Klady a zápory práce pre vládu

Posted on

Klady a zápory práce pre vládu

Keď si myslíte o vláde, čo sa objaví na hlave? Pre mnohých obrazy prezidenta Spojených štátov, Capitol Hill a Lincolnovho pamätníka môže prísť na myseľ. Tí, ktorí sú nezmazateľné obrazy americkú vládu, ale nie sú úplne predstavujú funkcie day-to-day, ako obchodné spoločnosti Človek urobí. Za typickú štátny zamestnanec, bežnejšie obrazy by vnútri skrine, zadné smetiarske auto, alebo krajské väzenia.

Niektoré práce samy o sebe k vládnej práci: policajti, hasiči, sociálni pracovníci, a podobne. Iní, ako napríklad účtovné, programátorov a špecialistov na ľudské zdroje, existujú ako v súkromnom i verejnom sektore. Tak, ako si vybrať, či sa má práca v súkromnom aj verejnom sektore? Rovnako ako každé rozhodnutie, tam sú klady a zápory, aby zvážila.

klady

Najlepšie aspekty vládnej práce zahŕňajú:

  • Stabilita: Na rozdiel od súkromného sektora, kde môžu firmy ísť von obchodu, vláda nikdy nevyjde z podnikania. Agentúry alebo úrady môžu uzavrieť alebo morph do nových foriem, ale tam bude vždy byť vládne pracovné miesta. Bude vždy potrebné zamestnancom dokončiť úlohy iba vláda, a vždy bude potrebné ďalšie zamestnancovi na ich podporu.
  • Flexibilita: V naprostej väčšine polôh, môžu zamestnanci ľahko udržiavať zdravú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Navyše, z domova i alternatívne pracovné doby sú bežné vo vládnych agentúr. Pre úlohy, ktoré vyžadujú zamestnancov vykonávať veľkú časť svojho podnikania mimo kancelárie, vládne organizácie začali poskytovať zariadenia, ktoré umožnia mobilné pracovnú silu.
  • Výhody: Vládne výhody takmer vždy vyšší ako sektor ťaží balíčky súkromné. Zamestnanci často majú lepšie plány na zdravotnú starostlivosť s nižšími nákladmi a priaznivý dôchodkového zabezpečenia. V dlhšej recesie, vládnych a dávok súkromný sektor obalov oboch zhorší. Napriek tomu vládne výhody aj naďalej lepší.
  • Voľno: Dovolené časové časového rozlíšenia sú veľkorysé a manažéri majú tendenciu byť tolerantní pri schvaľovaní dovolenku čas. Sú sledované federálnej sviatky. Štátne a miestne vlády niekedy majú svoje ďalšie prázdniny.

nevýhody

Najhoršie aspekty vládnej práce zahŕňajú:

  • Pomalý rast miezd: Cost-of-živých úprav schválených pre štátnych zamestnancov zriedka držať krok s infláciou a zásluhy navýšenie sú uvedené len malé percento špičkových interpretov. Pre veľké zvýšenie platu, štátni zamestnanci majú súťažiť o voľných pozíciách s vyššími platmi. Udržať rovnakú prácu v rovnakej organizácii nie je možné, ak chcete získať jeden z najvyšších platov.
  • Limitovaný zarábať potenciál: Vládne manažéri sú platení oveľa menej ako ich náprotivky v súkromnom sektore. Zasiahnuť veľké Paydays, high-level štátni zamestnanci skočiť do súkromného sektora.
  • Nízke úrovne kontroly: Byrokracia nie je len mariť občanmi. To tiež sužujú štátni zamestnanci, ktorí chcú, aby sa veci pohli rýchlejšie. Očakávať, že všetky hlavné a mnoho menších rozhodnutie ísť cez nejaký druh formálneho schvaľovacieho procesu.

Bez ohľadu na to, čo chcete robiť, je pravdepodobné, môžete to urobiť pre vládu. Je len potrebné sa uistiť, že sú ochotní sa zmieriť s negatívnymi aspektmi výmenou za tie pozitívne.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *