Pagrindinis typist Darbo aprašymas: Atlyginimas, įgūdžiai, & Daugiau

Posted on

Pagrindinis typist Darbo aprašymas: Atlyginimas, įgūdžiai, & Daugiau

Namų mašininkas arba žodis procesorių tipai dokumentus iš savo namų biuro, dažnai naudojant garso failus kaip šaltinį. Šie namų pagrįstas darbo vietų apima daug rūšių transkripcija -iš mikro darbo vietų duomenų įvedimo į specializacijas, kurios reikalauja papildomo mokymo, pavyzdžiui, medicinos transkripcijos .

Ne kiekvienas Transcriptionist darbą tipas tinka at-home darbą; Pavyzdžiui, teismas ataskaitų paprastai daroma vietoje. Tačiau įgūdžiai plėtojami vietoje situacijos gali būti vertinga įgyti kai kurių pelningas namų pagrįstas darbo, pavyzdžiui, realaus laiko ir transkripcijos Captioning.

Pagrindinis typist pareigos ir atsakomybė

Pagrindinis typist ir teksto apdorojimo darbai paprastai reikalauja gebėjimą atlikti šiuos darbus:

 • Bendraukite su klientu ar darbdavio apie darbo Specifikacijos ir klausimus.
 • Žinoti Tajniki iš tekstų apdorojimo programas įvairovė.
 • Naudokite kompiuterio raktas užduotis.
 • Korektūrą užbaigtu darbu ir ištaisyti klaidas rašybos, gramatikos ir skyrybos.
 • Spausdinti ir kopijuoti gatavo darbo.
 • Paštu, pristatyti arba elektroniniu būdu užpildytus užduočių klientui arba darbdaviui.
 • Failo gatavų dokumentus.
 • Sąskaitos faktūros klientams ar pateikti pigūs ataskaitą darbdaviui.
 • Susipažinkite klientas ar darbdavys terminus.

Be bendravimo, naudojant tinkamas priemones dėl prekių, ir grąžinti arba įkelti gatavo gabalo laiku pagrindai, papildomos pareigos gali būti sukurti metodą, tiksliai sekti pajamas ir išlaidas, kurti padavimo sistemą, kuri paprasta naudoti, suprasti, kaip sekti stiliaus lapą ir dirbti su įvairių tipų žaliava, įskaitant juodraščius, pataisyta spausdintine ir balso įrašų.

Pagrindinis typist Pajamos

Typist ir transcriptionist kompensacija skiriasi priklausomai nuo kliento ar darbdavio, pramonės ar kompetencijos srityje, ir patirtį. Pradžia mašininkų paprastai mokamas už vienetą arba už valandą, nors kai kurie gali būti mokama už garso minutę ar už žodį.

 • Mediana Darbo : $ 19.11 / val
 • Top 10% Darbo užmokestis : daugiau nei $ 27.93 / val
 • Apačia 10% Darbo užmokestis : Mažiau nei $ 13.02 / val

Svarbu: Pradžia mašininkų kas sutartis su klientais reikia atsižvelgti į tai išlaidų darbalaukyje arba nešiojamas kompiuteris, tekstų apdorojimo programine įranga, interneto paslaugos, ergonomiškai suprojektuota klaviatūra ir kėdės, laiko stebėjimo programinė įranga, An internetiniame arba popieriniame žodyną, pajamų mokesčių, sveikatos draudimo ir , garso perrašinėtojai, ausines, programinės įrangos perrašymą, ir transkripcijos pedalu laisvų rankų audio kontrolę.

Pagrindinis typist Švietimas, mokymo, ir sertifikavimas

Tai naudinga turėjo bent dvejus metus vietoje patirtį, tačiau dauguma namų pagrįstas transkripcijos darbo vietų nereikia aukštesnįjį išsilavinimą ar specialųjį sertifikatą. Tačiau medicinos transkripcijos darbo vietų , sertifikavimo ar aukštesnįjį mokymą, gali būti reikalingi, priklausomai nuo kliento arba darbdavio reikalavimus.

 • Pagrindiniai kursai : Vietos profesinės mokyklos ir bendruomenės kolegijos siūlo rašyti ir anglų kalbos gramatikos kursus tiems, kuriems reikia žinių atnaujinimo kursą arba papildomo mokymo. Taip pat yra nemokami kursai siūlomi organizacijų, tokių kaip Alison, kad turi kursai touch rašyti , The anglų kalbos gramatikos pagrindus , ir dar daugiau. Mokymas biuro programinė įranga pagrindų yra naudinga bet namuose mašininke, ypač tiems, kurie reentering lauką po kelerių metų.
 • Medicinos perrašymo Sertifikavimas ir / ar tobulinimosi : gavimas sertifikavimo ar tobulinimosi medicinos transkripcijos yra neprivalomas, tačiau tikėtina, kad pagalba ieškant klientų. Asociacija Sveikatos Dokumentacija vientisumas (AHDI) siūlo dviejų tipų pažymėjimų medicinos transcriptionists ir tvirtina programas, teikia aukštesnįjį mokymą šioje srityje, pavyzdžiui, gebenė Tech Medical Transcription redaktorius programos .

Pradžia typist įgūdžiai ir kompetencijos

Įgūdžių ir savybių skaičius yra labai svarbus tampa sėkmingas namų mašininkas:

 • Kompiuteriniai įgūdžiai : Žinant, kaip padaryti daugiau su kompiuteriu, nei naudojant teksto apdorojimo programinė įranga yra reikalinga namų mašininke. Šis darbas taip pat reikalauja, galimybę įdiegti naują programinę įrangą, prisijunkite prie kompanijos nuotoliniu būdu, įkelti failus, ir išspręsti namų kompiuterių ir ryšio problemas.
 • Greitai ir tiksliai tipavimo įgūdžių : spausdinimo greitis įvairių tipų spausdinimo ir transkripcijos darbo vietų gali gerokai skirtis. Pavyzdžiui, greitis ne mažiau kaip 60 žodžių per minutę gali pakakti pradinio lygio duomenų įvedimo darbą, o realaus laiko transkripcijos arba namuose subtitrai darbo gali reikalauti, greitis iki 300 žodžių per minutę.
 • Geri klausos ir klausymosi įgūdžiai : gebėjimas suprasti akcentai yra svarbu kalbant su klientu arba perrašymo garso failus.
 • Korektūra įgūdžius : Žinios apie tinkamo rašybos, skyrybos, ir gramatikos yra būtina, kai baigia projektą, arba elektroniniu paštu klientui.
 • Bendravimo įgūdžiai : Nesvarbu komponavimo atmintinę , rašymo pasiūlymą arba kalbėti su klientu per pokalbių ar vaizdo konferencijos , namuose mašininkų reikia aiškiai ir glaustai išsakyti idėjas ir kryptis.
 • Organizuojant / teikiant pirmenybę įgūdžius, savarankiškai drausmės ir dėmesio : namuose mašininkų neturite bosas, kuris pasako jiems, ką daryti ir kada daryti. Svarbu dirbti protingas, būti organizuotas ir drausmingas ir atkakliai galąstuvas su projektu Štai dėl, o ne perusing būsimą darbą arba tikrinimo sporto rezultatus, orų prognozes ar socialinės žiniasklaidos.
 • Gebėjimas išlaikyti konfidencialumą : Laikydami kliento informacija saugus ir konfidencialus yra labai svarbus, ypač kai jautrių duomenų, tokių kaip paciento informacijos, dalyvauja.

Darbas Outlook ”

Pagal BLS, tekstinių procesorių bei mašininkų yra tarp sparčiausiai nykstančių profesijų, kartu su duomenų įvedimo keyers ir kompiuterių operatoriai. Laikotarpiu 2016-2026, tikimasi, kad tekstų apdorojimo ir spausdinimo darbo vietų skaičius sumažėja 24,800 ar 33% , nes technologijų pažanga ir užsakomųjų paslaugų platinimu. Medicinos transkripcijos užimtumas mažės taip pat, bet ne daug lėčiau 3% per 2016-2026 laikotarpį.

Kita vertus, klesti laisvas ar koncertą ekonomika , daugiau nei 53 milijonų amerikiečių stiprus kaip 2015 pagal BLS , gali būti pranašumą namų teksto rinkėjų ir perrašinėtojai. Kaip koncertą ekonomikos narys, šie darbuotojai yra tokioje padėtyje, užkliūti spausdinimo ir perrašymo koncertų, kad kažkada buvo padaryta vidaus darbuotojų.

Darbo aplinka

Perrašinėtojai arba mašininkų, kurie dirba iš namų išleisti didžiąją dalį savo darbo laiko sėdi priešais namuose biure ar kitoje įkurtoje darbo srityje kompiuterį, pavyzdžiui, virtuvės stalo.

Pradžia mašininkų dažnai samdyti laisvai samdomo arba nepriklausomų rangovų, nors gali būti galimybės laikino darbo arba vietoje laisvai samdomų vertėjų darbo. Kai kurios įmonės rašyti turimą darbą jų rangovų punktą dėl “pirmas atėjai, pirmas gavai”.

Namai medicinos transcriptionists paprastai dirba transkripcija-paslaugų įmonių, teikiančių paslaugas sveikatos priežiūros įstaigose.

Darbo grafikas

Pradžia mašininkų lankstesnį darbo grafiką, tačiau daugelis išlaikyti reguliarų grafiką, kad pasiūlymų lankstumas paskutinės minutės piko projektų ir namų ekstremalioms situacijoms. Daugelis rinkinys darbo valandos, kad tiktų klientų poreikius ir pradėti tuo pačiu metu kiekvieną dieną.

Pradžia mašininkų pat planuoti laiką imtis trumpos pertraukos kas kelias valandas vaikščioti ir ruožas, ir tik priimti kuo daugiau darbų, nes jie gali realiai dirbti.

Kaip gauti darbą

RASTI koncertą ir kreiptis dėl IT

Tinklo su draugais, šeimos nariais, ir asocijuotų ir paprašyti pristatymas potencialiems klientams. Išsiregistravimo ištekliai, kaip antai Upwork, tiesą sakant, ir Flexjobs statyti klientų bazę.

Prep SKILL BANDYMAI

Potencialūs klientai paprastai naudoti įgūdžių testus, kaip pirminio tikrinimo įrankis. Pagerinti spausdinimo greitį ir tikslumą įgūdžius su laisvųjų spausdinimo bandymų ir praktikos failus transcriptionists.

AKF INTERVIU

Būkite pasiruošę lauko interviu klausimus iš potencialių klientų.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *