie a kritického myslenia sú vysoko na zozname požadovaných vlastností. Ak sa vráti do školských lavíc po prerušení zamestnania, byť pripravení riešiť medzery vo vašej skúsenosti.

Uvedie príklady:  Anketár sa bude pravdepodobne vás opýtať behaviorálnej rozhovor otázky, ktoré vyžadujú, aby ste poskytnúť príklad toho, ako ste urobili niečo. Napríklad, pýtajúci by sa povedať, “Povedz mi niečo o dobe, kedy ste sa ovládal problém správanie so študentom.” Tieto druhy otázok vyžadujú myslieť príkladov z minulých učebných skúseností. Ak chcete odpovedať na tieto otázky, vysvetliť situáciu a to, čo ste urobili, aby buď riešiť problém alebo dosiahnuť úspech.

Potom popisujú výsledok.

Iv prípade, že otázka nie je behaviorálna rozhovor otázkou, to je často užitočné, aby predložil konkrétny príklad. Napríklad situačný rozhovor otázky vás požiadať, aby zvážila možné budúce situáciu na pracovisku. Anketár sa pýtať: “Ako by ste zvládnuť rodičia, ktorí si myslia, že triedi svoje dieťa nespravodlivo?” Aj keď sa jedná o budúcich situáciách môžete aj naďalej prijímať na príklade z minulých skúseností. Pomáha vytvoriť zoznam anekdot môžete čerpať z zameraním na situácie, kedy vaše akcia mala jasný pozitívny výsledok.

Výskum škola:  výskum School District a školy, kde budete pracovať, ak si najal. Budete môcť nájsť veľa informácií na internetových stránkach školskej štvrť je. Tiež, ak máte pripojenie k žiadnym učiteľov, ktorí pracujú v škole, štvrti, alebo akékoľvek rodičov, ktorých deti navštevujú školu, spýtajte sa ich na ich vhľad do zamestnania. Čím viac ste oboznámení s akademikmi, mimoškolské aktivity, šport, študentské profily a osnovy, tým lepšie vybavená budete klásť zmysluplné otázky a poskytovať opatrné odpovede na pohovor otázky.

Byť pripravený na paneli Rozhovor:  Po rozhovore pre výučbu práce, môžete očakávať, že pohovor s celým radom rôznych zložiek.

Môžete byť požiadaní, aby rozhovor s panelom, ktorý by mohol zahŕňať riaditeľa školy, administratívnych pracovníkov, ostatné učitelia a rodičia. V niektorých prípadoch môže byť potrebné, aby rozhovor s vyhľadávacím výboru, ktorý je poverený preverovanie uchádzačov pred prechodom na formálnom rozhovore pre túto prácu.

Pripravte sa na Teach Mini-Lekcia:  Pred alebo po pohovore môžete byť tiež požiadaní, aby učiť mini-lekcia do skupiny študentov, alebo učiteľov predstiera, že študenti, počas pohovoru.

Uistite sa, že presne viete, čo budete musieť pripraviť na každý pohovor, čo by malo byť jasne uvedené v e-mailu alebo po telefóne, s najväčšou pravdepodobnosťou, keď ste zariaďovaní dátum a čas pohovoru.

Ako urobiť ten najlepší dojem

Často sa na konci rozhovoru, sa otázka, či máte nejaké otázky pre anketára. To je, keď sa stanete anketár a majú možnosť klásť niektoré dobre premyslené otázky.

Preskúma zoznam dobré otázky sa pýtať v priebehu rozhovoru pre výukové úlohy. Je dôležité, že ste prišiel pripravený s problémy s cieľom preukázať svoje nadšenie pre túto pozíciu a váš záujem dozvedieť sa viac o úlohe, školy alebo okresu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *