Atsistatydinimas Darbas ir klaidas

Posted on

 Atsistatydinimas Darbas ir klaidas

Kaip jums turėtų atsistatydinti iš savo darbo, kai atėjo laikas pereiti į ką nors kita? Yra tam tikrų dalykų, kuriuos turėtų padaryti, kai įjungiate savo atsistatydinimą. Yra geras – ir ne taip gerai – būdų atsistatydinti, bet tai geriausia laikyti vėsioje galvos, o ne įrašyti savo tiltus.

Mesti darbą gali būti nepastovi laikas. Pavyzdžiui, piktas darbuotojas gali mesti paliekant dėmesį ant vadovo stalo sakydamas jis ar ji mesti ir nebus atgal. Kitas darbuotojas gali supykti, klykauti ne bosas, ir vaikščioti pro duris. Nei variantas, žinoma, yra geriausias būdas atsistatydinti, jei galite jį padėti.

Pastaba : Išvykstu teigiamas, o ne neigiamas, pastabos duos jums daugiau galimybių gauti gerą darbo nuorodą, jei reikia vėliau.

Darbuotojas, kuris atsistatydina grakščiai, suteikia dvi savaites praneša, rašo mandagaus atsistatydinimo raštą, ir ačiū už galimybes jie turėjo per savo karjerą įmonėje darbdavys bus vertinama, nors jis ar ji juda.

Atsistatydinimas Darbas ir klaidas

Norite mesti rūkyti. Taigi, giliai įkvėpk ir planuoti ateitį. Štai ką jums reikia (ir ką reikėtų ne) daryti, kai atsistatydina iš savo darbo.

Ar išvalyti kompiuterį.  Net jei jūs įspėti, jūsų darbdavys gali nuspręsti, kad Jums reikia padaryti dabar, ir jums gali būti rodomi duris. Prieš pasukti savo atsistatydinimą, išvalyti savo kompiuterį. Ištrinti asmeninius failus ir el, tačiau įsitikinkite, kad turite kontaktinę informaciją visiems jums reikia palaikyti ryšį su po jūs dingo.

Nedėkite nieko raštu.  Nepriklausomai nuo to, kiek jūs nekenčiu savo darbą, nekenčiu savo bosą, ar nekęsti įmonę, nereikia pasakyti. Kada. Net jei Metu yra geriausias karjeros judėti jūs atlikote iki šio taško, laikyti jį sau.

Tai geriausia, kad būtų atsargūs su jūsų žodžiais, todėl štai ką pasakyti, kai jūs mesti savo darbą. Be to, peržiūrėkite kas ne pasakyti, kai jūs atsistatydinti. Jūsų atsistatydinimo laiške bus patalpinta į savo darbo byla, ir jis gali grįžti į nemalonų jums – net metus po to, kai atsistatydino. Ji sąžiningai neverta ventiliacijos. Jei turite klausimų, darbe, tai labiau tinka su jais susidoroti, prieš išvykdami.

Ar pranešti, kai tai įmanoma.  Nebent situacija yra nepriimtina, prieš dvi savaites, yra įprasta praktika, kai atsistatydina. Yra keletas priežasčių, kai galima mesti be įspėjimo, pavyzdžiui, jei jūs buvote išnykimas ar seksualiai priekabiaujama. Bet jei šie motyvai netelpa jūsų dabartinę padėtį, ir jūs norite pasitraukti anksčiau, tai reikia klausti, jei galite palikti iš karto.

Gauk detales.  Kai galite pasakyti savo viršininkui ar žmogiškųjų išteklių skyriaus, kad jūs paliekant būti tikri, kad gauti informaciją apie išmokas darbuotojams ir atlyginimo jūs teisę turėti, kai jūs paliekate. Klauskite apie tęstinio sveikatos draudimą per kobra (Konsoliduota Omnibus biudžeto taikinimo aktu) arba per vyriausybės sveikatos draudimo Marketplace, rinkti nepanaudotų atostogų ir nedarbingumo išmokos, ir laikymą, išgryninimo, ar apsiversti savo 401 (k) ar kitą pensijų planą.

Negalima būti neigiamas. Kai kalbame apie savo atsistatydinimą su bendradarbiais, pabandykite pabrėžti teigiamas ir kalbėti apie tai, kaip bendrovė pasinaudojo jus, nors atėjo laikas judėti pirmyn. Nėra prasmės būti neigiama temperatūra – jūs paliekant ir norite palikti geromis sąlygomis.

Negalima girtis apie savo naująjį darbą.  Net jei jūs tiesiog gavo geriausią darbą pasaulyje, nereikia girtis apie tai. Ar ten tikrai bet priimant užveskite netrukus bus ex-kolegos jaučiasi blogai, kad jūs paliekant? Jie tavęs pasiilgau, ir jūs turite didelį darbą eiti todėl nereikia girtis apie tai.

Ar Siūlyti Pagalba.  Jei tai įmanoma, pasiūlyti padėti pereinant ir po metu. Pasiūlymas negali būti priimtas, tačiau jis bus įvertintas.

Ar Klauskite nuorodą.  Paklauskite savo bosą ir kolegas, jei jie būtų pasirengę suteikti jums nuorodą. Jei jie sutinka, paprašykite jų parašyti jums LinkedIn rekomendaciją, taip pat yra prieinama elektroniniu paštu arba telefonu. Jūs turėsite nuorodą kaip dalį savo “LinkedIn” profilį, kuris yra puikus savo ateities darbo paieškos siekiams.

Nepamirškite atsisveikinti.  Prieš išvykdami, laiko žinutę atsisveikinimo žinutę bendradarbiais ir leiskite jiems žinoti, kad jūs judate į naują vietą, pradedant darbo paiešką, išeinant į pensiją, ar daro ką nors su savo gyvenimu. Tai tikslinga Siųsti el.laišką atsisveikinimo žinutę. Nurodykite savo kontaktinę informaciją, todėl, kad jūs galite palaikyti ryšį. Štai daugiau apie tai, kaip atsisveikinti su kolegomis.

Ar rašyti atsistatydinimo raštą.  Tai gera idėja parašyti oficialų atsistatydinimo raštą savo darbo failą, net jei jūs atsistatydinti elektroniniu paštu arba telefonu. Jums nereikia sakyti daug daugiau nei jūs paliekant ir kai jūsų paskutinė diena darbe bus. Jei nesate tikri, ką pasakyti, peržiūri šiuos atsistatydinimo laiške pavyzdžius tik apie kiekvieną atsistatydinimo scenarijų galite galvoti apie – iš formalaus, kad nuoširdi, perkėlimą, sugrįžti į mokyklą, ir kitų asmeninių atsistatydinimo situacijas.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *