6 spôsobov, ako začať Práca doma

Posted on

6 spôsobov, ako začať Práca doma

Práca z domu

Život práce-at-home sa môže zdať ako nedosiahnuteľný fantázie pre tých, ktorí doteraz vo svojej kariére sa ocitli pripútaná na pracovisku. Ale s niektorými kreatívneho myslenia, sebareflexie a tvrdej práce, to nie je nedosiahnuteľné vôbec, ak ste to dlhodobý cieľ vytvoriť.

Ak je pri práci z domova je vaším cieľom, potom sa v krátkodobom horizonte je potrebné určiť kroky, aby sa to stalo. Pravdepodobne prvým krokom je zvážiť, či máte osobnosť pracovať doma. To nie je pre každého. Pozrite sa, či máte tieto 5 základných kvality takej telecommuter.

Ak si myslíte, že áno, potom je čas pozrieť sa na tom, ako by ste mohli pracovať doma, vzhľadom k tomu, profesijnú dráhu máte riadiť tak ďaleko a zručnosti, ktoré získali na ceste. Niektorí ľudia telecommute pre zamestnávateľov; Ostatné voľnej nohe ako konzultant. Začatie domáce podnikanie je ďalšia možná cesta.

Všetky tieto možnosti majú výhody i nevýhody. Čítajte ďalej a vidieť, ako každý mohol pracovať pre vás.

Otočiť svojom súčasnom zamestnaní do Práca z domu Pracovné

Logickým miestom, kde začať s tým, čo viete najlepšie. Premýšľať o tom, či je to možné obrátiť svoju súčasnú prácu na pozícii prácu z domova. Odpoveď bude závisieť na druhu práce, ktorú robíte a váš zamestnávateľ.

Zamyslite sa nad vašej pracovnej náplň a zvážiť, či tieto povinnosti by mohlo byť vykonané doma. Aké sú možné prekážky? Máte už robiť nejakú prácu z domova? Ako by ste mohli prejsť na robiť viac? Výskum politiku vašej spoločnosti na diaľku a sietí s kolegami zistiť, koľko z domu deje vo vašej firme. Potom, dať dohromady návrh prácu na diaľku na svojho nadriadeného. Pozri viac informácií o tom, ako presvedčiť svojho šéfa, aby vám telecommute.

Nájsť si novú prácu

V prípade, že druh práce robíte možno vykonať na diaľku, ale buď váš šéf alebo vaša spoločnosť nevyzerá priaznivo na diaľku, potom to môže byť čas nájsť si novú prácu. Pri hľadaní novej práce-at-home prácu, môžete si prejsť rovnakými cestami, ktoré by ste mohli prejsť nájsť prácu v ordinácii vo svojej kariére, tj miestne pracovné inzeráty, pracovné miesta pre svoje profesijné oblasti a sociálne médiá. S niektorou z týchto perspektív, budete musieť prísť na správny spôsob, ako sa opýtať, či je poloha môže byť telecommuted.

Choď na voľnej nohe

Ďalšou možnosťou, v prípade, že práca, ktorú robíte možno telecommuted ale neboli úspešní pri presviedčaní firmu, aby vám tak urobiť, je stáť na voľnej nohe alebo konzultanta. V závislosti na vašej profesijnej oblasti, budete môcť začať budovať na voľnej nohe alebo poradenstvo v podnikaní, zatiaľ čo vy sa stále zamestnaný. Avšak, budete musieť dávať pozor, aby nevytvárali konfliktu záujmov alebo porušovať firemnej politiky.

Výhodou pre začínajúcich svoju poradenskú činnosť a zároveň si stále pracuje je to, že uľahčuje finančnú záťaž na nedostatok cash flow, ktorý je typický pre každú novú firmu. Nevýhodou je, že nemôžete preniknúť do jedného z vašich najpravdepodobnejších zdrojov práce – svojho súčasného zamestnávateľa a / alebo jej klientov. Váš zamestnávateľ môže mať povedal, že nie, aby vás ako zamestnanec-telecommuter, ale firmy môžu mať úplne iné podmienky, pokiaľ ide o nezávislých dodávateľov.

Založiť svoj vlastný podnik

Rovnako ako na voľnej nohe, počnúc domáce podnikanie môže umožniť väčšiu pružnosť vo svojom harmonogramu ako tradičné zamestnanie, ale náklady na spustenie môže byť prudký a doba pred ziskovosti dlho. To znamená, že počnúc domáce podnikania je spôsob, ako zaútočiť von a robiť niečo úplne nové. Nedostatok niektorých poverenia a / alebo vzdelávanie nie sú opierky, ktoré by mohli byť v iných oblastiach. Výber správneho podnikania, výskum a vytvorenie inteligentný obchodný plán a veľa tvrdej práce, sú oveľa dôležitejšie pre váš úspech.

Domáce podniky oscilujú, pokiaľ ide o investície času a peňazí. Tam sú tie s relatívne malými záväzky pre obe skupiny, ako priameho predaja produktov, ako je Avon. A potom sú tu tí, ako je spustenie starostlivosť o deti, ktoré by mohli vyžadovať prestavbu svojho domu, alebo zakúpenie povolenie.

Začať novú kariéru

Čo urobíte, keď vaša súčasná kariéra sa nehodí do domova alebo ste unavený, ale nie ste podnikateľský typ? Uvažovať o novom career.Starting nad môže znamenať začínajúce na dne, a to by mohlo znamenať zníženie platu. Avšak, ak vaša najdôležitejšie prioritou je získať flexibilitu spojenú s prácou doma, potom by to mohlo stáť za to.

Vedúce k minimalizácii tohto potenciálneho zníženia platu, pozrite sa na kariéru, kde zručnosti, vyzdvihnúť vo svojom poslednom zamestnaní budú ocenené. Zároveň sa stráviť nejaký čas hodnotenia toho, čo robíte skutočne vychutnať.

Moonlight z domova

Všetky tieto spôsoby, ako pracovať doma, bude nejaký čas trvať na realizáciu (a niektoré budú vyžadovať peniaze taky). Ak si nie ste úplne pripravení investovať čas a peniaze, považujem len sa snaží vyzdvihnúť nejaké extra peniaze z domova.

Na druhú stranu, ak ste pripravení urobiť zmenu, niekedy je to len praktickejšie začať pomaly. Načierno z domova môže byť spôsob, ako ušetriť finančné rezerva na začiatok, že domáce podnikanie, alebo spustiť na voľnej nohe kariéru, takže môžete pracovať z domu na plný úväzok jedného dňa.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *