Job Interview poďakovanie Príklady Letter

Posted on

Job Interview poďakovanie Príklady Letter

Písanie ďakovný list po pohovore je vždy dobrý nápad. V skutočnosti, niektorí zamestnávatelia myslia menej respondentov, ktorí nedokážu sledovať-up okamžite. Je to rýchle a jednoduché sledovať po rozhovore s e-mailu, poznámky či oficiálneho listu. Ak vezmeme čas na to, aby vám pomôže nechať anketára s veľkým dojmom.

Prečo Odoslať ďakovný list Po Interview

Prečo ďakujem-you listy dôležité? Prvým dôvodom poslať ďakovný list, je to, že je to len prostý, dobré vychovanie. Ale je tu tiež sebecký účel: a ďakovný list je vaša príležitosť, ako dostať svoje meno pred ľuďmi poslednýkrát a zanechať pozitívny dojem.

Ak opýtaných Si rozhovor alebo prechádzajú procesom žiadosti o zamestnanie, ďakujem-you listy vám umožní predať sám seba ako kandidáta. Môžete odkazovať na konkrétne prípady, ktoré by mohli prísť v rozhovore. Použite svoj ďakovný list upozorniť na spôsoby, ako vaše zručnosti a skúsenosti sú dobrý zápas pre danú pozíciu. Tiež, ak existuje niečo, čo ste zabudli spomenúť počas pohovoru, je to skvelá príležitosť, aby ju.

Děkuju vám berie na vedomie, v iných situáciách výkon povolania – ako je ďakovný list na šéfa pre ktorý vám pomôže von, alebo bývalého spolupracovníka pre výrobu sieťového pripojenia – vám umožní zdôrazniť, že oceníte užitočné gesto osoby.

Interview Thank You Letter Sample

Toto je ukážkový rozhovor ďakujem vám list.

Barry Allen
718 Pilgrim Court
Syracuse, NY 13224
(000) 123-1234
barry.allen@email.com

10.09.2018

Pani Caitlin Snow
viceprezident marketingu
Acme Corporation
2000 1st Avenue
Syracuse, NY 13224

Vážená pani Snow:

Chcel by som vám poďakovať, čo najúprimnejšie, za čas, ktorý mi Dnešný rozhovor na pozíciu Social Media Specialist ktorá otvorila s Acme Corporation. Bolo to skvelé, aby vás a váš tím spĺňať, a som naozaj rád učenie o aktuálnej marketingového programu a prehliadke svojej kancelárie.

Bol som ohromený tým, možnosť vaše ďalšie sociálne médiá špecialista bude musieť vybudovať silnú, rebranded prítomnosť pre Acme korporácie na Facebook, Twitter, Instagram a LinkedIn. Ako sme diskutovali, moja skúsenosť zahŕňa vytváranie a správu sociálnych médií vlastnosti pre zavedených i začínajúcich organizácií. Moje úspechy patrí budovanie siete 5K Facebook nasledovníci JC podniky do troch mesiacov, ghostwriting LinkedIn príspevky pre CEO Union Industries, ktorá priťahovala v priemere viac ako 350 “akcie” každého, a pomáha majiteľovi Jenny Bling aby sa stal hlavným influencer vo svojom odbore.

Upozorňujeme, že aj keď som pracoval na voľnej nohe za posledných päť rokov som sa dočkať, až sa vrátiť na dynamický, plný úväzok marketing oddelenia životného prostredia. Som oživené a inšpirovaný spolupráce tímovú prácu a nájde to najvďačnejšie na pomoc vpred misia Acme Corporation of “Položil základy pre udržateľný rast odvetvia.”

Ak môžem poskytnúť akékoľvek ďalšie informácie, ktoré vám pomôžu s vašou rozhodovacieho procesu, prosím dajte mi vedieť. Teším sa na rokovaní od vás čoskoro!

S pozdravom,

Podpis [copy písmeno hard]

Barry Allen

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *