Top Entry-Level Práca v oblasti informačných technológií

Posted on

Top Entry-Level Práca v oblasti informačných technológií

Informačné technológie (IT) je odvetvie s bohatou príležitostí pre absolventov tech zarobiť značné príjmy a rozvíjať uspokojujúce kariéru. Aké sú najlepšie miesta pre uchádzačov entry-level pripravený na spustenie ich IT kariéry?

Existuje veľa pracovných príležitostí, ktoré ponúkajú ako vysoký zisk a silný výhľad zamestnanosti.

Poznámka : Niektoré pozície vyžadujú štvorročné vysokoškolské vzdelanie. Pre ostatné, dvojročný stupeň, stáž alebo voľnej nohe skúsenosti, alebo certifikácia môže dostať vás najal.

TEKsystems skúmal 250 najímanie manažérov a spýtal sa ich, aké role entry-level v rámci odvetvia za predpokladu, že najlepší príležitostí pre čerstvých absolventov vysokých škôl. Tieto úlohy boli najčastejšie odporúča najímanie manažérov.

Top 7 Entry-Level IT Jobs

1. Žiadosti Developer

vývojárom aplikácií vytvárať softvér alebo aplikácií pre počítače a mobilné zariadenia, ktoré užívateľom umožnia efektívne spracovávať informácie. Oni analyzovať potreby užívateľov a začlenenie spätnej väzby zo skúšok na úpravu aplikácií.

Plat:  Podľa Bureau of Labor Statistics (BLS), aplikácia vývojári získal strednej ročný plat vo výške $ 103.620 v máji 2018. Najmenej 10% softvérových vývojárov získal $ 61.660, a najvyššie 10% zarobil viac ako 166.960 $.

Index trhu práce:  BLS odhaduje, že príležitosti pre vývojárov aplikácií porastie o 26% od roku 2018 do 2028, oveľa rýchlejšie ako u iných profesií.

2. Technical Support Specialist

Odborníkmi technickej podpory pri riešení problémov, ktoré koncoví užívatelia a zákazníci majú pri prevádzke počítačových systémov a softvéru. Trénujú užívateľom využiť počítačový softvér, hardvér a systémov a poskytovať aktuálne informácie o vylepšenie systému. Odborníkmi technickej podpory zachovania siete a internetové systémy, riešiť problémy, a vykonať potrebné opravy.

Plat:  Podľa Bureau of Labor Statistics (BLS), odborníkmi technickej podpory pre počítačové siete získal strednej ročný plat vo výške $ 62.770, zatiaľ čo odborníkmi technickej podpory pre užívateľov získal $ 50.980 v máji 2018.

Index trhu práce:  BLS odhaduje, že príležitosti k technickým špecialistom podpory porastie o 10% od roku 2018 do 2028, rýchlejšie ako u iných profesií.

3. Obchod / systémový analytik

Obchod / systémových analytikov konzultovať s manažérmi a zamestnancami, aby posúdila potrebu organizácie na informačné systémy. Hodnotí sa objavujúce technológie a preskúmanie možnosti pre optimalizáciu spracovanie informácií. Obchodné / systémy analytici odporúčame nové systémy a dohliadať na ich realizáciu.

Plat:  Podľa Bureau of Labor Statistics (BLS), obchodné / systémy analytici získal strednej ročný plat vo výške $ 88.740 v máji 2018. Najmenej 10% zarobil $ 54.360, a najvyššie 10% zarobil viac ako 142.220 $.

Index trhu práce:  BLS odhaduje, že príležitosti pre analytikov obchodných / systémov porastie o 9% od roku 2018 do 2028, rýchlejšie, než je priemer u iných profesií.

4. Web Developer

Weboví vývojári komunikovať s vedením a koncovým užívateľom určiť ich potreby pre webové technológie. Vytvárajú stránky s okom k rýchlosti, funkčnosti, vzhľadu a význam pre organizačné misie. Weboví vývojári spolupracovať s ďalšími pracovníkmi IT integrovať ďalšie aplikácie do webových stránok; ale tiež zaoberať a riešiť problémy užívateľov webových stránok.

Plat:  Podľa Bureau of Labor Statistics (BLS), webové vývojárov získal strednej ročný plat vo výške $ 69.430 v máji 2018. Najmenej 10% zarobil $ 37.930, a najvyššie 10% zarobil viac ako 124.480 $.

Index trhu práce:  BLS odhaduje, že príležitosti pre webových vývojárov porastie o 13% od roku 2018 do 2028, oveľa rýchlejšie ako u iných profesií.

Správca 5. Sieť / System

Správcovia siete / systému odporúčame, inštalovať a udržiavať miestnej počítačovej siete, intranety a organizačných komunikačných systémov. Ak sú problémy so sieťou a prijať opatrenia na optimalizáciu výkonu siete. Administrátori sieť / systém taktiež vyhodnocovať hrozby pre systémy a zaviesť bezpečnostné protokoly.

Plat:  Podľa Bureau of Labor Statistics (BLS), správca siete / systému získal strednej ročný plat vo výške $ 82.050 v máji 2018. Najmenej 10% zarobil $ 50.990, a najvyššie 10% zarobil viac ako 130.720 $.

Index trhu práce:  BLS odhaduje, že príležitosti pre správcu siete / systému porastie o 5% oproti roku 2018 – 2028, zhruba rovnako rýchlo ako ostatné profesie.

Administrátor 6. Database

správcom databáz dohliadať na implementáciu a údržbu softvéru organizovať záznamy a údaje potrebné pracovníkov, aby vykonávali svoje povinnosti. Modifikujú databáz s prihliadnutím na potreby používateľov, ako sa objaví. správcom databáz zaistenie bezpečnosti organizačných databáz pred hrozbami.

Plat:  Podľa Bureau of Labor Statistics (BLS), správcom databáz získal strednej ročný plat vo výške $ 90.070 v máji 2018. Najmenej 10% zarobil $ 50.340, a najvyššie 10% zarobil viac ako 138.320 $.

Index trhu práce:  BLS odhaduje, že príležitosti pre databázových administrátorov porastie o 9% od roku 2018 do 2028, rýchlejšie ako u iných profesií.

7. Systems Engineer

Systémoví inžinieri sú zodpovední za vytváranie alebo úpravu počítačových systémov pre svojich klientov alebo zamestnávateľa na základe ich špecifikácie, a oni pracujú značne s hardvérových inžinierov, softvérových inžinierov, správca systému, hardvéru technici, programátori, a vývoj produktov zamestnancov. Okrem vývoja počítačových systémov, systémoví inžinieri môžu tiež upraviť počítačové systémy, ktoré sú nakupované od dodávateľov.

Plat:  Podľa Payscale, systémoví inžinieri získať strednej ročný plat vo výške $ 77.875. Najnižšia 10% zarobil $ 57,000, a najvyššie 10% zarobil viac ako 122.000 $.

Entry-level IT Jobs pre uchádzačov s mierami pridruženého

Absolventi dvojročných stupňov bude často terčom zamestnávateľov technických pozíciách, kde sa poskytujú podporu pre IT profesionálov. Bežné tituly pre tieto pozície zahŕňajú “sieťový technik”, “podpory technik”, “help desk spolupracovník”, “webový vývojár” a “Prevádzka IT špecialistu.”

To je považované za “ukáž mi” pole, takže držitelia associate ‘s stupňov s životopis alebo portfólio predstaví na voľnej nohe alebo stáže skúseností a / alebo certifikácie sa bude zaoberať niektorými zamestnávateľmi pre softvér / aplikácií developer, správca siete a iných profesijných rolí ,

Ako sa stať konkurenčné Candidate

Čím viac skúseností máte, tým lepšie vaše šance na bytia konkurenčné kandidáta. IT zručnosti, ktoré získali tiež zvýši svoju kandidatúru, tak neváhajte použiť, ak spĺňajú požiadavky uvedené pre danú pozíciu.

Ak ste krátky na kvalifikáciu, zvážte jednu z jednoduchých prác ďaleko od domova počítačových úloh, ktoré nevyžadujú veľa skúseností.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *