Top Informačné technológie Certifikácia pre začiatočníkov

Posted on

 Top 10 IT certifikácií, pre začiatočníkov

Stredná ročný plat pre odborníkov informačných technológií bolo asi $ 84.000 od roku 2017, v závislosti na Bureau of Labor Statistics . To je viac ako dvojnásobok mediánu ročnej odmeny pre všetky profesie dohromady. Počítače hrajú úlohu v rôznych funkciách pre takmer všetky profesie, a niekto musí postarať sa o nich, takže IT profesie rastie jedna. BLS projekty priemyslu pridať viac ako pol milióna pracovných miest v priebehu desiatich rokov končiace v roku 2026.

Väčšina z najvyšších platobných IT pracovných miest vyžadovať nejakú formu osvedčenia, aj keď, a preto je dôležité vedieť, čo bude potrebné typ tréningu v závislosti na konkrétnej IT kariéry, ktorý sleduje.

Crisci: Certifikované rizík a informačných systémov riadenia

Podľa auditu a kontroly Association informačné systémy (ISACA), toto zaručuje, že držiak je dobre vyznajú v ohrození informačných systémov, potom navrhovanie / implementáciu riešenia. Táto certifikácia, podľa IT zručností a platov správe, má priemerný plat 119.227 $ ročne a je dobrým certifikácia pre záujemcov o pozície pre bezpečnosť informačných systémov.

CISM: Certified Information Security Manager

Ďalšie certifikácia ISACA, CISM certifikácia uznáva znalosti v oblasti riadenia bezpečnosti informácií, ako niekto, kto riadi, návrhy a zabezpečenia vyhodnocuje informácie pre danú organizáciu. Táto certifikácia má určité predpoklady, ako sú existujúce certifikácie, ako je Giac. Podľa zručností a platov správe, držitelia tohto certifikátu zarábajú v priemere 118.348 $ ročne.

CISSP: Certified Information Systems Security Professional

Rovnako ako Crisci a CISM vyššie, táto certifikácia uznáva znalosti v oblasti bezpečnosti a riadenia rizík, rovnako ako bezpečnosť vývoj softvéru. Priemerný ročný plat hlásené pre držiteľa tejto certifikácie je 110.603 $.

PMP: Project Management Professional

S priemerným ročným platom vo výške $ 109.405 sa certifikácia PMP z Project Management Institute (PMI) je zabezpečené, že v súlade s PMI, “hovoríte a pochopiť globálny jazyk riadenie projektov.”

CISA: Certified Information Systems Auditor

Ďalšie certifikácia IASC, že CISA zaisťuje, že audítori Informačné systémy majú zručnosti potrebné pre vyhodnotenie systémov a riadiť sa osvedčenými postupmi na “podporné dôvery v a hodnoty z informačných systémov.” Priemerný plat držiteľov CISA je 106.181 $.

CCDA: Cisco Certified dizajn Associate

CCDA  je Cisco certifikácie pre návrh siete. Uistite sa, že ste certifikovaný s iným certifikáciu Cisco (napr CCNP Routing and Switching alebo akékoľvek certifikácia CCIE), pretože je to podmienkou pre CCDA. Priemerný príjem z držiaka CCDA je 99.701 $. Táto certifikácia, spolu s CCNP, je dobré mať, ak máte záujem stať sa sieťový inžinier .

CCNP Routing and Switching

Na 97.038 $ ročne priemernej ročnej odmeny, CCNP Routing and Switching certifikácie je dobré pre niekoho, kto sa aspoň jeden rok sietí skúsenosti a zabezpečí, že držiteľ môže zaviesť a udržiavať široký-oblastné siete a prácu s odborníkmi na riešenie.

MCSE: Microsoft Certified Systems Engineer

Microsoft zmenil charakter Microsoft Certified Solutions Expert  byť viac rozsiahle certifikácia zamerané na implementáciu technológie, cez širokú škálu verzií namiesto jedného sa zameral na špecifické odbory. Avšak, MCSE je stále vysoko uznávaný certifikát získať, a priemerný plat pre držiteľa MCSE je 96.215 $ ročne.

ITIL V3 Foundation

ITIL v3 certifikácia-the ITIL majster -recognizes tých, ktorí môžu uplatniť ITIL pojmov kvalitných IT riešení v reálnych situáciách. Priemerný ročný plat pre držiteľov ITIL magisterských certifikácie je 95.434 $.

CEH: Certified Ethical Hacker

CEH je predajca neutrálne (nie je viazaná na akejkoľvek značky) certifikáciu pre informačné technológie pracovníkov, ktorí si želajú, aby sa špecializujú na “legálne” hacking hackerom s využitím rovnaké znalosti a nástroje, ktoré škodlivé hackeri používajú. Dva roky súvisiacich s bezpečnosťou skúsenosti sa dáva prednosť pred obdržaním CEH. Priemerný ročný plat pre držiteľa CEH je 95.155 $.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *