Daiktai Nesakau ar daryti, jei esate Naudojamos

Posted on

Daiktai Nesakau ar daryti, jei esate Naudojamos

Kelionė atleistas gali būti labai trauminius, net jei jūs tikitės jį ir nors tai gali būti sunku, pabandykite atsiminti, kad negalima sakyti ar daryti tam tikrus dalykus, jei yra atleistas. Skaitykite padėti gauti per šį apytikslį laiką savo karjerą.

Būdamas leidžiasi žemyn iš darbo gali generuoti daug neigiamų emocijų, įskaitant šoką, pyktis, liūdesys, nerimas, skaičių, ir bijo apie ateitį. Veiksmai, kurie jums gali imtis per deginti gali būti bėrimas ir turėti neigiamų pasekmių, jei nėra labai atsargūs, apie ką jūs sakote, ir tai stresas. Štai ypač aktualu, jei vis atleistas buvo ne jūsų kaltė.

Net jei jums buvo atleiskite, nes buvai ne tobulas darbuotojas, jis vis dar skauda. Jūs negalite net būti priežastis, kodėl jums buvo atleistas, ir jūs negalite būti suteiktas joks pranešimas. Gali būti, kad galėtų išsaugoti savo darbą ir kreipiuosi jūsų nutraukimo tikimybė, tačiau ji gali būti geriau tiesiog judėti pirmyn.

Nors tai skaudu get fired, yra keletas dalykų, kad jūs neturėtumėte daryti, ar galima pabloginti situaciją. Toliau pateikti patarimai padės jums padaryti geriausias bloga padėtis vengiant keletas bendrų klaidų atleistas darbuotojai padaryti.

Ne 10 Things pasakyti ar padaryti, jei esate Naudojamos

  1. Negalima audra iš patalpų be radote laiko išsaugoti visus dokumentus, jums reikia nuo jūsų darbo kompiuteryje. Jūs turėtumėte periodiškai išsaugoti dokumentus asmens ar profesinių interesų iš savo darbo kompiuterio, nes jūs niekada nežinote, kada gali netikėtai prarasti savo darbą. Kai kurie darbdaviai palydės nutraukta darbuotojus nuo darbo vietoje tuo šaudymo metu, ir jūs turite įsitikinti, kad jūs neturite palikti bet svarbią informaciją už.
  2. Negalima pradėti diskutuoti išeitines klausimus prieš priimant tam tikrą laiko apdoroti savo šaudymo, jei įmanoma. Laikas tikrai gydo, ir jums bus ramiau, jei galite laukti, todėl paklausti, ar galima patenkinti per dieną ar dvi, kad tas pokalbis. Tuo tarpu tyrimų bendrovės politiką ir praktiką, kad esate pasirengę derėtis pagrįstą išeitinę paketą, jei jūs ketinate būti pasiūlyta vieną. Kai kuriais atvejais įmonė gali pasiūlyti išeitinę paketą nutraukimo proceso metu.
  3. Negalima atsisakyti padėti su perėjimu, jei kai laikas bus praeiti prieš jūsų nutraukimo dienos. Palengvinant sklandų perėjimą, jums bus prisimenamas kaip geriau darbuotojui ir gali pasinaudoti gaunant teigiamus rekomendacijas ir referalų. Būdamas Nica, net tada, kai esate blogos situacijos, padės jums ilgalaikėje perspektyvoje.
  4. Kai kurie darbdaviai duos jums užuot nutraukus atsistatydinantis parinktį. Yra privalumus ir trūkumus su atsistatydinimo vietoj deginti, tačiau turėtumėte peržiūrėti tarp vis atleistas ir atleisti prieš sutinkate skirtumą. Pasitarkite su savo vietos Valstybinė bedarbio tarnybos ištirti dėl bedarbio pašalpų poveikį prieš parengiant galutinį sprendimą.
  5. Nebijokite paklausti dėl rekomendacijos, kaip dalį savo atskyrimo sutartį , arba bent jau paaiškinti, kaip jūsų darbdavys lauko užklausas apie karjerą. Jei turite palaikomojo kolegas, paklausti, ar jie gali pateikti teigiamą rekomendaciją, o jūs vis dar glaudžiai liečiasi.
  6. Negalima impulsyviai menkinti savo vadovui ar kaltinti bendradarbius ar pavaldinius pagal našumo problemų. Tai yra sunku vieną, jei jūs manote, kad jie padėjo jums kainuoti savo darbą, bet ateityje darbdaviai atliks nuodugnius fono patikrinimus ir siekia gauti buvusių kolegų visais lygmenimis. Bet priešai, kuriuos atlikote su savo veiklai komentarai bus labiau tikėtina, kad akcijų kenkia informaciją. Skirstomi įspūdžiai gali būti ilgalaikis ir gali paveikti darbuotojus, kad galėtumėte peržiūrėti jus kaip neigiamas asmuo.
  7. Nepraleiskite galimybę prašyti savo darbdavio sprendimu. Jei dėl Būdas pagal įmonės politiką nebuvo laikomasi, jums gali būti suteikta galimybė kreiptis žmogiškųjų išteklių nusipirkti papildomo laiko pagerinti jokių trūkumų jums gali turėti. Jūs taip pat gali turėti tam tikrą apsaugą per asmeninį pirkimą, sąjungos susitarimo arba kovos su diskriminacija teisės aktus. Pasitarkite su darbo advokatu Prieš baigdama savo atskyrimą, jei jūs manote, kad jums gali turėti bylą.
  8. Negalima užbaigti savo atskyrimą be tyrinėti kitus darbus su savo dabartinio darbdavio , jei jums patinka ten dirbti . Nustatymai gali egzistuoti kitų pozicijų, jei jūsų viršininkai mato jus, kaip darbuotojo su teigiamą požiūrį ir stiprios darbo etikos. Jūsų darbdavys gali apsvarstyti jums už kitus darbus, kurie yra geriau tinka jūsų įgūdžių, jeigu jie mokosi esate atviras kitų vaidmenų.
  9. Negalima transliuoti savo šaudymo iš karto tinklų ryšius ir draugų. Prieš pasakyti pasauliui jūs praradote savo darbą, laiko apgalvoti savo pranešimą ir kaip norėtumėte būti suvokiama kolegų ir kitų profesinių kontaktų. Įrėminti savo istoriją apie tema, kaip antai darbas nėra teisingas tinka jums. Tačiau nereikia būti pernelyg kritiškai savo darbdavio ar apskritai įmonė. Išsaugokite savo ventiliacijos emocijas ribotam grupės patikimų draugų ar šeimos narių.
  10. Svarbiausia, nepraraskite tikėjimo savimi. Šaudymo gali būti demoralizuoti, tačiau nepamirškite, kad yra tik vienas darbdavys sprendimas, ir ten bus kitų, tinkamesnių už jus. Paimkite laiko persigrupuoti ir susirasti darbą, kad yra geriau tinka jums ir jūsų interesus. Gali būti, kad tai buvo ne teisė darbą už jus ir tiesioginio rasti nauja yra tai, ką jums reikia judėti savo karjerą.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *