8 Dôvody pre prácu z domova – výhod práce doma

Posted on

8 Dôvody pre prácu z domova - výhod práce doma

Práca doma má svoje vzostupy a pády, ale pre väčšinu z nás klady prevažujú nad zápormi pracovať doma. Zatiaľ čo naše profesijnej dráhy, home office setup a usporiadanie starostlivosti o deti môžu značne líšiť, dôvody diaľkovými pre prácu doma sú viac konzistentné.

Tráviť viac času so svojimi deťmi

Práca doma vám umožní byť súčasťou vašich detí rutiny po celý deň; a to nielen ráno, večer a víkendy. Môžete si vziať prestávku na obed s vaše batoľa a počuť cez celý deň sa správy, keď sa dostanú domov zo školy. Work-at-home rodičia nemajú neobmedzený čas so svojimi deťmi, ale majú častejšie príležitosť byť so svojimi deťmi.

Zvýšiť alebo udržať svoj príjem

Matky, ktoré zostávajú kariéru pre výchovu detí môže uľahčiť cestu späť do pracovného procesu tým, že pracuje doma. Práca doma by mohlo znamenať prevzatia konzultačnej činnosti alebo začatie podnikania, a pritom zamestnávať hands-on, day-to-day výchovný štýl. Alebo pracujúci rodičia, ktorí sa sťahujú z out-of-home office na diaľku môžu zachovať svoje príjmy, zatiaľ čo tráviť viac času doma, a ušetriť veľa nákladov na pracovisku.

vzdať dochádzať

Keď cestujete do práce, že ste ani pracovné, ani čas strávený s rodinou. Práca doma eliminuje to strata času ponecháva viac času pre obe strany. Tiež, a to nielen je dochádzanie ťahať, je to drahé. Ušetríte peniaze na plyn, náklady na verejnej dopravy, a / alebo poistenie vozidiel a údržby tým, že pracuje doma.

Pružnú pracovnú dobu

Hoci samostatne zárobkovo činní ľudia majú často väčšiu flexibilitu, než z domova zamestnanca, ako zvyčajne majú väčšiu kontrolu nad svojimi plánmi. Mnohí, ktorí pracujú doma, vyberte hodiny skoro ráno alebo po deti išli do postele.

Získať pocit kontroly a spokojnosť

Urobte si čas pre seba i svoju rodinu s ušetrený čas tým, že pracuje doma. Samostatne zárobkovo činné osoby najmä získať pocit kontrolovať svoj vlastný osud, ale z domu zamestnancov, ktorí žonglovať domáce a pracovné povinnosti efektívnejšie získať zmysel pre rovnováhu. Plus príjem z práce doma môže byť rozdiel na luxusný tovar, ktoré by inak mohli vzdať.

Ušetriť peniaze za náklady na starostlivosť o dieťa (možno)

To nemusí nutne platiť pre každého, ale niektorí rodičia, ktorí pracujú doma, v závislosti na ich pracovné miesta a veku svojich detí, môžu zarábať na živobytie na čiastočný úväzok alebo bez vonkajšieho starostlivosti o deti. Určenie, koľko starostlivosti o deti a aký druh starostlivosti o dieťa, ktoré potrebujete, potom pracovať, aby do svojho rozpočtu.

Uniknúť sociálne dynamiku úradu

Tento reže oboma smermi. Niektorí ľudia, ktorí začínajú pracovať doma chýbať sociálne aspekty v kancelárii, ale iní majú pocit, rozptýlenie zbytočných stretnutia, spoločenské akcie či neplánovaných chaty pri vodného chladiča znížiť ich účinnosť, ďalej predlžuje čas preč od rodiny.

Ušetriť peniaze na oblečenie a obedov

A aj keď je to naozaj nie je dobrý nápad pre prácu vo svojich PJS, najmä s deťmi okolo, ktorí hľadajú pre vás ako príklad, budete pravdepodobne strávia menej o pracovných odevov tým, že pracuje doma. Ak ste balili svoje vlastné obed (ak áno, je to jeden úlohu z vášho zoznamu!), Bude suma, ktorú strávi na obedy a kávové prestávky znížiť.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *