Práca na platu Home Call Center

Posted on

Práca na platu Home Call Center

Otázkou každý chce byť zodpovedané o novej práci je “Koľko to bude platiť?” Avšak, keď zvažuje at-home call-centrum plat, ďalšie otázkou je: “Ako to zaplatí?” Virtuálne call centrá majú rôzne spôsoby výpočtu mzdy.

Call centrum pracovných miest môže zaplatiť hodinovú mzdu, hovor per-, alebo sadzbu za minútu, alebo niektorý z týchto sadzieb a stimul. Ak je úlohou je pracovné postavenie v Spojených štátoch, musí platiť minimálnej mzdy v štáte, kde agent žije. Avšak nezávislí dodávatelia nemusia dostávať minimálnu mzdu.

výpočet Pay

Bez ohľadu na to platí štruktúru použitú, domov-based call centra kancelárie by mali posúdiť, či sú prijímajúce konkurenčné odmeňovania sadzbu výpočtu skutočnú hodinovú mzdu. Jedná sa zisťuje, koľko si zarobíte za hodinu v priemere týždeň a zároveň predstavuje náklady vám môžu vzniknúť.

Pri výpočte ich skutočnú hodinovú mzdu, mal nezávislí dodávatelia figurovať v žiadnych tréningových poplatkov, neplatené tréningový čas, alebo iných platových zrážky, ktoré spoločnosti môžu účtovať, a oni by mali vziať do úvahy časť dane samostatnej zárobkovej činnosti, ktoré im vzniknú, ale zamestnanci nemajú , A obaja zamestnanci a dodávatelia by mali pri výpočte hodinovej sadzby výpočtu existujúce aj jednorazový externé náklady, ako sú Internet / telefónne služby, slúchadlá s mikrofónom, počítačové vybavenie, a antivírusovej kontroly odbery. (Plus, tieto veci môžu byť daňové úľavy, a tak udržať dobré záznamy.)

Call Center hodinovej sadzby

Obaja nezávislé zmluvné a zamestnanosť call centrá môžu zaplatiť hodinovú sadzbu, ale to je častejšia u pracovných miest. Základnej sadzby (nie vrátane stimulov) plat v rozmedzí od amerického minimálnej mzdy až 15 $ za hodinu. Bilingválne prostriedky môžu byť vyplatené na hornom konci stupnice, pretože tam je často pay rozdiel vo výške $ 1 alebo viac za hodinu pre dvojjazyčné call centrá pracovných miest.

Akékoľvek call centra práce, ktorá inzeruje, že to platí viac ako $ 12 za hodinu, je pravdepodobné, že bez stimuly v jeho priemerného platu, hľadá veľmi špecializovaných znalostí a skúseností (ako Telehealth opatrovateľských miest), alebo vyberať poplatky od svojich zamestnancov. Rovnako ako u tehál a malty zamestnania, plat je často vychádza z priemernej mzdy v zemepisnej oblasti pracovníka, takže rovnaká spoločnosť môže platiť vzdialené pracovníkov v rôznych štátoch rôzne hodinovej mzdy.

Per-volania a za minútu Rates

Agenti kompenzované na základe jednotlivých volanie a za jednu minútu (alebo “hovoru”) sú vyplácané iba za čas na telefóne, nie pre čakacie doby pre volanie dovnútra. Agent môže mať žiadny spôsob, ako zistiť, či chcete hovory prichádzajú v stálym prúdom. Per-volanie mzdové sadzby by mohla byť kdekoľvek od $ .10 aż $ .25 za minútu, ale nie je tam žiadny spôsob, ako vedieť vopred, čo by to mohlo fungovať ako hodinovú sadzbu. Po nejakej dobe na pracovné miesto, je možné vypočítať priemernú hodinovú mzdu, ktorá potom môže byť prispôsobená pre jednotlivé výdavky.

Pre tých, ktorí zaplatili za každý hovor, pohybujúce sa rýchlo na základe výziev znamená viac peňazí. pracovných miest bude platiť minimálnej hodinovej mzdy, zvyčajne minimálnej mzdy, ak príliš málo hovory prichádzajú pre agenta získať základné mzdy. Avšak nezávislí dodávatelia len zriedka dostanú takej ochrany a možno ľahko vykonávať nižší ako minimálna mzda. Vzhľadom k tomu, dane nie sú vyňaté zo mzdy nezávislí dodávatelia (aj keď dodávatelia platiť tieto neskôr v daňovej dobe), môže sa zdať, že robia viac peňazí než ich hodinových mzdových náprotivky.

V skutočnosti však, nezávislí dodávatelia platiť vyššie dane, pretože sú zodpovedné za zamestnávateľov a zamestnancov časti Medicare a sociálneho zabezpečenia daní.

Agenti zaplatené na základe jednotlivých volanie alebo za minútu by mali vo zvyku výpočtu ich platu na hodinovom základe na svojich záznamoch, takže môžu premietať výplaty, porovnať ich existujúcich pracovných miest s potenciálnymi pracovných miest, a mať istotu, že sú stále bežná miera pre call centrá práce. Tiež, ako u tých, ktoré platia na hodinovom základe, je to dobrý nápad, aby postava v akýchkoľvek nákladov spojených s prácou vo firme.

stimul Pay

Vo väčšine prípadov, stimuly pre zamestnancov i dodávatelia sú okrem jedného zo základne platobné systémy vyššie. Tam by mohlo byť niekoľko nezávislých predajných dodávateľských organizácií úlohy, ktoré sú len stimulom. Stimuly by mohli znamenať len provízie z predaja (percenta z množstva predaného), ale call centrá spoločnosti používajú mnoho ďalších druhov stimulov platených programov. Spoločnosti mohli ponúkať peňažné bonusy za predaj určitého výrobku, za predaj nad určitú sumu, alebo na hornej predajcovia deň, týždeň alebo mesiac.

Stimuly môžu byť ponúkané v non-predajných miest taky. Spoločnosti mohli ponúkať vyššiu mieru pre tých, ktorí dokončia určitý počet hovorov za hodinu, bonus pre tých, s dobrú spätnú väzbu zákaznícky servis alebo určitý počet hovorov alebo prieskumov dokončených.

Bez ohľadu na to, ako firma počíta stimuly, prostriedky nástupe do nového zamestnania nebudú môcť premietať motivačný plat, kým som bol v práci na chvíľu. A dokonca aj vtedy, bude kolísať.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *