Ako sa stať módnou model

Posted on

Ako sa stať módnou model

Medzi najčastejšie otázka, ktorú modelovanie agenti a skauti dostane od ašpirujúci modelov je, “ako sa môžem stať modelka?” Tam je toľko informácií v knihách, na webových stránkach, a víriace okolo modelovanie fóra, ktoré by sa mohlo zdať veľmi mätúce a ohromujúci nový model, ktorý práve začína von. Tu je päť jednoduchých krokov, ktoré vám pomôžu začať.

Vezmite niektorých základných snímok

Na začiatku, iba fotografie, ktoré je potrebné predložiť modelovanie agentmi a skauti sú niektoré základné snímky. Hľadajú pekný tvár záber, ako sa usmievala a neusmieval-ľavých a pravých profilov tvár a telo, plné dĺžky výstrel a zadné výstrel. Opotrebenie tvarovo oblečenie ako chudá džínsy alebo legíny a jednoduchým tielko alebo tričko. Ak sa cítite pohodlne nosiť plavky, zahŕňajú niekoľko plavky zábermi rovnako; buď z jedného kusu alebo dvojdielne plavky je v poriadku.

Mužské modely musieť preukázať agentmi svoje fyzické zdatnosti, a preto sa odporúča, aby mužské modely nosiť plavky alebo boxerky, alebo nosiť džínsy bez košele v aspoň jednom zo svojich fotografií.

Nechajte sa hodnotí profesionálny model agenta alebo Scout

Mnoho nových modelov začať svoju úlohu, pretože ich rodina a priatelia im povedal, že by sa modelovať, alebo že sú najkrajšie dievča alebo chlapec v škole. Niektorí ľudia môžu mať dokonca vyhral niektoré miestne modelovanie súťaže. Aj keď je to skvelý štart, to nemusí nutne znamenať, čo agentúry hľadajú. Je nevyhnutné, aby vám vaše modelovacie potenciál hodnotil skúseným modelu agenta alebo zved, ako budete investovať príliš veľa času a peňazí do prenasledovania. Tento krok môže byť trochu zložitejšie, pretože je ťažké určiť, či agenta alebo Scout, ktorý vyhodnocuje vám má skúsenosti a znalosti, ktoré vám pomôžu.

Mnoho nových modelov zistíme, že žijú v menšom trhu, kde mnoho agentov sú pridružené s modeling školy alebo fotografickom štúdiu, a v dôsledku toho nemôžu byť získanie presné vyhodnotenie, pretože agentúra je väčší záujem o predaj kurzov alebo fotenie ,

To neznamená, že prípravok nie je dobré, alebo že kurzy alebo fotenie, ktoré ponúkajú, sú zlé; znamená to, že budete musieť premýšľať o tom, čo je motivovať, aby vám povedať, či môžete alebo nemôžete byť vzorom.

Získať čo najviac expozíciu, ako je možné

Veľa agentúr sa špecializujú iba v jednom konkrétnom mieste. Niektorí môžu reprezentovať iba vysokej módy (redakčná) modely, a iní môžu predstavovať iba komerčné, plus-size, krehké alebo detské modely. Ak sa jedna agentúra nie je schopný zastupovať vás, nenechajte sa odradiť; je dôležité, aby sa videli toľko agentov, ako je to možné, a na rutinné báze.

Ak žijete v jednej z hlavných trhov, budete môcť navštevovať otvorenú výzvu alebo v agentúre ísť vidieť. Ak žijete mimo jeden z hlavných trhov, najlepší spôsob, ako získať expozíciu je poslať svoje fotografie ako mnoho agentúr je to možné.

Získanie expozícia môže byť veľmi časovo náročné a nákladné úsilie, najmä ak chcete vytvoriť kópie všetkých vašich fotografií a ich zaslanie. Náklady na tlačoviny, obálky a známky môžu rýchlo pridať až viac ako tisíc dolárov. Ďalšou možnosťou je e-mailom svoje fotografie, ale s tisíckami fotiek je e-mailom na modelingových agentúr každý deň, je to pre nich ľahké stratiť v mixe.

Ak chcete zvýšiť svoje šance byť podpísaná agentúrou, práca s ľuďmi, ktorí majú skúsenosti a priame spojenie do agentúr v rôznych trhoch. ModelScouts.com je skvelé miesto pre štart a ponúka najviac legitímne a nákladovo efektívny spôsob, ako získať expozíciu musíte byť videný veľa pobočiek po celom svete a v najrýchlejším možným spôsobom.

Poznať najlepšie Modeling trh pre vás

Pod pojmom “trh” sa týka rôznych geografických lokalitách, v ktorých modely pracovať a zarábať na živobytie. New York, Los Angeles, Paríž a Tokio sú príklady veľkých modelovanie trhov. Trh môže tiež sa odkazovať na kategóriu váš konkrétny vzhľad spadá do, ako je móda, komerčný, plus alebo petite.

Kým supermodelky, ktoré vidíte v hlavných časopisoch a pešej pristávacej dráhy pre top klientov všeobecne pracujú v každom trhu, mnoho úspešných iba modely pracujú v jednej alebo dvoch trhoch. Ak nechcete nechať zastúpiť agentúry v New Yorku alebo Paríži, by mohla veľmi dobre byť ideálny pre Tokiu, Singapure alebo iných ázijských trhoch. Skúsený prostriedok Vám pomôže orientovať na správnom trhu pre konkrétny vzhľad.

perzistentné

Stal profesionálnym model je dlhý proces a zriedka sa stane cez noc. Dokonca aj modely, ktorí hovoria: “Len som išiel po ulici jeden deň a druhý som bol na obálke časopisu Vogue,” sa preháňa. Mnohé z dnešných špičkových modelov nedostal upísal agentúre von z brány. Supermodelka Gisele Bundchen bol odmietaný cez 40 krát, než ona bola nakoniec podpísaná na agentúru. Zostať pozitívne a pamätať si, že len preto, že agentúra nebola schopná vám dnes predstavuje, to neznamená, že nebudú mať záujem zajtra.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *