Tipy pre používanie Resume kľúčových slov

Posted on

Tipy pre používanie Resume kľúčových slov

Životopis kľúčové slová sú veľmi dôležité, aby vám pomôže dostať svoj životopis všimol zo strany zamestnávateľov. Tým, vrátane kľúčových slov v životopise a motivačného listu, budete zvýšiť svoje šance na pristátie pohovore.

Kľúčové slová sú slová alebo krátka slovné spojenie, ktoré sa vzťahujú ku konkrétnym požiadavkám na prácu. Sú to zručnosti, schopnosti, poverenia a vlastnosti, aby manažéra hľadá v kandidát.

Keď manažéra pozerá cez hromadu životopisov, on alebo ona preveruje všetky životopis nájsť tieto kľúčové slová. Mnoho firiem aj pomocou automatických systémov sledovania žiadateľa (ATS), známe tiež ako systémy riadenia talentov, pre skríning kandidátov na pracovné príležitosti.

Jedným zo spôsobov, ATS prác je odstrániť životopisy, ktoré chýbajú niektoré kľúčové slová. V prípade, že softvér alebo manažéra nezistí žiadne z kľúčových slov vo svojom životopise alebo sprievodného listu, vaša aplikácia môže dostať vyhodili. Vložením slova vo svojom životopise alebo sprievodným listom, bude demonštrovať, na prvý pohľad, že ste fit požiadavky na pozíciu.

Druhy životopis Kľúčové slová

Váš životopis na kľúčové slová by mali zahŕňať konkrétne pracovné požiadavky, vrátane svojich schopností, zručností, príslušných poverení a skorších pozícií a zamestnávateľov. V podstate, kľúčové slová by mali byť slová, ktoré na prvý pohľad ukážu manažéra, že ste dobrou voľbou pre túto prácu.

Napríklad, na základe skúseností, kandidát pre zamestnaneckých benefitov vedúcu pozíciu by mohol použiť nasledujúce resumé kľúčové slová:

 • Plány zamestnaneckých požitkov
 • dávky zdravotnej starostlivosti
 • benefit politika

Zástupca zákaznícke služby by mohli zahŕňať:

 • Zákaznícky servis
 • Systém sledovania zákazník
 • Počítačové zručnosti
 • Objednať vstup skúsenosti

Tipy pre vyhľadávanie kľúčové slová
Review ponúk práce, ktoré sú podobné pozície čo vás zaujíma a hľadajú slová začleniť do svojho životopisu. Hľadanie pracovných ponúk, ktoré zodpovedajú svoje pozadie alebo skúsenosti a skenovanie pre módne slová. Kľúčové slová alebo frázy budú sypané celom zozname pracovných miest a v “kvalifikácia” a “zodpovednosť” sekcií. Začleniť populárne kľúčové slová do svojho životopisu.

Tiež skontrolovať webové stránky spoločnosti možných kľúčových slov. Využiť kľúčové slová, ktoré spoločnosť používa na opis sama dokázať, že ste dobrou voľbou pre nich. Možno zistíte, tento jazyk na “About Us” webové stránky spoločnosti, alebo v zamestnaní výpis sám. Napríklad v prípade, že spoločnosť identifikuje ako “kreatívny”, môžete svoj životopis začleniť “tvorivé” a “tvorivosť”. Je dôležité aktualizovať kľúčové slová z vášho životopisu, aby sa zabezpečilo, že zodpovedajú jazykom spoločnosti.

Tipy pre používanie kľúčových slov svoj životopis

Byť špecifický. Obsahovať kľúčové slová, ktoré sú, ako úzko súvisí s konkrétnu prácu, ako je to možné. Čím viac sústredený a špecifický ste vo vašom jazyku, tým väčšia je šanca, budete musieť ukázať, že ste dobrý zápas a získať vyzdvihnúť obnovenie skenovacieho softvéru.

Viem spoločnosti hodnotovej propozície. Hodnotová propozície spoločnosti je to, čo ju odlišuje od konkurencie. Uistite sa, že kľúčové slová váš životopis a vaše skúsenosti sú formátované tak, aby odrážala značky spoločnosti. Pre ďalšie kľúčové slová alebo frázy sú dôležité pre firmy, prejdite na stránku LinkedIn spoločnosti vidieť, ako popisovať seba. Tiež sa uistite, aby klikali na profiloch zamestnancov spoločnosti a hľadať pre podobné pozície, ktoré sa uchádzate, aby venovala osobitnú pozornosť tomu, ako to označuje za hodnotné členmi spoločnosti.

Použitie ako mnoho kľúčových slov, ako je to možné. Uistite sa, že ste sa dotkol väčšiny, ak nie všetky, kľúčové slová, ktoré sú relevantné pre každú pozíciu. Samozrejme, nepoužívajte šikovnosť kľúčové slovo, ak nemáte túto zručnosť. Začleniť čo najviac vhodných kľúčových slov je to možné, že vám pomôže zodpovedajú svojej kvalifikácii na prácu. Avšak, musí byť kľúčové slová zodpovedajúce a prúdi bez problémov po celú dobu vášho životopisu. Inými slovami, nepreháňajte to.

Premiešať kľúčové slová. Zahŕňajú kombináciu rôznych typov kľúčových slov, vrátane mäkkých zručností, hard skills, priemyslu módne slová, certifikácia a ďalšie. Použitím širokú škálu kľúčových slov ukáže, že máte k dispozícii všetky rôznorodých kvalít potrebných pre túto prácu. Tiež životopis softvér pre skenovanie spoločnosti by mohli byť naprogramované pre určité kľúčové slovo, takže si budete chcieť, aby zahŕňala synonymá kľúčových slov. Napríklad môžete mať “developer” ako kľúčové slovo na svoj životopis, ale spoločnosť používa “tvorca” miesto.

Pri použití viacerých verzií kľúčových slov a fráz, váš životopis bude mať väčšiu šancu dostať zdvihol pomocou skenovacieho programu.

Vložte kľúčové slová po celom svete. K tomu, aby zamestnávateľ alebo skenovací program nájsť kľúčové slová, posypeme kľúčových slov v celom svojom životopise. Tie by mohli začleniť tieto slová do svojej súhrnnej životopis vyhlásenie, posledných popisov pracovných miest, v časti kvalifikácie svoj životopis, a akékoľvek iné časti vášho životopisu, ktorý sa zdá vhodné. To môže byť tiež dobrá taktika umiestniť najdôležitejšie kľúčové slová v vyhradenej “kľúčové kompetencie” stôl na začiatku svojho životopisu, hneď po stránke s prehľadom životopis vyhlásení.

To pomôže kľúčových slov “pop” na stránke.

Preskúmanie Resume Príklad

Tento príklad obsahuje kľúčové slová v časti “kľúčové kompetencie”, rovnako ako v opisy pre každú pozíciu.

Geoffrey Gold
1234 Spruce Hills Parkway
Milwaukee, WI 53205
555-555-5555
ggold@email.com

kvalifikácia Zhrnutie

Cost-vedomé a analyticky prešibaný  odmien a benefitov Manažér  ponúka 10 rokov znalosti optimalizácia prínosov programov pre veľké zamestnávateľa v odvetví spracovateľského priemyslu.

Základné kompetencie : Výhody pre správu, rozvoj Benefit Policy, Employee Retention stratégií riadenia HR súborov, proces hodnotenia a zlepšenie finančnej analýzy a prognózy

Profesionálne skúsenosti

XYZ vyrábať korporácii, Milwaukee, WI
odmien a benefitov Manažér , 02/2013-súčasnosť
Leverage hlboké znalosti súčasných kompenzačných a mzdových štruktúr štruktúrovať a realizovať nákladovo efektívne výhody balíčkov pre 1200 člen pracovnej sily. Réžia pracovníci 5 HR asistentov do komunikácie výhody, politiky a postupy pre personál.

 • Re-source poskytovateľa primárnej zdravotnej starostlivosti, čo znižuje náklady na programe o 57%.
 • Usilovne zabezpečiť firemné zhodu so všetkými, ktorými sa riadi federálne a štátne predpisy.

UNITED VÝROBA, Milwaukee, WI
odmien a benefitov Špecialista , 06 / 2008-02 / 2013
Zručne klasifikovaný nových zamestnancov pre určenie a iniciovať programy dávok. Vzdelaní pracovníci v dostupných výhodách a aplikačných procesov; zostavené a distribuované správy dávok.

 • Hral zásadnú úlohu pri zabezpečovaní výkonných buy-in pre novú kompenzačné štruktúru, ktorá zvýšila rýchlosť o spôsobilosti zamestnanca k dispozícii výška dávok.
 • Vytvoril účinný spôsob pre správu súborov, ktorý odstránené závažné recordkeeping nevybavených do šiestich týždňov od počiatočného náboru.

Vzdelávanie a poverení

Spolupracovník titul v riadení ľudských zdrojov
WISCONSIN Indianhead Technical College, Ashland, WI

Technické proficiencies : Microsoft Office Suite (Advanced Excel, Word, Access, PowerPoint) a softvéru PeopleSoft riadenie kompenzácie

Pomocou kľúčových slov v sprievodný list

Tie by mali obsahovať kľúčové slová v sprievodný list v prípade váš sprievodný list je skenovaný. Aj keď je sprievodný list nie je skríning pomocou programu, budete mať lepšiu šancu na získanie vybraný na pohovor ako kvalifikovaného kandidáta v prípade, že kľúčové slová a frázy sú uvedené v celej sprievodného listu.

Obsahovať kľúčové slová v tele Vášho listu, uistite sa, že zodpovedajú na najdôležitejšie kľúčové slová a zručnosti uvedené v práci výpis. Účinný spôsob, ako to urobiť, je opísať svoje príslušné zručnosti a úspechy v odrážkami, kľúčové slovo-naložený vyhlásenie v druhom alebo treťom odseku Vášho listu. Pomocou kľúčových slov strategicky v sprievodný list, budete môcť presvedčiť manažéra, aby sa vážne pozornosť jeho sprievodné životopisu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *