Najlepšie Jobs pre Biology študijných Majors

Posted on

 Najlepšie Jobs pre Biology študijných Majors

Lekárska škola nie je jediná možnosť pre absolventov s bakalárskym titulom v biológii – aj keď možno budete ešte musieť investovať do ďalšieho vzdelávania mimo stupňa štvorročné, aby mohli začať.

Biológia stupeň otvára dvere k mnohých možností kariéry. Ak ste študent, ktorý miluje vedu a je zaujatý štúdiom živých vecí, biológia stupeň by mohol byť ideálnou voľbou pre vás spustiť na profesijnú dráhu.

Len sa opýtajte vášho vysokoškolské kariéry centrum alebo absolventov úrad pre zoznam absolventov, ktorí boli biológie major, a budete sa diviť, podľa rôznych možností, ktoré sleduje absolventov v tejto disciplíne.

Zaujíma vás, čo niektoré z profesijných možností sú pre biológiu major? Prečítajte si tento zoznam 10 spoločných výberu povolania pre biológiu major – plus, opis schopnosťou Získate počas štúdia.

biologická Technician

Biologické technici používajú laboratórne zručnosti a techniky, ktoré biologické odbory učia vo svojich laboratóriách, akademického výskumu a výskumu založeného na spolupráci s fakultou.

Technici musia vykonávať štúdie, ktoré prinášajú presné výsledky. Dokumentujú výsledky a vykonávať výpočty, rovnako ako oni robili pri zostavovaní správy ako biológia major.

Mnoho nových absolventov, ktorí sa rozhodli neísť na postgraduálne štúdium alebo chcú odložiť postgraduálne štúdium find Inžinier pozície s výskumníkmi u zdravotníckych škôl, vládnych agentúr, neziskových výskumných centier alebo farmaceutické / biotechnologických firiem.

biochemik

Biochemici hrať kľúčovú úlohu v rýchlo sa rozvíjajúcich oblastiach biotechnológie a biomedicínsky výskum. Študovať biológiu vybaví laboratória a vedecko-výskumné zručnosti a znalosti navrhnúť a realizovať štúdie o rozvoji nových produktov. (Poznámka: Väčšina pracovných miest v tejto oblasti bude vyžadovať pokročilého stupňa.)

Znalosť anatómie a fyziológie pomáha biochemici pochopiť vplyv drog a biotechnologických riešení na ľudský organizmus.

Prezentačné a písanie pestuje ako biológia významné pomôcť im, aby predložila návrhy a poznatky s kolegami a potenciálne zdroje financovania.

genetická rada

Genetické poradcovia posúdiť genetickú výbavu klientov a komunikovať s nimi o riziku prenosu genetickej choroby alebo zdravotného postihnutia, aby svojich potomkov. Môžu tiež pracovať s dospelými, ktorí sa obávajú o šanciach na vykazujúce príznaky genetických porúch v neskoršom živote.

Musí mať pokročilé schopnosti v biológii zhotoviť požadovanú magisterský titul v odbore.

Genetické poradcovia musia byť schopní vyjadriť vedecké pojmy v bežnom jazyku. Ako biológie hlavné, musia byť schopné kvantitatívne myslieť na posúdenie pravdepodobnosti rôznych výsledkov na základe genetickej predispozície pacientov.

Genetické poradcovia musia mať pokročilé znalosti vedecké metódy pre vyhodnotenie užitočnosti rýchlo rastúce množstvo výskumov o ľudskom genóme.

Zdravotné Communications Specialist

Zdravotné komunikačné špecialisti sú zodpovedné za vzdelávanie komunít o zdravotné problémy, najmä otázky verejného zdravia vrátane prenosných chorôb, starostlivosť o zdravie a zdravý životný štýl.

Často používa v nemocniciach či iných zdravotníckych spoločností, zdravotné komunikácia špecialisti môžu takisto koordinovať kampane public relations orgánu, marketingové stratégie a zapojenie komunity.

Táto kariéra vyžaduje silné písanie a interpersonálne zručnosti ako zdravotná komunikácie špecialisti sú zodpovedné za diskutovať o témach týkajúcich sa zdravia ľudí a ochorenie širokému publiku.

Biológia major poskytuje pevný základ a môže ponúknuť výhodu nad ostatnými jedincami, ktorí nemajú zázemie v exaktnou vedou. Na rozdiel od mnohých miest na tomto zozname, zdravotné komunikácia špecialisti môžu začať pracovať na svojej kariére len s bakalárskym titulom.

zdravie pedagóg

Zdravotné pedagógovia učí ľudí o niektorých praktikách a správanie, ktoré podporujú zdravie. Musia mať odborné znalosti, aby stráviť informácie a interpretovať výskum o obáv o verejné zdravie. Používajú vedeckú metódu na posúdenie potreby svojich voličov, aby mohli navrhnúť príslušné programy.

Zdravotné vychovávatelia potrebujú solídne znalosti o ľudskej biológii, rovnako ako verbálne komunikačné schopnosti sprostredkovať vedecké informácie v jazyku, aby ich zákazníci mohli ľahko pochopiť.

Pedagógovia zdravie, ako je biológia veľkých spoločností, písať o vedeckých témach, ako sú výživa, bezpečný sex, zneužívanie návykových látok a zníženie stresu. Sú preto potrebujeme silné písomné komunikačné zručnosti. Zamestnávatelia môžu tiež požadovať, aby certifikovaného vzdelávania Health Specialist (CERM) poverenie okrem bakalárskeho stupňa.

Farmaceutický / lekársky zástupca predaja tovaru

Farmaceutické alebo lekárske produkty obchodní zástupcovia predávať zdravotnícky materiál, IT produkty, lieky a ďalšie nemocníc, kliník a ďalších lekárskych praxou.

Farmaceutické obchodných zástupcov musí mať silnú znalosť chémie, anatómie, fyziológie a tak, aby mohli vysvetliť lekárovi, ako nový liek bude mať vplyv na ich pacientov.

Títo pracovníci musia mať technologické znalosti, aby vysvetlila, ako produkt funguje. Oni tiež potrebujú odborné znalosti, aby mohli vysvetliť, ako bude tento produkt využiť i lekár a pacient.

Farmaceutické alebo lekárske produkty obchodní zástupcovia potrebujú silné komunikačné a interpersonálne zručnosti rovnako. Bakalársky titul je často dosť vzdelania, aby mohli začať v tomto povolaní.

Lekár asistent a praktík Nurse

Asistentov lekárov a zdravotné sestry lekári sú vo vysokej dopyte ako poskytovatelia frontový služieb. Biológia poskytuje výborný základ pre postgraduálne prácu v týchto podobných profesiách.

Asistentov lekára a zdravotná sestra praktici musia mať dôkladné pochopenie ľudských biologických systémov, anatómie a fyziológie diagnostikovať zdravotné problémy. Potrebujú tiež pokročilú znalosť biológie Majorová vedecké metódy interpretovať objavujúce sa výskum o rôznych možnostiach liečby a liekov.

Asistentov lekára a zdravotná sestra praktici musia mať nadanie pre učenie a zapamätanie vedeckú a lekársku terminológiu. Tieto kariéry vyžadujú aspoň magisterský titul.

Lekárske a manažér Health Services

manažéri lekárske a zdravotnícke služby trávia väčšinu svojho času interakciu s odborníkmi zdravotnej starostlivosti a musia byť vybavené tak, aby s nimi komunikovať o vedeckých princípov a postupov.

Musí byť schopný interpretovať vedecké predpisy týkajúce sa zdravotníckych služieb, a podľa toho upraviť programy.

manažéri lekárske a zdravotnícke služby často najímať, kontrolovať a vyhodnocovať zdravotné profesionálov a výskumníkmi. Musia byť schopní pochopiť nuansy ich poverenia a výkonnosti, pretože hodnotiť kandidátov a zamestnancov.

advokát

Biologické odbory môžu vyniknúť v mnohých oblastiach práva, ktoré čerpajú z vedeckých poznatkov a úvah. Patentov a duševného vlastníctva právnici musieť pochopiť vedu za biotechnologických produktov, liečiv a zdravotníckych pomôcok na spracovanie žiadostí o patenty a obhajovať klientov pred porušením.

právnici životného prostredia podporovať a napadnúť environmentálnych projektov a politík založených na pochopenie toho, ako to bude mať vplyv na ekosystém.

Zanedbanie lekárskej starostlivosti právnici musia mať odborné znalosti potrebné pre analýzu lekárskych zákrokov a posúdiť, či zdravotníci konali eticky a korektne.

Biologické odbory naučia zhromaždiť dôkazy testovať hypotézu. Súdne a trestné právnici musí urobiť to isté, pretože postaviť puzdro pre klienta.

Pridajte k tomu technickú povahu fyzické dôkazy, ako sú vzorky DNA, a to je ľahké pochopiť, prečo muž biológia odbory sa rozhodli ísť na právnickú fakultu.

Finančný analytik

Finanční analytici hodnotia akcie, dlhopisy, podielové fondy a ďalšie investície pre klientov a podniky. Biologické odbory môžu používať svoje pokročilé matematické zručnosti na pomoc posúdenie úspešnosti jednotlivých investícií.

Väčšina analytikov sa zameriavajú na konkrétne odvetvia, a biológie odbory sú obzvlášť dobre hodí pre prácu ako analytici z biotechnológií, farmaceutickom, liekov, zdravotníckych služieb a firiem v oblasti životného prostredia.

Finanční analytici, ako je biológia veľkých pomocou počítača na báze zdrojov pre zber a analýzu dát činiť závery. Musí mať písanie pre generovanie správ, ktoré zhŕňajú svoje poznatky. Bakalársky titul je dosť často, aby mohli začať v kariére ako finančný analytik.

Schopností a zručností získaných v rámci biológie Major

 • Biologické odbory učia aplikovať vedeckú metódu, nastaviť experimenty a využívať vedecké vybavenie. Učí laboratórny technik a postupov spolu s tým, ako zhromažďovať, organizovať a analyzovať dáta.
 • Biologické odbory môžu vykonávať zložité matematické a štatistické výpočty. Chápu vedecké pojmy a hlavné odbornú terminológiu. Učia sa tiež prezentovať výsledky výskumu ústne aj písomne, pomocou tabuľky a grafy pre ilustráciu výsledkov.
 • Výsledkom je, že biologické odbory vylepší svoje kritické myslenie a schopnosť riešiť problémy. Biologické odbory naučiť, aby sme boli presní, systematické a detail orientovaný, pretože vykonávajú svoje výskumné a laboratórne projekty. Zručnosti, ktoré biológia veľké spoločnosti získava možné aplikovať ako na vedeckých a nevedeckých zamestnania po ukončení štúdia.

Biology Majors zručnosti Zoznam

Tu je zoznam zručností, ktoré zamestnávatelia hľadajú pri výbere biológie major. Schopnosti sa líši od práce, takže tiež skontrolovať tieto zoznamy zručností pre celý rad rôznych profesií.

Upozorniť na zručnosti, ktoré získali v priebehu štúdia, stáží a pracovných príležitostí organizovaných v rámci vysokej školy vo svojich sprievodných listov, aplikácie opäť obnoví, a zamestnania.

Ak si nie ste istí, čo kariéry chcete, pozrite sa na tomto zozname, a upozorniť na zručnosti, ktoré vlastníte. Potom sa obzerať na zoznam biológie kariéry, a vidieť tie, ktoré vyžadujú zručnosti, ktoré majú.

 • Prijímať konštruktívnu kritiku
 • presnosť
 • analýzu dát
 • Aplikovanie farbivá a ukazovatele k bunkám
 • Zmysel pre detail
 • počet
 • Spolupráca s laboratóriom a výskumných skupín
 • Skladanie laboratórne správy
 • Chápanie zložité čítanie vedeckej
 • Vykonávanie kvantitatívneho výskumu
 • Vytvorenie tabuľky a grafy reprezentovať nálezy
 • Kritické myslenie
 • deduktívne uvažovanie
 • Metodiky konštruovanie testovať hypotézy
 • flexibilita
 • zhromažďovanie údajov
 • Zahŕňajúce pojmy fyziky do výskumu
 • Integrácia princípov chémie do výskumu
 • vyšetrujúci
 • Znalosť laboratórnych techník
 • Vedúci skupinovej diskusie
 • tvorba aproximácie
 • Manuálna obratnosť
 • Microsoft Excel
 • Microsoft Word
 • multitasking
 • Písanie poznámok
 • Pozorovaná
 • organizačné
 • Prevedenie kvantitatívne meranie
 • Power Point
 • presnosť
 • predikciu výsledkov
 • pripravujeme šmýkačky
 • Prezentáciu vedeckých poznatkov výskumu do skupín
 • uprednostnenie
 • Riešenie problémov
 • Projektový manažment
 • Prijímanie a dávať konštruktívnu spätnú väzbu
 • pružnosť
 • SAS
 • sekvenčné genómy
 • SPSS
 • Štatistická analýza
 • zvládanie stresu
 • taxonómie
 • tímová práca
 • test prijímanie
 • Time management
 • Pomocou elektrónové mikroskopy
 • Verbálna komunikácia
 • pracuje nezávisle
 • písanie esejí
 • Písanie vedeckých výskumných prác
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *