Ako používať kľúčové slová v sprievodných listov

Posted on

Ako používať kľúčové slová v sprievodných listov


Keď píšete sprievodný list sprevádzať svoj životopis v rámci žiadosti o zamestnanie, je dôležité, aby sa ubezpečil, že každé slovo sa počíta. Váš sprievodný list by mal zlepšiť pohľad zamestnávateľa o svojej kvalifikácii, takže sa môžete pohybovať od bytia žiadateľ na respondenta.

druhy Keywords

Kľúčové slová sú životne dôležitým prvkom presvedčivý sprievodný list, pretože sú schopné zobrazovať kandidáta ako vysoko kvalifikované žiadateľa o prácu. Tieto slová možno rozdeliť do troch všeobecných kategórií: šikovnosť slov výsledky orientované slov, a slová, ktoré vykazujú uznanie úspechy.

Kľúčové slová fungujú v niekoľkými rôznymi spôsobmi. Po prvé, budú kľúčové slová zahrnúť do svojho životopisu a motivačného listu byť použitý k zodpovedajúcemu použitie potrebnú odbornú kvalifikáciu, ktoré zamestnávateľ v inzeráte.

Táto zhoda proces je často vykonáva pomocou automatizovaných systémov sledovania žiadateľa (ATSS), naprogramované pre identifikáciu konkrétne kľúčové slová, a zaradiť sa podľa toho všetko obnoví skôr, než dosiahnu manažéra. Ak váš sprievodný list a / alebo obnovenie chýba tieto kľúčové slová môžu byť automaticky znížiť z úvah v tejto fáze hodnotenia.

Po druhé, budú kľúčové slová, ktoré sú začlenené do sprievodného listu ukázať manažéra, ako a prečo ste vysoko kvalifikovaný pre túto prácu, čo im umožňuje, aby vám patrí medzi konkurenciou a v ideálnom prípade ponúknuť jednu zo svojich drážok rozhovore s vami.

šikovnosť kľúčové slová

Uchádzači o zamestnanie by mala starostlivo analyzovať zručnosti potrebné k vynikať v ich cieľovej zamestnaní a začleniť ich do svojho motivačného listu. Tieto kľúčové slová by mala byť zahrnutá do svojho životopisu. Bude to viac rýdze, keď sa parafrázovať zručnosti uvedené v pracovných ponúk, na rozdiel od výpis z nich doslovne. Zručnosť slová sú najúčinnejšie, keď je pripojený na určitú úlohu alebo projektu, kde zručnosti boli rozhodujúce pre úspech.

Príklady zručnosti kľúčové slová obsahujú:  napísal, analyzované kvantitatívne, plánované, naprogramované, konštruovanie, vytváranie, postavený, učil, a vyškolení.

Napríklad, namiesto toho povedal: “Quantitative stock analýza je aktívum, ktoré by som priniesť vašej firme,” dalo by sa povedať:

  • Využil som kvantitatívne stock iných techník oceňovania vytvoriť portfólio pre bonitné klientelu, ktorá poraziť trh počas troch po sebe nasledujúcich rokov.

Kľúčové slová zručnosti zahrnuté do svojich sprievodných listov (a svoj životopis), pomôže vašu žiadosť si zvolí softvérom zamestnávatelia používajú pre výber kandidátov pre ďalšie úvahy. Budú tiež ukazujú manažéra, na prvý pohľad, aké zručnosti ste, že sa vzťahujú k práci, pre ktorú on alebo ona je nájom.

Výsledky-Oriented kľúčové slová

Všetci zamestnávatelia hľadajú zamestnancov, ktorí budú pridanú hodnotu a vytvárajú pozitívne výsledky pre svoje organizácie. To je dôvod, prečo je dôležité, aby integrovať výsledky orientovaný jazyk do svojich sprievodných listov. Zamyslite sa na spodnom riadku pre každú prácu na svojom životopise a ako by ste robili veci lepšie vo svojej úlohe.

Váš sprievodný list by mal prezentovať svoje úspechy, nie len vaše schopnosti alebo osobné vlastnosti. Poskytnutie týchto údajov pomôže nastaviť písmeno na rozdiel od iných kandidátov, ktorí nemajú zdôrazňujú ich profesijné úspechy.

Príklady zameraných na výsledky kľúčových slov sú:  zvýšiť, znížiť, prepracovaný, upgrade, začala vykonaná, preformulované, generované, a produkoval.

Zameraný na výsledky slová sú najúčinnejšie, keď spolu s niektorými číslami, ktoré kvantifikujú vplyv svojej činnosti, ako v:

  • znížená Aj obratu medzi prvých ročníkov najíma o 20% zavedením mentoring systém.

Použitím týchto typov kľúčových slov, sa jasne ukazuje, čo ste dosiahnuť vo svojej predchádzajúcej role.

rozpoznávanie kľúčové slová

Zamestnávanie manažéri budú s väčšou pravdepodobnosťou sa domnievať, že budete mať vynikajúci umelec, ak je zrejmé, že predchádzajúci zamestnávatelia vám zobraziť týmto spôsobom. Jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť, je začleniť jazyk, z ktorej vyplýva, že zamestnávatelia si uvedomujú svoje príspevky.

Príklady kľúčových slov, rozpoznávanie súvisiace  zahŕňajú: cťou, ocenil, podporoval, vybrané, velebený pre dostal bonus za uznané, ktoré boli vybrané, a v prospech.

V ideálnom prípade uznania frázy zahŕňajú typ jedinca, ktorí si poznačili váš úspech a základ pre svoje uznanie. Napríklad, dalo by sa povedať:

  • Bol som označený za vodcu za task force zníženie rozpočtu zo strany mojej divíziu Vice President, na základe svojej predchádzajúcej rekord dosiahnuť príjmy tímu.

Rozpoznávacie kľúčové slová svedčia o tom, ako ste vynikal vo svojom predchádzajúcom zamestnaní, a ako ste dosiahli viac, než bolo požadované.

Urobte si čas na Make zápas

Keď ste výberu kľúčových slov zahrnúť do sprievodného listu, jednoduchý spôsob, ako nájsť najlepšie slová, používať ich, aby zodpovedali vašej kvalifikácii, ktoré sú uvedené v zozname úloh. Zvýrazniť svoje najsilnejšie aktíva, takže môžete ukázať zamestnávateľovi, prečo ste dobre kvalifikovaný pre túto prácu a zaslúži si pohovor.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *