Ką jūs galite padaryti Su išsilavinimą? Alternatyvios Karjera Švietimo Major yra

Posted on

Ką jūs galite padaryti Su išsilavinimą?  Alternatyvios Karjera Švietimo Major yra

Bakalauro laipsnis švietimo parengs jums už darbą kaip pradinės ar vidurinės mokyklos mokytojas. Ką daryti, tačiau, jei, atlikusi savo laipsnį jūs nuspręsite nenoriu mokyti vaikus juk. O gal jūs išleidote metų klasėje ir nori pakeisti karjerą.

Galbūt pasirinkimas net nebuvo tavo. Atsisakyti profesiją gali būti jūsų vienintelė tinkama išeitis, jei jūs negalite gauti darbą mokykloje ar buvo atleista dėl tuštėjančių mokyklų biudžetus. Jūsų mokytojo atlyginimas gali būti per mažas arba jums gali tekti naudoti per daug apie tai pirkti klasėje tiekimą savo studentams.

Laimei, jūsų mokymo, kaip švietimo dur parengė Jums už kitų karjeros. Štai bent keli variantai išvaizdą. Kai kurie iš šių profesijų gali reikalauti papildomo mokymo ar net pažangias laipsnį.

bibliotekininkas

Bibliotekininkai dirbti visuomenės, mokslo, teisės, medicinos ir verslo bibliotekose. Daugelis darbo vietų pradinių ir vidurinių mokyklų žiniasklaidos centrų. Bibliotekininkai pasirinkti ir organizuoti medžiagų, įskaitant spausdintus ir elektroninius išteklius ir nurodyti studentus ir globėjų jų naudojimu.

Jums reikės magistro laipsnį Bibliotekininkystės (MLS), jei norite tapti bibliotekininku. Bakalauro laipsnį, pavyzdžiui, savo laipsnį švietimo, reikalingas priėmimo į aukštosios mokyklos. Kai buvo įtraukti į bibliotekininkystės programos, galite specializuotis mokyklos žiniasklaidos, nes ji būtų gera tinka jūsų fone išsilavinimą. Kai kurios valstybės reikalauja mokyklos žiniasklaidos specialistus, dažniausiai vadinamos mokyklų bibliotekininkams, taip pat būti sertifikuoti mokytojams.

Jei norite ne dirbti mokykloje, ar su vaikais šiuo klausimu, jums reikia pasirinkti kitą specialybę. Apsvarstykite teisės, medicinos, ar verslo bibliotekoznawstwo, bet tikrai likti nuošalyje nuo viešosiose bibliotekose.

Rašytojas ar redaktorius

Rašytojų sukurti medžiagą atsispausdinti ir internetinės žiniasklaidos, o redaktoriai Pasirinkite, kokį turinį skelbti ir teikti grįžtamąjį ryšį apie tai. Norėdami tapti rašytoju, jums turi būti suteikta galimybė išreikšti save ir žodžiu. Redaktorius turi žinoti, kaip vadovauti rašytojų aiškinant užduotis ir suteikti konstruktyvią kritiką.

Savo įgūdžius, kaip apmokyti pedagogas padės jums pavyks abiejų šių profesijų. Jūs žinote, kaip perteikti sudėtingą informaciją ir sugeba teikti grįžtamąjį ryšį. Jūs taip pat kūrybingi, kaip kitaip jūs rasite milijoną ir vieną būdų, kaip veiksmingai paaiškinti tą pačią koncepciją skirtingų studentams. Jei jūs mokote, išmokė, arba mokymus tam tikra tema, pavyzdžiui, mokslo ar istorijos, galite specializuotis toje temoje kaip rašytojas ar redaktoriumi.

Jums gali būti padaryta nemažai raštu tiek, o kolegijoje ar aukštosios mokyklos, bet rimtai pagalvoti atsižvelgiant keletą profesionalių rašymo pamokas vistiek. Jie padės jums patobulinti savo įgūdžius.

vadybininkas

Vadybininkai prižiūrėti kitus darbuotojus į įvairių profesijų. Ne kiekvienas yra iškirpti šią karjerą, bet tie, kurie yra, turi būti gerai delegavimo darbą kitiems, veiklos įvertinimą, suteikiant konstruktyvų grįžtamąjį ryšį, kuriame vienas asmeninį jausmas nuošalyje priimant sprendimus, ir sako ne, kai būtina. Panašiai skambanti pareigybės aprašyme mokytojo!

Nebent jūs norite grįžti į mokyklą studijuoti vadybos, ieškoti darbo, kad nereikia laipsnį šia tema. Nors vadovai dažnai reikia bakalauro laipsnį, gali nebūtinai turi būti tam tikroje dur.

Vadovėlis ir mokomoji medžiaga Przedst

Kiekvienas, kuris kada nors bandė įtikinti vaiką daryti nieko jis ar ji nenori daryti gali patvirtinti, kad tai nėra lengva užduotis. Tačiau mokytojai, kad kiekvieną dieną. Jie turi būti labai įtikinami, gal net kiek pardavėjas.

Sujungti šį įgūdį su savo patirtimi, kaip ugdytojo parduoti vadovėlius ir mokomąją medžiagą. Švietimas didžiųjų ir mokytojai netgi galite naudoti savo dalyko žinių parduoti kai kuriuos produktus. Be to, patyrę mokytojai nežino, kaip mokyklų sistemos funkciją ir gali tai naudoti savo pranašumą. Vienas iš labiausiai vertingų įgūdžių pardavimo pakartojimų reikia yra galimybė nustatyti rapport su savo klientais. Labai tikėtina, kad tai bus problema, atsižvelgiant į bendrą foną galite pasidalinti su tavo.

Nėra formaliojo švietimo reikalavimai šio karjerą, nors kai kurie darbdaviai nori kandidatus, kurie turi bakalauro laipsnį. Jūs patenkinti šį reikalavimą,.

konsultantas

Ar jums patinka dirbti su vaikais, bet turėjo pakankamai yra klasėje? A mokyklos orientavimo karjera gali būti geras pasirinkimas. Konsultantams padėti studentams su visais mokyklos klausimais jie taip pat pasirinkdami klases, susijusius su akademinių sunkumų ir socialinių problemų, ir taikant į koledžą.

Bakalauro laipsnį švietimo, ypač jei po jį su Elgtis dirbančio mokykloje, suteiks puikią fonas šio okupacijos. Jūs taip pat reikia uždirbti magistro laipsnį mokyklos konsultavimas.

Mokomieji koordinatorius

Mokomieji koordinatoriai plėtoti mokymo programas mokyklų sistemomis ir padėti mokytojams sukurti naujas strategijas ir metodus. Ši karjera yra gera tiems, kurie nori tęsti įtakos vaikų švietimą, tačiau pageidauja, neturi tiesioginio kontakto su jais.

Visi darbdaviai reikalauja magistro laipsnį mokymo turinio ir mokymo ar susijusioje srityje studijų. Jūs taip pat turite turėti arba mokytojo pažymėjimą arba švietimo administratoriaus licenciją, priklausomai nuo jūsų būklės reikalavimus.

Mokymo ir plėtros specialistas ar vadovas

Mokymas ir plėtros specialistai dizaino ir įgyvendinti mokymo programas įmonių darbuotojams. Mokymo ir plėtros vadovai, kurie juos prižiūri, planuoti, koordinuoti ir nukreipti šias programas. Jų tikslas yra pagerinti darbuotojų įgūdžius ir žinias bei, savo ruožtu, efektyvumą.

Kaip mokytoja, arba kaip kažkas, kas išugdė tapti viena, jūsų gebėjimas teikti nurodymą ir nustatyti mokymo strategijas, kurie tinka įvairiose situacijose ir dalykų yra labai naudingas šiuo okupacijos. Puikūs bendravimo ir laiko valdymo įgūdžiai ištobulino per savo laiką klasėje taip pat gali padėti jums pavyks.

Dauguma darbo vietų reikalauja bakalauro laipsnį, tačiau kai kurie darbdaviai bus tik samdyti kandidatus, kurie turi magistro laipsnį. Galbūt Jūs norite sustiprinti savo kvalifikaciją atsižvelgiant keletą verslo klases, taip pat kursus mokymo dizainas.

Mokomieji dizaineris

Mokomieji dizaineriai plėtoti technologijų pagrindu kursus ir kitus švietimo produktus. Jie padeda fakultetas įtraukti mokymo technologijas į savo klases. Mokomieji dizaineriai dažnai kurti nuotolinio mokymo kursus, kaip tie rasti Udemy.

Nors jūsų mokymas suteikia jums galimybę pavesti kitiems, taip pat turi patirties dirbant su technologijų pamokose. Jums reikės išmokti taikyti savo įgūdžius, kaip ugdytojo prie technologijų pagrindu švietimo programas. Ieškokite sertifikato programų ar magistro laipsnį ir doktorantūros programų mokymo dizainas.

sveikatos ugdytojas

Sveikata pedagogai moko žmones, kaip gyventi sveiką gyvenimo būdą. Jie dirba elementarus, viduryje, ir aukštųjų mokyklų, bet jei jums nebereikia planuoti dirbti toje aplinkoje, taip pat yra darbo vietų sveikatos priežiūros įstaigose.

Jūsų sugebėjimas dėstyti ir įrodyta Tarpasmeniniai, žodinis bendravimas, ir klausymo įgūdžiai padaryti gerą pagrindą turintys sėkmingą karjerą kaip sveikatos ugdytojo. Dabar viskas, ko jums reikia padaryti, tai sužinoti apie visuomenės sveikatą, kurį gali atlikti užsidirbti magistro laipsnį bendruomenės, visuomenės, ar mokyklos sveikatos ugdymo.

Suaugusiųjų raštingumo ar Ged Mokytojas

Nors mokyti vaikus nepriklauso jūsų ateities planus, tai nebūtinai reiškia, kad jūs nenorite ir toliau būti pedagogas. Suaugusiems pacientams, kurių planai apima užsidirbti Ged (bendrojo lavinimo plėtra), taip pat reikia kvalifikuotų mokytojų pavesti juos pagrindinius skaitymo, rašymo ir matematikos įgūdžius. Žmonės, kurie yra nauji į JAV reikia asmenis išmokyti juos pagrindinių anglų kalbos įgūdžius.

Licencijavimo reikalavimai ESL (anglų kaip antrosios kalbos), suaugusiųjų raštingumas arba GED mokytojai gali skirtis priklausomai nuo būklės. Kai reikia, bent minimaliai, bakalauro laipsnį švietimo, o kiti magistro laipsnis yra privalomas.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *