Čo môžete urobiť S Udelený? Alternatívne Kariéra pre vzdelanie Major

Posted on

Čo môžete urobiť S Udelený?  Alternatívne Kariéra pre vzdelanie Major

Bakalársky titul v oblasti vzdelávania vás pripraví o prácu ako základnej alebo strednej učiteľ na základnej škole. Čo by ste mali urobiť, však, ak po dokončení si titul sa rozhodnete, že nechcete učiť deti po všetkom. Alebo možno ste strávili roky v triede a chcú zmeniť kariéru.

Možno, že voľba nebola ani vy. Opúšťať profesiu môže byť vaša jedinou schodnou cestou, ak sa nemôžete dostať prácu v škole alebo boli prepustení kvôli klesajúcim rozpočtov škôl. plat svojho učiteľa môže byť príliš nízka, alebo budete musieť používať príliš veľa na nákup triede dodávok pre svojich študentov.

Našťastie váš tréning ako vzdelávacie dur vás pripravené pre ďalšiu kariéru. Tu je pohľad na niekoľko možností. Niektoré z týchto profesií môžu požadovať dodatočný výcvik, alebo dokonca pokročilého stupňa.

knihovník

Knihovníci pracovať na verejnosti, akademickej, právnickej, lekárske a obchodných knižníc. Mnohí z nich majú pracovné miesta v základných a stredných škôl mediálnych centier. Knihovníci vyberať a organizovať materiály vrátane tlačených a elektronických zdrojov a informovať študentov a patróny s ich používaním.

Budete potrebovať magisterský titul v odbore knihovníctvo (MLS), ak chcete, aby sa stal knihovníkom. Bakalársky titul, napríklad na mieru v oblasti vzdelávania, je nutné pre prijatie na postgraduálne štúdium. Potom, čo sa zapísal do knihovníctva programu, možno budete chcieť, aby sa špecializujú na školských médií, pretože by byť dobrou voľbou pre pozadie vo vzdelávaní. Niektoré štáty požadujú školské mediálnych špecialistov, bežne nazývaná školských knihovníkov, aby certifikované učitelia.

Ak by ste radšej, že nebude pracovať v škole, alebo s deťmi na to príde, mali by ste zvoliť inú špecialitu. Zoberme si právo, medicína alebo obchodné knihovníctva, ale rozhodne zostali ďaleko od verejných knižníc.

Spisovateľ alebo Editor

Spisovatelia vytvoriť materiál pre tlač a on-line médií, zatiaľ čo redaktori vybrať, aký obsah publikovať a poskytovať spätnú väzbu o tom. Byť spisovateľom, musíte byť schopní vyjadriť sám seba i slovne. Redaktori musí vedieť viesť spisovateľa vysvetľovaním úlohy a dávať konštruktívnu kritiku.

Vaše zručnosti ako vyškolený pedagóg vám pomôže uspieť v oboch týchto profesií. Vieš, ako sprostredkovať komplexné informácie a sú adept na poskytovanie spätnej väzby. Tie sú tiež tvorivé ako inak si nájsť milión a jeden spôsob, ako efektívne vysvetliť rovnaký koncept k rôznym študentom. Ak máte učiť, učí, alebo majú vzdelanie v určitú tému, napríklad, vedy či históriu, môžete sa špecializujú na túto tému ako spisovateľ alebo editor.

Možno ste urobili trochu písanie, zatiaľ čo na vysokej škole alebo vysokej škole, ale vážne zamyslieť rovnako brať niektoré profesionálne písanie triedy. Pomôžu vám zdokonaliť svoje zručnosti.

manažér

Manažéri dohliadať na iných pracovníkov v najrôznejších profesií. Nie každý je ako stvorený pre túto kariéru, ale tí, ktorí sú, musí byť dobrý v delegovania práce ostatným, posudzovanie výkonnosti, dávať konštruktívnu spätnú väzbu, nastavenie niečí osobné pocity stranou pri rozhodovaní, a povedať nie ak je to potrebné. Znie to ako popis práce učiteľa!

Pokiaľ chcete vrátiť do školy na štúdium vedenie, hľadať prácu, ktoré nevyžadujú vysokoškolské vzdelanie v tejto oblasti. Kým manažéri často potrebujú bakalársky titul, nemusí byť v určitom major.

Učebnice a učebné pomôcky Sales Rep

Každý, kto niekedy skúšal presvedčiť dieťa, aby niečo urobiť on alebo ona nechce robiť, môže overiť, že to nie je ľahká úloha. Zatiaľ učitelia robiť každý deň. Musí byť veľmi presvedčivý, možno dokonca toľko ako predajca.

Kombinovať túto zručnosť s odbornými znalosťami ako pedagóg predávať učebnice a výučbové materiály. Vzdelávacie odbory a učitelia môžu dokonca využiť svoje vedomosti predmet predať niektoré produkty. Navyše skúsení učitelia vedia, ako funkciu školských systémov a možno použiť k svojmu prospechu. Jedným z najcennejších schopností obchodní zástupcovia potrebujú je schopnosť nadviazať vzťah so svojimi zákazníkmi. Je nepravdepodobné, že to bude problém dostať spoločnú minulosť by ste zdieľať s vašimi.

Neexistujú žiadne formálne požiadavky na vzdelanie pre toto povolanie, aj keď niektorí zamestnávatelia dávajú prednosť uchádzači o zamestnanie, ktorí majú bakalársky titul. Stretnete tu dojednania ,.

Poradca

Baví vás práca s deťmi, ale majú dosť z toho, že v triede? Kariéru v školskom vedením by mohol byť dobrou voľbou. Poradcovia pomáhajú študentom s problémami školských oni vrátane výberu tried, ktoré sa zaoberajú s akademickými problémami a sociálnych problémov, a vzťahujúce sa na vysokú školu.

Bakalársky titul v oblasti vzdelávania, a to najmä ak ste ho nasledovala stint pracovať v škole, bude poskytovať vynikajúce zázemie pre toto povolanie. Budete tiež musieť získať magisterský titul v školskom poradenstvo.

inštruktážne koordinátor

Inštruktážne koordinátorov rozvíjať osnovy pre školské systémy a pomáhajú učiteľom rozvíjať nové stratégie a techniky. Táto kariéra je dobré pre niekoho, kto chce, aby aj naďalej vplyv na výchovu detí, ale uprednostňuje, aby nemal priamy kontakt s nimi.

Všetci zamestnávatelia vyžadujú magisterský titul v učebnom pláne a poučenie, alebo príbuznom odbore. Budete tiež musieť mať buď učiteľskú licenciu alebo povolenie k činnosti správcu vzdelávania, v závislosti na požiadavkách vo vašom stave.

Vzdelávanie a rozvoj špecialista alebo manažér

Vzdelávanie a rozvoj odborníkov v oblasti dizajnu a realizovať výukové programy pre zamestnancov firiem. Vzdelávanie a rozvoj manažérov, ktorí nad nimi, plánovať, koordinovať a riadiť tieto programy. Ich cieľom je zlepšiť zručnosti a znalosti pracovníkov a na oplátku výkonnosť.

Ako učiteľ, alebo ako niekto, kto trénoval sa, aby sa stal jedným, vaša schopnosť poskytovať inštrukcie a určiť výučbové stratégie, ktoré sú vhodné pre rôzne situácie a predmety sú veľmi prospešné v tejto profesii. Výborné komunikačné a riadenie času zručnosti zdokonaľoval počas svojho času v triede môže tiež pomôcť uspieť.

Väčšina pracovných miest vyžadujú bakalársky titul, ale niektorí zamestnávatelia budú najímať len kandidátov, ktorí majú magisterský titul. Možno budete chcieť posilniť svoje pozadie tým, že niektoré obchodné triedy, rovnako ako kurzy v inštruktážnom dizajne.

inštruktážne Designer

Inštruktážne návrhári vyvíjať technológie založené na kurzy a ďalšie vzdelávacie produkty. Pomáhajú schopnosť začleniť vzdelávacie technológie do svojich tried. Inštruktážne návrhári často vyvinú vzdialenosť learningové kurzy, ako sú tie, ktoré nájdete na údom.

Aj keď váš tréning vám poskytuje možnosť poveriť iného, ​​musíte mať tiež skúsenosti z práce s technológií vo výučbe. Budete musieť naučiť, ako používať svoje zručnosti ako pedagóg na rozvoj technológií založených na vzdelávacích programov. Pozrite sa na certifikačné programy alebo magisterského stupňa a doktorandských programov v inštruktážnom dizajne.

zdravie pedagóg

Zdravotné pedagógovia učiť ľudí, ako žiť zdravý životný štýl. Pracujú v základných, stredných a vysokých školách, ale ak ste už v pláne pracovať v tomto prostredí, tam sú tiež pracovné miesta v zdravotníckych zariadeniach.

Vaša schopnosť poskytovať usmernenia a osvedčené interpersonálne, verbálnu komunikáciu, a počúvania urobiť dobrý základ pre ktoré majú úspešnú kariéru ako zdravotná pedagóga. Teraz všetko, čo potrebujete urobiť, je dozvedieť sa o verejné zdravie, ktoré si môžete dosiahlo zarábať magisterský titul v komunite, verejnosti alebo školskej výchovy k zdraviu.

Adult Literacy alebo GED učiteľ

Hoci výučbu detí nie je súčasťou vašich budúcich plánov, nemusí to nutne znamenať, že nechceme, aby aj naďalej pedagóg. Dospelí, ktorých plány zahŕňajú zarábať GED (General Educational Development) Tiež je potrebné kvalifikovaných učiteľov na ich pokyn v základnej čítanie, písanie a matematických zručností. Ľudia, ktorí sú nové v Spojených štátoch je potrebné jednotlivcom naučiť základné znalosti anglického jazyka.

licenčné požiadavky na ESL (angličtina ako druhý jazyk), gramotnosť dospelých, alebo GED učitelia sa líši podľa stavu. Niektoré vyžadujú, na minimálne bakalársky titul v oblasti vzdelávania, zatiaľ čo v iných magisterský titul je povinná.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *