Ako napísať sprievodný list k o v budúcnosti neboli propagované Job

Posted on

Ako napísať sprievodný list k o v budúcnosti neboli propagované Job

Nie všetky spoločnosti inzerovať voľné miesta. Niektoré firmy získať dostatok uchádzačov bez reklamy. Ostatné spoločnosti nemusia byť v režime prenájmu, ale posúdi žiadosti od kvalifikovaných kandidátov v prípade, že očakávajú otvor v blízkej budúcnosti.

Odoslanie životopis a motivačný list zamestnávateľovi, aj keď si nie ste istí, či sú k dispozícii pracovné miesta, je spôsob, ako dostať svoje kandidatúry všimol. To môže tiež získať si vopred zvážiť pre pozície, ktoré sa práve otvorili. Ak máte zručnosti spoločnosť potrebuje, môže dokonca získať Uvažovali ste o miesto zbrusu nové.

Keď viete, že zamestnávateľ má otvor, neváhajte použiť.

Tip : Ak máte spoločnosť, ktorú by som rád pracovať, zvážte čas podať pomocnú ruku a pripojenie bez ohľadu na to, či organizácia je v súčasnej dobe prenájmu.

Tipy pre písanie sprievodný list pre budúcnosti neboli propagované Job

Aký je najlepší spôsob, ako žiadať v budúcnosti neboli propagované pracovných miest? Záleží na tom, či viete, že je k dispozícii pozície, ale spoločnosť nie je uvedená v to, alebo či je spoločnosť chcete pracovať a neviete, či existujú otvorené úlohy.

Keď viete, že je práca Začatie

Ak viete, že firma je nájom, ale nebolo inzerovanej pozície, napísať tradičné  motivačný list vyjadruje svoj záujem o otvorenej pozícii v spoločnosti. Uistite sa, že konkrétne týkať vašej kvalifikácii pre túto prácu.

Keď You Nechcem Know, ak je spoločnosť prenájom

Písať sprievodný list pre budúcnosti neboli propagované otvor (tiež známy ako  studené kontaktné sprievodným listom alebo listom záujmu) je trochu iný ako písať sprievodný list pre prácu, ktorá viete, že je k dispozícii.

U tohto typu listu, budete musieť vytvoriť silný sklon k sebe a ako môžete pomôcť spoločnosti. Nižšie sú uvedené niektoré tipy, ako napísať motivačný list pre budúcnosti neboli propagované otvorenia.

  • Spomenúť svoje kontakty. Ak poznáte niekoho v organizácii, uveďte to na začiatku sprievodného listu. Mať kontakt na firmu, je skvelý spôsob, ako dostať nohu do dverí, a to iv prípade, že spoločnosť nie je aktívne najímať.
  • Použite papier alebo e-mail.  Môžete zaslať list cez papier alebo e-mailu. Odoslanie staromódny papiera list funguje dobre pre tento druh listu, pretože to môže mať väčšiu šancu, že budú čítať, ako e-mailu, ktorý by mohol byť zrušený bez toho, aby boli otvorené.
  • Obsahovať životopis.  Či už zaslať motivačný list cez papier alebo e-mailom, nezabudnite priložiť kópiu vášho životopisu. Uistite sa, že prispôsobiť svoj životopis do spoločnosti a druh práce, ktorú hľadáte.

Čo treba zahrnúť do sprievodný list

Nižšie nájdete podrobnejšie informácie o tom, čo zahrnúť do sprievodného listu, spolu s odkazmi na príklad sprievodných listov.

Vaše kontaktné informácie
Meno
Adresa
Mesto, štát, PSČ
Telefónne číslo
E-mailová adresa

dátum

Pozdrav
Ak môžete nájsť kontaktnú osobu vo firme, presmerovanie list alebo e-mailovú správu na ne. Tu je návod, ako nájsť kontakty na firmy.

Ak nemôžete nájsť kontaktnú osobu, adresu, ktorú ste list “Dear manažéra” alebo vynechať túto sekciu a začať s prvou odsek Vášho listu.

Telo sprievodný list
Cieľom Vášho listu je, aby si všimol ako potenciálni zamestnanci, aj keď spoločnosť nie je bezprostredne nájom. Váš list by mal vysvetliť dôvody vášho záujmu v organizácii a identifikovať svoje najdôležitejšie zručnosti alebo skúsenosti, a vysvetliť, prečo by ste byť prínosom pre spoločnosť.

Prvý odsek: prvý odsek Vášho listu by mala obsahovať informácie o tom, prečo píšete. Ak poznáte niekoho, kto vo firme, spomenúť to teraz. Buďte konkrétny, prečo vás zaujíma v tomto konkrétnom podniku.

Middle Bod (y): V ďalšej časti sprievodný list by mal popísať, čo môžete ponúknuť zamestnávateľovi. Opäť platí, že byť konkrétny, ako môžete pomôcť organizácii.

Záverečný odsek:  Uzavrieť sprievodný list poďakovaním zamestnávateľa pre posúdenie vás o zamestnanie.

Uzavretie
S pozdravom,  (alebo zvoliť iný spôsob zatvárania z príkladov)

Podpis
vlastnoručný podpis  (za poslaný listu)

Napísaný podpis
Pri odosielaní e-mailový list, nezabudnite uviesť všetky svoje kontaktné údaje vo svojom podpise.

Sprievodného listu Príklad pre prácu, ktorá nie je inzerovaná

Môžete použiť tento príklad ako model napísať sprievodný list.

Vaše meno
Váš Adresa
Mesto, štát, PSČ
Vaše telefónne číslo
E-mailová adresa

dátum

Kontakt Meno
Názov
spoločnosti
Adresa
Mesto, štát, PSČ

Vážení Mr./Ms. Priezvisko,

Ako informačné technológie profesionál sa skúseností s riadením na vysokej úrovni v oblasti IT, som zistil, že najlepší spôsob, ako dosiahnuť úspech bolo motivovať zdroje, ktoré som mal s dobre definovanými cieľmi a posilnenie.

Správcovská presvedčenie založené na integritu, kvalitu a služby, spolu s kladným postojom, nadanie pre strategické myslenie a plánovanie, a schopnosť rýchlo sa prispôsobiť novým myšlienkam a situáciám mi umožňuje dosiahnuť konzistentné a významné úspechy v rôznych priemyselných odvetviach.

Moje osobnostné profil hovorí:

  • Istý, poháňaný fyzická osoba, ktorá reaguje rýchlo reagovať na zmeny.
  • Self-starter so silným zmyslom pre naliehavosť, ktorá odpovie kladne na výzvu a tlak.
  • Rýchlo sa učí, ktorý je praktický a geniálne riešenie problémov.
  • Plynulý a artikulovaný komunikátor, pružný a citlivý. Self-DIRECTED, cielené činiteľ.

Moji bývalí manažéri hovoria:

“… The Information Technology analýza bude slúžiť ako vodítko pre vytváranie pozitívny prínos … váš štýl riadenia stanoveného stopu pre mladších členov našej organizácie … veľmi pozitívny dojem z príspevkov, ktoré ste vykonali na naše podnikanie a jeho rastu.” Gregory Hines, prezident a CEO, Information Technology dát.

“… najdôležitejším zdrojom rastu v našej dátovej technológie firmy … schopný zaostriť tím a správu produktu k úspešnému úvodu … z veľkej časti k jeho vlastným osobným nasadením … vynikajúce riadenie IT projektov a prevádzkových manažérskych zručností.” Pauline Hallenback, CTO v informačných systémoch.

“… vaše silné stránky ako manažér Existuje mnoho rôznych … všetky problémy sú konfrontované včas … riadenia podľa cieľov prichádza ako druhou prirodzenosťou na vás …” Jackson Brownell, prevádzkový riaditeľ, Denver Technologies.

ABC Company je spoločnosť, ktorá by mi poskytnúť možnosť dať svojej osobnosti, zručnosti a úspechy v práci. Pri osobnom stretnutí, rád by som s vami prebrať, ako sa budem podieľať na pokračujúci rast vašej spoločnosti.

S Pozdravom,

Tvoje meno

Skorigovať vaše dokumenty

Starostlivo skorigovať ako svoj životopis a sprievodný list, než si ich poslať.

Ako zaslať list

Pri odosielaní listu e-mailom, napíšte list na e-mailové správy a pripojiť svoj životopis k správe. V predmete, dať svoje meno a dôvod pre písanie (vaše meno – úvod).

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *