Internship Success Guide: Ako byť perfektné Intern

Posted on

Internship Success Guide: Ako byť perfektné Intern

Zamestnávatelia zvyčajne hľadajú kandidátov, ktorí majú predchádzajúce skúsenosti v tejto oblasti, ale nemusíte čakať, až sa plne zamestnaný získať cenné zručnosti. S tromi rokmi a osem univerzitných semestrov k dispozícii počas svojho univerzitnú kariéru, to je celkom možné dokončiť dve alebo tri stáže skôr postupovať. Pre tých, ktorí sú nastavené na konkrétne kariéry, dokončil jednu alebo dve stáže s rôznymi spoločnosťami alebo organizáciami môže stuhnúť na povolanie. Pre tých, ktorí nemajú tušenie, akým smerom chcú ísť, expozície rôznych odvetviach by mohlo pomôcť k rozhodnutiu.

Vzhľadom k tomu, jeden z hlavných cieľov dokončenie stáž je zabezpečiť prácu, je dôležité vedieť, ako zažiariť na pracovisku. Prvé dojmy sú veľmi dôležité, ale rovnako tak je zachovanie vysokej profesijné štandardy prostredníctvom dôsledné tvrdej práce, silný záväzok, a vyhnúť sa pristihnutí v kancelárii drby. Tu je niekoľko tipov pre úspešné praxe.

Zoberme si praktických stáží

Job tieňovanie je činnosť, vysokoškoláci sa môžu zapojiť do dozvedieť viac o konkrétnych kariéry. Job tieňovanie obnáša pozorovanie iného odborníka v práci, a tieňovanie úlohy zvyčajne trvá jeden deň až niekoľko týždňov.

Začnite hľadať Early

Nájdenie perfektného praxi nie je vždy jednoduché. Tam je silná konkurencia pre letné stáže. Jedným z najlepších spôsobov, aby sa ubezpečil, že dostanete letnú stáž vo svojom odbore, je začať hľadať čoskoro. Príležitosti v oblasti financií, žurnalismus a vládne často majú termíny aplikácií už v októbri. Tým, že pripravuje svoj životopis a motivačný list v predstihu, budete pripravení zaslať žiadosť ako stáže sú zverejnené.

Výskum svoj priemysel a spoločnosť

Než začnete pohovor, naučiť sa čo najviac o spoločnosti, ako môžete tým, že navštívite webové stránky spoločnosti a jej stránky LinkedIn. Tiež výskum zamestnancov spoločnosti. Pomocou tlačidla Advanced v pravom hornom rohu stránky LinkedIn, môžete dokonca nájsť absolventov zo svojej koľaje, ktoré možno spojiť s predtým pohovor alebo začatím stáž alebo zamestnania.

byť spáchané

Tým, že ukazuje up pre prácu na včasné a nie zošraubovaní von z dverí na konci dňa, sa ukazuje váš záväzok k odvádza dobrú prácu, skôr než len dierovanie časové karty. Užite si svoju prácu a nájsť lepšie spôsoby, ako dokončiť úlohy. To bude mať zistíte orgánmi dohľadu.

Vzhľadom k tomu, stáže sú vynikajúci spôsob, ako vlak a vyhodnotenie potenciálnych zamestnancov v budúcnosti, je dôležité, že ste požiadať o spätnú väzbu, aby zistili svoj výkon. Informácie zbierala vám pomôže pracovať na zlepšení. Ako stážista, sa očakáva, že klásť otázky. Tým sa ukazuje svojho zamestnávateľa, že ste motivovaní a sú pripravení prijať iniciatívu a aplikovať tieto znalosti.

Byť Team Player

Hoci zamestnávatelia chcú vidieť tvrdú prácu a silnú pracovnú etiku, ale tiež vyžadujú, aby ľudia, ktorí si spolu so svojimi orgánmi dohľadu a spolupracovníkmi. To je počas obeda a ďalších viac sociálnych skúseností, kde môžete začať rozvíjať vzťahy, ktoré prispievajú k šťastnejší a radostnejší pracovisku. Pri prijímaní, manažéri hľadať pre jednotlivcov, ktorí sa domnievajú, v dobrej kondícii, tak aj u tých, ktorí majú vedomosti a zručnosti pre túto prácu.

Budovať silné profesijné vzťahy a nájsť si Mentor

Buduje silnú profesionálnu sieť je kľúčom k získaniu dopredu vo svojej kariére. Niekto ste predtým pracovali, môže v určitom okamihu poskytnutia pomoci a informácie o vašich potenciálnych ďalšiu prácu. Nájsť si učiteľa, ktorý vás unesie pri pohybe vpred vo svojej súčasnej alebo budúce zamestnanie. Nájdenie dobrého učiteľa môžete vytvoriť svoj prvý let na prácu menej stresujúce a umožňuje preniknúť do múdrosti a skúseností niekoho už úspešný v tejto oblasti.

Vyhnúť kancelárskym intrigám a klebety

Vyhnúť klábosení buď alebo mimo kanceláriu. Vyrovnanie sa s vybranou skupinou spolupracovníkov vám nastaví na potenciálne problémy s ostatnými členmi skupiny. Ako zrelý zamestnanec, ktorý sa chce dostať dopredu, zostáva objektívne a mimo politiky.

Udržať v kontakte Akonáhle stáž je u konca

Prvá vec, na stáži by mala robiť, keď ich prax je u konca, je zaslať ďakujem vám na vedomie, svojmu nadriadenému a ktokoľvek iný, kto hral kľúčovú úlohu pri vytváraní ich stáž úspech. Udržiavanie kontaktu s týmito kontakty po vrátení sa na vysokú školu je tiež skvelý nápad, aby pomohla udržať dôležité kontakty a držať krok s budúcimi otvormi.

Prax Success Guide Ďalšie informácie o tom, čo môžete urobiť, aby zabezpečili, že vaša prax je úspešný.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *