Prekvapivé vecí, ktoré môžete predávať on-line

Posted on

Prekvapivé vecí, ktoré môžete predávať on-line

Vďaka internetu, dávno preč sú dni schlepping svoje veci von pred domom, pripínanie niektoré známky a dúfať, že to nebude pršať, takže ľudia budú prichádzať kupovať nepotrebné veci. Teraz máte toľko možností pre predávať svoje veci online.

A tam je toľko na predaj! Už ste obmedzené na predajné druhy vecí, ktoré by sa nájsť na staromódny výpredaji. Tu je 7 prekvapivých vecí, ktoré môžete predávať on-line, aby v nejakej extra peniaze.

Vaša rodina a vaše oblečenie

Akonáhle vrchol dvore predaja, predaj oblečenia nie je len jednoduchšie s pomocou internetu, je oveľa lukratívnejšie. Za starých čias ste museli cenové veci minimum vzhľadom k obmedzenej veľkosti zákazníckej základne predajných nadšencov yard, ktorí tiež boli pravdepodobne sporivý partia. Teraz, ak máte pekné veci, môžete získať dobré ceny pre to on-line.

Vzhľadom k tomu, deti rastú z oblečenia tak rýchlo, že rodičia často ako nakupovať a predávať svoje oblečenie online. Ale nie je tam žiadny dôvod obmedzovať len predávať svoje deti von urastených položky. ThredUp, jeden z prvých obchodníkov Výkup a predaj ojazdených oblečenie on-line, začínal ako spôsob, ako predávať detského oblečenia, ale teraz sa rozšírila do oblečenia a doplnky žien. Spôsob, akým to funguje, je si objednáte “cleanout Bag,” zabaliť so svojím bezchybným, top značkových predmetov a poslať ho používate predplatenú nálepku. ThredUp bude určovať hodnotu vašich položiek a platí vás cez PayPal alebo predplatenú Visa. Neexistuje žiadna záruka, že vaše položky budú prijaté, a tam je poplatok, že vaše položky sa vrátil. Spoločnosť však nemá mať zisk odhad na mieste, takže môžete zistiť, či vaše položky budú pravdepodobne prijatá.

fotografie

Ak máte radi fotiť (a ste v tom dobrý), môžete si zarobiť peniaze predajom fotografií online. V mnohých ohľadoch internet je skvele vyrovnáva príležitosti. Nezáleží toľko, aké sú vaše prihlasovacie údaje sú, rovnako ako, ako dobre je vaša práca.

Existujú desiatky internetových stock photography agentúr, kde môžete posielať obrázky, videá alebo obrázky a vypláca zakaždým, keď niekto stiahne jeden. Alebo zvážte vlámania do obchodu nehnuteľnosťami fotografovanie s jedným z on-line spoločností, ktoré ponúkajú túto službu pre agentov. Nie je to strašne lukratívne, ale to vám umožní vytvoriť portfólio, ktoré je možné využiť na viac práce s nehnuteľnosťami vo vašom miestnom trhu.

Ak ste umelec v srdci, predávať výtlačky vašej práce, ale nech on-line spoločnosť robiť všetku únavnú prácu tlač, rámovanie a dodávať ju svojim zákazníkom.

Vaša svadobné položky

Ak ste mali veľký alebo dokonca stredne veľké svadby, pravdepodobne ste strávil veľa peňazí na veci, ktoré ste nikdy očakávať, že kúpiť alebo znovu použiť. Takže teraz, že to je len jedna veľká šťastná pamäti, že budete ešte potrebovať na svietniky a uličky bežca pamätať si ju?

Ak tomu tak nie je, môžete používať internet na predaj tieto veci on-line na iné nevesty a loď je preč pomocou služby, ako trades (ktorý berie províziu) alebo ich publikáciu na Ebay. Ďalší spôsob, ako používať internet je predávať veci na mieste prostredníctvom on-line inzercie okolí stránkach ako nextdoor alebo na Facebooku a Craigslist. Kedy kupujúci môže vyzdvihnúť predmety a nie platiť za plavbu, vaše veci môže vyniesť vyššiu cenu.

Samozrejme, že svadobné šaty je veľká položka lístok. Ak sa necítite príliš sentimentálny predávať to, existuje veľa miest, kde predávajú svadobné šaty online. Môžete robiť lepšie predávať on-line, skôr než na mieste, pretože budete mať širší okruh potenciálnych kupcov. Tiež je lepšie ho predať hneď po svadbe, zatiaľ čo je stále vo veľkom štýle, než čakať niekoľko rokov. Tu sú miesta na predaj svadobné šaty online:

 • PreOwnedWeddingDresses.com
 • StillWhite .com
 • NearlyNewlywed.com
 • Tradesy.com
 • SellMyWeddingDress .org

Okrem týchto miestach, môžete skúsiť predávať šaty s využitím miestnych online predaj dvora alebo výmena stretnúť stránky na sociálnych médií. Veľa neviest prehľadali tieto stránky za výhodné ceny, a to najmä u všetkým príslušenstvom. Si menej pravdepodobné, že nájsť inú nevestu vo vašej oblasti, ktorá je práve vaša veľkosť a kto chce svoje šaty. Ale ak áno, mohlo by to ušetrí províziu.

Váš názor

Viete, čo sa hovorí o názoroch že jo? Každý, kto sa dostal jeden. Za týchto okolností, váš názor je pravdepodobne jeden z viacerých hodnotných vecí, ktoré môžete predať. Avšak názory sú zatiaľ prísť, tak prečo nie zarobiť trochu peňazí z tvojho vo svojom voľnom čase.

Predávať svoj názor tým, že prieskumy on-line bol zarábaní peňazí príležitosť na internete pre takmer tak dlho, kým existuje. Teraz, s apps zarábaní peňazí mobilný telefón je to jednoduchšie, ako inokedy, aby sa peniaze s prieskumy, ak máte málo času zabiť; Napríklad, keď sa čaká vyzdvihnúť svoje dieťa v škole alebo verejnou dopravou.

Čo je to ste naozaj predáva je hľadisko niekoho vo vašej demografickej skupine. Keď sa prihlásite k vyplniť prieskumy, budete musieť dať veľa informácií o sebe: umiestnenie, vzdelanie, záujmy, nákupné zvyklosti, vek, pohlavie atď Tie potom budú zladené s prieskumy o produktoch a službách, ktoré sú cielené pre ľudí, ako ste vy. Tak koľko prieskumy sa zobrazí, závisí na tom, koľko obchodníci majú záujem apelovať na ľudí, ako ste vy a koľko ďalších, ktoré sa zmestili vaše demografie robia prieskumy.

Majte na pamäti, aj keď niektorí z úskalia pri zisťovaní : Prieskumy nemusí vždy platiť v hotovosti. Niekedy sa platiť v darčekových kariet alebo kupónov. Niekedy sa zaplatiť bodov. Tam sú zvyčajne zarábať prahové hodnoty pre príjem platieb. On-line prieskumy majú tiež potenciál byť podvody. Aby nedochádzalo k týmto prácu doma podvody, nedávajú svojej kreditnej karty alebo číslo bankového účtu v každom prieskume. Neplaťte za príležitostí alebo zoznamy prieskumu spoločností. Sú to vždy signály podvod.

Miest Take on-line prieskumy:

 • InboxDollars .com
 • OpinionOutpost .com
 • SwagBucks .com

svoje znalosti

Veľa cennejšie než váš názor je vaše odborné znalosti. A existuje veľa rôznych spôsobov, ako predať svoje znalosti. Ak máte odborné vedomosti o takmer akomkoľvek téme, je určite niekto tam vonku ochotní za ňu zaplatiť. Otázkou je, ako na trh a speňažiť svoje znalosti.

Môžeš:

 • publikovať ebook
 • práca ako on-line učiteľ
 • vytvoriť svoj vlastný online, e-learningového obsahu na webe, ako je údom
 • vytvoriť webové stránky alebo blog, alebo sa stať spisovateľom na voľnej nohe
 • alebo postaviť na voľnej nohe kariéru ako poradca.

To všetko vziať investíciu času a možno aj peňazí na splatenie v dlhodobom horizonte. Avšak, ak chcete rýchly štart do predávať svoje znalosti, skúsiť testovať webové stránky alebo odpovedať na otázky v miestach, ako PrestoExperts alebo Createpool .

Vaše vlasy

Trh pre ľudský vlas je veľký biznis a internet robí to ľahké pre takmer každého, kto má požadovaný typ vlasov predať svoje vlasy.

Takže to, čo je požadovaný typ vlasov? Malo by byť dlhé, silné a zdravé. Minimálna dĺžka je 6 palcov, ale čím dlhšie, tým lepšie. Hmotnosť je kľúčovým faktorom v hodnote; však nemôže byť presne merať, kým sú vlasy rez, takže hrúbka, meraná po obvode vlasov pri pruhované, môžu byť dobrým meradlo pre hrúbku. 1- alebo 1,5-palcový cop by bol považovaný za tenký. Pokiaľ ide o zdravie, ideálne je “panna vlasy”, čo je srsť, ktorá nebola nikdy farebný, narovnal, chemicky ošetrené alebo dokonca fúkané do sucha. Ak ste fajčiar, ktorý môže znížiť hodnotu vašich vlasov. Farba nie je tak dôležitý faktor, ale menej časté prírodná farba vlasov (napr blond a červený) o to cennejšie vlasy.

Koľko je vlasy stojí za to? Minimálna suma, ktorú by sa dalo očakávať pre panenské vlasy, je o $ 10 na palec. Non-panenský vlasy môže priniesť ako malý ako $ 5 na palec, alebo tam môže byť len žiadny trh pre neho. Miesta na predaj vlasy online sú trhovisko, takže predajcovia kúpiť reklamy na svoje vlasy a kupujúci s nimi spojiť. Typicky trhovisko neberú provízie, ale pozorne prečítať podmienky služby. Tu sú niektoré z online trhovisko vlasov:

 • BuyandSellHair.com
 • OnlineHairAffair.com
 • HairSellOn .com
 • SellHairOnline .com

Materské mlieko

Čo je staré je nové. Opäť internet umožní nové trendy staré praxe. Pred vzorec bol vynájdený ženy, ktoré nemohli ošetrovateľka svoje deti mohol najať dojku poskytnúť materské mlieko pre svoje dieťa. Nie je to urobil celkom rovnakým spôsobom anymore, ale teraz s prsia čerpadlá a internet existuje trh pre materského mlieka. Dojčiace ženy môžu čerpať aj zmraziť a loď z ich materské mlieko a byť za to zaplatené.

Tu sú niektoré miesta predať materského mlieka online:

 • OnlytheBreast .com
 • Mothersmilk.coop
 • BreastMilkShare .com
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *