Ako napísať Ďakujeme, že ste písmeno po pohovore

Posted on

Ako napísať Ďakujeme, že ste písmeno po pohovore

Pred dýchať úľavou po pohovore, je tu ešte jedna vec, ktorú treba urobiť: napísať ďakujem list. Tento jednoduchý krok môže dať si náskok pred ostatnými uchádzačmi o zamestnanie a čím skôr to urobíte, tým lepšie. Tento posledný krok je potrebné považovať za súčasť svojho rutinného procesu hľadania zamestnania pre každý rozhovor, v ktorom budete zúčastňovať.

Na záver vášho rozhovoru, zabezpečiť kontaktné informácie všetkým ľuďom, ktorí vás rozhovor s. Ak tomu tak nie je ponúknuť svoju vizitku, požiadať o ich kontaktné údaje na konci každého zasadnutia.

Dôvody k Odoslanie ďakovnú Po Interview

Odoslanie ďakujem list budúceho zamestnávateľa určite nezaručí ponuku práce, ale to vám dá výhodu v prípade, že konkurencia je tesný. Hoci manažéra nemusí byť urazený, ak nechcete poslať správu, bude si všimnú, keď robíte. Vždy sa uistite, že odoslanie jednej súčasťou vašej stratégie pri hľadaní zamestnania.

Prinajmenšom, odoslanie poznámky vyjadriť vďačnosť je zdvorilé. Rovnako ako by ste navštíviť niečí domov a odísť bez toho, aby vyjadrujúce vďačnosť, nenechávajte rozhovor bezo ďakujem anketára. Byť láskavý a profesionálne, je dôležité pri interakcii s potenciálnymi zamestnávateľmi.

Okrem etikety, ďalší významný dôvod zaslať ďakujem list je, že je to príležitosť, možno váš jediný-sledovať po pohovore. Použite ho, aby potenciálny zamestnávateľ vedieť, že chcete úlohu. To sa môže cítiť trápne povedať tie slová nahlas pri rozhovore, ale je to oveľa jednoduchšie, aby ich zadali.

Bez ohľadu na to, ako ste pripravený, stres z rozhovoru môže spôsobiť krátky výpadok pamäti. Váš ďakovnej je ideálna príležitosť na komunikáciu bod, ktorý zabudol diskutovať. To tiež umožňuje zopakovať niečo, čo chcete, aby anketár na mysli, ako oni robia rozhodnutia o nábore.

Čo je potrebné zvážiť pred zápisom ďakovný Letter

Rovnako ako je dôležité starostlivo zostaviť svoj životopis a sprievodný listy, a pripraviť sa odpovedať na otázky pohovore je rovnako dôležité dať veľa myslel na to, ako k remeslu svoj poďakovanie list. Aspekty, ako je načasovanie, príjemcov listu a obsah sú dôležité pre prehlbovanie svoje šance na získanie zamestnania.

načasovanie

Odoslanie ďakujem vám na vedomie, ako skoro po pohovore, ako je to možné. O niekoľko hodín neskôr je najlepšie, ale nie čakať dlhšie ako jeden pracovný deň, aby ju poslať. Je dôležité, aby zamestnávateľ ju čítať, zatiaľ čo váš rozhovor je ešte čerstvý vo svojej mysli.

Papiera alebo e-mail

Ako včasnosť je všetko, e-mail je vaša najlepšia voľba pre prijatie vášho listu do rúk budúceho zamestnávateľa, ako rýchlo, ako je to možné. To je tiež, s najväčšou pravdepodobnosťou, ako ste komunikovať so zamestnávateľom vedúce k pohovoru. Schôdzka môže dokonca boli virtuálne jeden, ktorý sa koná prostredníctvom videorozhovoru alebo po telefóne.

Thank You Letter Príjemcovia

Ak bol prítomný pri pohovore viac ako jedna osoba v organizácii, ďakujem každý z nich písomne. Uistite sa, že personalizovať poznámku pre každého príjemcu, snáď s odkazom na otázku, ktoré žiadal.

Letter Style

Váš e-mail by nemala byť dlhšia ako tri body. Použite oficiálny názov ako Ms. alebo Mr. riešiť príjemcu, ak anketár povedal, aby používal svoje krstné meno. Po prvé, ďakujem pýtajúci za váš čas sa stretnúť a uviesť dátum, kedy ste sa stretol.

Keby tam bol niečo, čo by ste chcel povedať v rozhovore, ale nie, aby to teraz. Tiež pri tejto príležitosti zopakoval bod, ktorý chcete pýtajúci mať na pamäti, keď robia rozhodnutia o nábore.

Nezabudnite si povedať, že by uvítal ponuku. Nebojte sa o to znelo príliš dopredu. Príjemca bude obdivovať svoju priamočiarosť a dôveru.

Rýchle Tipy pre písanie ďakujem vám e-mail

Tu je niekoľko tipov pre písanie ďakujem list:

  • Použite formálne pozdrav, ktorý obsahuje názov príjemcu (pán, pani, alebo dr) a priezvisko, ak vás uvedené inak.
  • Obsahovať dátum pohovoru a názov pracovnej pozície, pre ktorú ste kandidátom.
  • Zopakovať niečo o sebe, že ste veľmi nárok na túto pozíciu.
  • Vyjadriť svoj záujem o prácu.
  • Použite formálne uzavretie, ako je “S úctou”, “S pozdravom” alebo “Ďakujem.”

Ďakujeme, že ste e-mailom Ukážka

Vážená pani Diaz,

Ďakujem za stretnutie so mnou v pondelok 4. júna oceňujem možnosť diskutovať o svojej kvalifikácii pre paralegal pozície v Diaz, Klein, a Brown. Užíval som si učenie o prácu a role som mohol hrať na vašej firmy.

Moje skúsenosti z práce v trestných prípadoch na svojom súčasnom zamestnaní, ako aj moje paralegal školenia, aby som vynikajúci fit pre túto pozíciu. Počas svojho rozhovoru Zabudol som sa zmieniť, že som tiež pracoval na niekoľkých prenajímateľ / nájomca sporov. Chápem, Smith, Klein, a Brown sa bude rozširovať do tejto oblasti a myslím, že moje skúsenosti budú neoceniteľné.

Teším sa, že sa stal súčasťou vášho tímu.

 

S pozdravom,

Barry Allen

Pred odoslaním listu

Starostlivo skorigovať svoj ďakovný. Skontrolujte preklepy, preklepov a gramatických chýb. Napísať vlastnú list pre každého zamestnávateľa pomocou oni a názov svojej spoločnosti. Buďte opatrní pri vyberaní a vkladaní časťou z listov odoslaných do iných zamestnávateľov, pretože niektorí uchádzači o zamestnanie chceli robiť. Vykonať príslušné zmeny, ako je odstránenie názvu inú organizáciu alebo vedúceho.

Chyby vo vašej poďakovanie list budete vyzerať neopatrný. Uložiť e-mailu ako koncept a vrátiť sa na to pozrieť po uplynutí určitej doby. Dať finálnej raz v priebehu pred odoslaním. Ak je to možné, majú iný preskúmanie ho niekto rovnako.

Spodný riadok

Je veľmi dôležité, aby napísať ďakujem vedomia, po pohovore. Poslať ju na každú osobu, ktorá sa podieľala. Opakujeme svoje kvalifikácia pre danú prácu a vyjadriť svoj záujem o danú pozíciu. Začlenenie tohto kroku do hľadania zamestnania sa zvýši vaše šance na získanie zamestnania, pretože vám bude oddeľovať od ostatných kandidátov na konkurenčnom trhu práce.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *