Home Typist Popis práce: Platy, zručnosti a ďalšie

Posted on

Home Typist Job Description: Plat, zručnosti, & More

A typy domov pisárka alebo textových editorov dokumentov z ich domácej kancelárii, často za použitia zvukových súborov ako zdroj. Tieto domov na báze pracovných miest pokrývajú mnoho druhov transkripcie -z mikro prácu v zadávaní dát do odborov, ktoré vyžadujú ďalšie školenia, ako je lekársky predpis .

Nie každý typ Transcriptionist zamestnania je vhodný pre at-home prácu; Napríklad, reporting súd sa zvyčajne vykonáva priamo na mieste. Avšak, zručnosti vyvinuté v on-site situácie môžu byť cenné pri získavaní niektoré lukratívne prácu z domova, ako je real-time transkripcie a titulky.

Home Typist povinnosti a zodpovednosť

Home Typist a spracovanie textu úlohy obvykle vyžadujú schopnosť robiť tieto práce:

 • Komunikovať s klientom alebo zamestnávateľom o zamestnanie špecifikácie a otázok.
 • Poznať jemnůstky rôznych textových aplikácií.
 • Pomocou počítača pre zadanie úloh.
 • Skorigovať hotovú prácu a opravovať chyby v pravopisu, gramatiky a interpunkcia.
 • Tlačiť a robiť kópie hotového diela.
 • Mail, dodávať, alebo elektronicky prenášať dokončené úlohy pre klienta alebo zamestnávateľa.
 • Súbor hotových dokumentov.
 • Faktúra klienti alebo odoslať správu o časový zamestnávateľovi.
 • Zoznámte sa klient alebo zamestnávateľ lehoty.

Okrem základov komunikácie, pomocou vhodného nástroja z obchodu, a vrátenie alebo nahranie hotového kusu na čase, ďalšie úlohy môžu zahŕňať vyvinúť metódu presne sledovať príjmy a výdavky, vytvorenie registračný systém, ktorý je ľahko ovládateľný, pochopenie toho, ako sa nasledovať štýlov, a pracovať s rôznymi typmi zdrojového materiálu, vrátane hrubé návrhy, opraveného tlačenej podobe, a hlasových nahrávok.

Home Typist Plat

Pisárka a kompenzácia transcriptionist sa líši v závislosti od klienta alebo zamestnávateľa, priemysle alebo v oblasti odborných znalostí a úroveň skúseností. Domáci pisári sa obvykle vyplácajú za kus , alebo každú hodinu, aj keď niektoré z nich môžu byť vyplatená za zvuku minúty alebo za slovo.

 • Medián mzdy : $ 19.11 / hod
 • Top 10% Mzdy : Viac ako 27,93 $ / hod
 • Dolných 10% mzdy : menej ako $ 13,02 / hod

Dôležité: Domáce pisári, ktorí zmluvu s klienti musia faktorom náklady na stolný alebo prenosný počítač, softvér pre spracovanie textu, internetové služby, ergonomicky klávesnicou a stoličiek, časovo sledovací softvér, on-line alebo tlačenom slovníka, dane z príjmov, zdravotné poistenie, a pre audio transcribers, slúchadiel, prepis softvér a transkripčný nožným pedálom pre hands-free ovládanie zvuku.

Home Typist Výchova, vzdelávanie, a certifikácia

Je užitočné, aby mali najmenej dva roky na mieste skúseností, ale väčšina domov na báze transkripcie úlohy nevyžadujú post-stredoškolské vzdelanie alebo špeciálne certifikáciu. Avšak, pre lekárske prepis pracovných miest , certifikácia či ďalšieho vzdelávania môže byť potrebné, v závislosti na požiadavkách klienta alebo zamestnávateľa.

 • Základné triedy : Miestne odborných škôl a vysokých škôl komunity ponúkajú písanie a anglickej gramatiky kurzy pre tých, ktorí potrebujú opakovací kurz alebo dodatočné školenia. Tam sú tiež zdarma online kurzy ponúkané organizáciami, ako Alison, ktorá má kurzy dotykové písania , sa základy anglickej gramatiky a ďalšie. Výcvik v základoch kancelárskeho softvér je užitočné pre každej domácnosti pisára, najmä tých, ktorí sú reentering polia po niekoľkých rokoch.
 • Prepis lekárske certifikácie a / alebo ďalšie vzdelávanie : Získanie certifikácie alebo pokročilý výcvik v lekárskej prepis je voliteľný, ale je pravdepodobné, že pomoc pri hľadaní klientov. Združenie pre zdravotníckej dokumentácie Integrity (AHDI) ponúka dva typy certifikátov pre lekárske transcriptionists a schvaľuje programy, ktoré poskytujú ďalšie vzdelávanie v odbore, napríklad, brečtan Tech programu Prepis lekárske Editor .

Domáce pisárka zručnosti a kompetencie

Rad schopností a vlastností sú veľmi dôležité, ako sa stať úspešným domov pisárka:

 • Počítačové znalosti : Vedieť, ako urobiť viac práce s počítačom, ako s použitím textového editora je potrebné pre domáce pisára. Táto práca tiež vyžaduje schopnosť inštalovať nový softvér, prihlásenie do systému firemného vzdialene nahrávaných súborov a riešenie problémov domáci počítač a pripojenie otázok.
 • Rýchle, presné písanie zručnosti : rýchlosť písania pre rôzne typy písanie a transkripčných miest sa môže značne líšiť. Napríklad rýchlosť tak nízka, ako 60 slov za minútu môže byť dostačujúca pre entry-level zadávanie dát prácu, zatiaľ čo v reálnom čase transkripcie alebo at-home titulky pracovných miest môže vyžadovať rýchlosťou až 300 slov za minútu.
 • Dobrý sluch a zručnosti počúvania : Schopnosť porozumieť akcenty je dôležité, keď hovorí s klientom alebo prepis zvukových súborov.
 • Korektúry zručnosti : Znalosť správneho pravopisu, interpunkcie a gramatika je nutné pri dokončovaní projektu alebo e-mailom klienta.
 • Komunikačné zručnosti : Nech písanie poznámky , písanie návrhu , alebo hovoriť s klientom počas konverzácie alebo videokonferencie , at-home pisári musieť vyjadriť myšlienky a smery jasne a stručne.
 • Organizovanie / priorít zručnosti, disciplínu a zameranie : at-home pisári nemajú šéfa, ktorý im povie, čo má robiť a kedy to urobiť. Je dôležité pracovať chytro, môžu byť organizované a disciplinovaný, a húževnato zamerať sa na projekte, ktorý je z dôvodu, skôr než študoval nadchádzajúce prácu alebo pri kontrole športové výsledky, predpoveď počasia alebo sociálnych médií.
 • Schopnosť udržať tajomstvo : Zachovanie informácií klienta bezpečnosť a dôvernosť je dôležité, najmä keď citlivé údaje, ako sú informácie o pacientovi, sa jedná.

Job Outlook

Podľa BLS, textové procesory a pisári patrí medzi najrýchlejšie klesajúci povolaniach, spolu s dátovými vstupnými kľúčovanie a operátorov počítačov. V období 2016-2026, sa očakáva, že počet spracovanie textu a písanie pracovných miest, ktorá zníži o 24.800 alebo 33% z dôvodov technického pokroku a šírenie outsourcingu. Lekárske transkripcie zamestnanosť klesať tiež, ale na oveľa nižšou rýchlosťou 3% v období 2016-2026.

Na druhú stranu je na vzostupe na voľnej nohe alebo koncert ekonomiky , viac ako 53 miliónov Američanov silný, ako od roku 2015 v súlade s BLS , môže byť výhoda pre domáce pisárov a transcribers. Ako člen česať hospodárstva, títo pracovníci sú v pozícii, kedy háčik písanie a prepisovanie koncertov, ktoré boli kedysi uskutočnenej in-house zamestnancov.

Pracovné prostredie

Transcribers alebo pisári, ktorí pracujú z domova trávia väčšinu svojho pracovného času sedí v prednej časti počítača v domácej kancelárii alebo v inej oblasti vytvorené pre prácu ako je kuchynskom stole.

Domáce pisári sú často najímaní ako na voľnej nohe alebo nezávislých dodávateľov, aj keď môžu existovať príležitosti na dočasné zamestnanie alebo on-site prácu na voľnej nohe. Niektoré firmy po dostupných prác pre ich dodávateľov, aby bolo na prvý príde, ten skôr miest.

Home lekárske transcriptionists príznačne pracujú pre transkripciu servisných organizácií, ktoré poskytujú služby do zdravotníckych zariadení.

Pracovný rozvrh

Domáce pisári pružnú pracovnú dobu, ale mnohí udržiavať pravidelný harmonogram, ktorý ponúka flexibilitu pre projekty na poslednú chvíľu náhlenie a domáce núdze. Mnoho set pracovných hodín, ktoré vyhovujú potrebám klientov a začínajú v rovnakom čase každý deň.

Domáce pisári tiež naplánovať čas, aby krátku prestávku každých niekoľko hodín na prechádzku okolo a natiahnuť, a to len vziať na toľko práce, ako môžu realisticky zvládnuť.

Ako získať prácu

FIND vystúpenia a požiadať o IT

Sieť s priateľmi, členmi rodiny, a pridružených spoločností a požiadať o úvody k potenciálnym klientom. Pozrite sa na zdroje, ako sú Upwork, naozaj, a Flexjobs vybudovať klientsku základňu.

PREP zručnosť SKÚŠKY

Potenciálny klient všeobecne používajú skúšky zručnosti ako počiatočná skríningový nástroj. Zlepšiť rýchlosť písania a presnosť zručností s voľnými písania testov a cvičných súborov pre transcriptionists.

ACE rozhovoru

Buďte pripravení na pole rozhovor otázky od potenciálnych klientov.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *