Geriausi Darbo paieškos svetainių

Posted on

Geriausi Darbo paieškos svetainių


Darbo paieškos varikliai yra svetainių, kurios apima darbo skelbimai iš viso interneto. Nors darbo tarybų apima tik darbo vietų darbdaviai tiesiogiai išvardyti, darbo paieškos varikliai yra darbo skelbimai nuo bendrovės interneto svetaines, kitas darbo lentos ir kt. Todėl darbo paieškos varikliai paprastai sąrašą daugiau darbo vietų nei darbo tarybų.

Naudojant darbo paieškos programą gali jums sutaupyti daug laiko, nes jūs neturite ieškoti darbo daugelyje svetainių. Yra daug darbo paieškos varikliai, ten ir ji gali būti sunku žinoti, kuris iš jų yra geriausias. Čia yra informacija apie populiariausių darbo paieškos, plius patarimų, kaip jomis naudotis.

Geriausi Darbo paieškos svetainių

“Google” dėl darbo
“Google” darbo vietų kūrimo yra darbo paieškos powered by Google. Ji kaupia įrašus iš įvairių šaltinių, įskaitant kitas darbo paieškos. Vartotojai gali tiesiog įveskite darbą į savo “Google” paieškos juostą. Tada “Google” generuoja darbo vietų sąrašą. Tada vartotojai gali susiaurinti savo paiešką pagal darbo pobūdį, vietą, įmonės rūšis, Paskelbimo data ir daugiau kriterijų. Vartotojai gali išsaugoti darbo skelbimai, dalintis darbo, įjunkite el.pašto perspėjimai ir kreiptis dėl darbo tiesiogiai apie “Google”.

Indeed.com
tiesų apima milijonus darbo skelbimai iš tūkstančių interneto svetainių, įskaitant įmonės karjeros puslapius, darbo tarybų, laikraščių skelbimai, asociacijų ir dienoraščių. Taip pat Darbo ieškantys asmenys gali ieškoti darbo tendencijas ir atlyginimus, skaityti ir dalyvauti diskusijų forumuose, įkelti CV, tyrimų bendrovių, ir įsteigti darbo įspėjimus. Iš tiesų taip pat yra darbo paieškos programą galite atsisiųsti į savo telefoną.

LinkUp.com
LinkUp yra darbo paieškos variklis, kuris ieško ir pranešimų darbo skelbimai iš įmonės interneto svetainėse. Į skelbti darbai yra iš mažų, vidutinių ir didelių įmonių, ir yra atnaujinamas, kai bendrovė svetainė yra atnaujinama. Kadangi darbo gaunama tiesiogiai iš bendrovių interneto svetainių, nėra pasikartojančių sąrašus. Kaip ir daugelis kitų darbo paieškos, galite gauti pranešimus elektroniniu paštu apie darbo vietas.

SimplyHired.com
SimplyHired ieško tūkstančius darbo tarybų, skelbimai ir įmonių svetaines. Išplėstinė paieška galimybės apima darbo pobūdį, tipą bendrovė, raktinį žodį, vietą ir datą, kada darbas buvo paskelbtas. Svetainėje talpinama informacija apie darbo rinką įvairiose miestuose ir miesteliuose, todėl jūs galite gauti jausmas, iš kurių įmonės nuomą, o kas darbo vietų nėra. SimplyHired talpinama informacija apie vidutinio darbo užmokesčio už darbo vietų įvairovė, remiantis darbo pavadinimą ir vietą.

US.jobs
US.jobs išvardyti tūkstančius darbo vietų tiesiogiai iš bendrovių interneto svetainių ir valstybinių darbo bankams. Ši svetainė yra paleisti Respublikinė darbo birža, kuri yra tarp DirectEmployers ir nacionalinės asociacijos valstybės darbo jėgos agentūrų (NASWA) partnerystė. Be tipiškų darbo paieškos galimybes, US.jobs turi darbo paieškos informacija veteranų, taip pat karjeros išteklių, pavyzdžiui, atnaujinti padėti, be darbo užmokesčio skaičiuoklė ir informacijos apie karjeros įvykius.

ZipRecruiter
ZipRecruiter leidžia jums ieškoti milijonus darbo vietų. Galite ieškoti pagal tendencijos darbo tipų, pareigybių pavadinimus ir įmonėms. Kai kuriate nemokamą paskyrą, galite nustatyti iki darbo įspėjimus ir įkelti savo CV padaryti taikant lengva.

Adzuna
Adzuna yra darbo paieškos variklis, kuris apima milijonus darbo skelbimai. Be to, darbo vietų, galite peržiūrėti darbo užmokesčio duomenis ir informaciją apie įmonių, kurios yra nuomos. ValueMyResume įrankis leidžia darbo ieškantiems asmenims įvertinti tai, ką jie yra verta.

JobisJob
JobisJob renka darbo skelbimai iš kelių darbo tarybų. Vartotojai rasite sujungimus įmonių per jų socialinės paieškos parinkčių. Jei užsiregistruosite už nemokamą narystę, galite išsaugoti savo darbo filtrai ir darbo vietų sąrašai, taip pat. Taip pat galite gauti pranešimus elektroniniu paštu apie darbo vietų. JobisJob turi nemokamą Mobile App taip pat.

JobLift.com
JobLift suteikia darbo skelbimai iš daugiau nei 4000 partnerė darbo tarybų. Vartotojai gali ieškoti greitai ir lengvai, naudojant pareigybės pavadinimas, raktažodį ar vietą. Išplėstinė paieška galimybės apima patirties lygį, Paskelbimo data ir įmonės. Taip pat galite užsiregistruoti el.pašto perspėjimai dėl naujų darbo skelbimų.

Geriausias Niche Darbo paieška Sklypai
niša darbo paieškos svetainių yra darbo vietų, remiantis specializuotų kriterijus, pavyzdžiui, tipo pozicijos, karjeros srityje, arba pramonėje. Pavyzdžiui, yra niša svetainių sveikatos priežiūros darbus, inžinerinių Darbas, darbas studentams, valstybinių darbo vietų ir dar daugiau. Čia yra kai kurie iš geriausių nišą darbo vietų sąrašas.

Patarimai Naudojant Darbo Paieška

Ieškoti savo mėgstamiausią. Ieškoma daug darbo paieškos karto gali būti itin svarūs. Po patikrinti kai kurių geriausių darbo paieškos, pasirinkite vieną ar du savo pasirinkimą. Galbūt jums sutelkti dėmesį į nišą darbo paieškos arba vienas, kad turi naudingą išplėstinės paieškos funkciją. Apie darbo paieškos variklių jūs naudojate jus iš vis užvaldo apribojimas.

Naudokite išplėstinę paiešką. Dauguma darbo paieškos varikliai turi pažangią darbo paieškos parinktį, kuri yra puikus būdas susiaurinti daug objektų. Bendras paieška variantas paprastai leidžia įtraukti tik reikšminį žodį arba frazę ir vietą. Naudodami pažangias paieškos parinktį, galite dar labiau susiaurinti savo paiešką pagal įmonės, pramonės, darbo užmokesčio ir darbo pobūdį (stažuotės, nevisą darbo dieną, ir tt).

Naudojant pažangias paieškos parinktį yra naudingas būdas įsitikinti, jūs žiūrite tik darbo vietų, kurios yra gerai tinka.

Sukurti paskyrą. Jei radote darbo paieškos programą Jums tikrai patinka, apsvarstyti registruojant sąskaitą. Paprastai, registracija yra nemokama. Dauguma darbo paieškos varikliai leidžia jums įkelti CV ir motyvacinį laišką, kai jūs registruojatės, kad taikant darbo vietų lengviau. Paprastai, jūs taip pat gali pasižymėti darbo arba prašyti reguliariai laiškus (kartais vadinamos darbo perspėjimų ar darbo paieškos agentai) su naujausiais darbo skelbimai, kad tilptų jūsų specifikacijas.

Naudokite programą. Dauguma darbo paieškos varikliai taip pat turi programą galite atsisiųsti į savo telefoną. Jei esate aktyviai ieškoti darbo, atsisiųsti programą, kad būtų galima greitai patikrinti darbo skelbimai kelyje. Daugelis programų atsiųsime darbo įspėjimus elektroniniu paštu arba telefonu, taip pat.

Saugokitės keliais aukcione. Vienas trūkumas darbo paieškos yra tai, kad, nes yra tiek daug įrašų iš įvairių vietų, pakartotiniai aukcionai yra bendri. Būkite atsargūs, kad būtų išvengta pakartotinių objektų, taip pat pasibaigęs darbo skelbimai.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *