Tipy a rady pro Nalezení částečný úvazek

Posted on

Tipy a rady pro Nalezení částečný úvazek


Na 28 milionů Američanů v současné době pracuje na částečný úvazek patří mládež, vysokoškolské studenty, maminky, důchodci, a mnoho dalších. Zatímco částečný úvazek nemají často přicházejí s výhodami na plný úvazek, že nabízejí flexibilní plány. Částečný úvazek může být skvělý způsob, jak pracovat, zatímco ještě má čas založit rodinu, chodit do školy, těšit odchodu do důchodu, nebo dokonce pracovat druhé zaměstnání.

Zájem najít práci na částečný úvazek? Postupujte podle těchto tipů na přistání na částečný úvazek, která je pro vás to pravé.

Industries, které nabízejí práci na částečný úvazek

Skoro každý průmysl zaměstnává pracovníky na částečný úvazek v nějaké funkci. Můžete si také najít na částečný úvazek v rozsahu od entry-level na manažerských pozicích.

Nicméně, některá průmyslová odvětví, které jsou dobře známé pro nabízející práci na částečný úvazek patří maloobchod, dodávka, zdravotnictví, školství, zákaznický servis a pohostinnost. Mějte na paměti, že mzdy za práci na částečný úvazek se liší podle odvětví a zaměstnání. Podívejte se na tyto dobře platící na částečný úvazek, aby si smysl pro některé z nejvíce ziskových pozic.

Nejlepší stránky najít práci na částečný úvazek

Celkově nejlepší part-time web práce:  Forbes.com doporučuje FlexJobs.com jako nejlepší a nejužitečnější práce komise pro práci na částečný úvazek, a upozorňuje, že na $ 14,95 poplatek za měsíc stojí za to. Na stránkách zkontroluje, zda jsou všechny zápisy jsou legitimní, a navíc uvést celou řadu odborných pracovních míst. FlexJobs může pochlubit více než 50 kategoriích s řadou možností plánu, z částečný úvazek, aby z domova na plný úvazek, ale pružné. Na stránkách je také množství práce-od-home pracovních výpisy.

Nejlepší webová stránka práce pro práci daleko od domova příležitosti: Ratracerebellion.com obrazovky své výpisy a uspořádá je do volného denního bulletinu. Nalezení kvalitní práci od domova příležitosti on-line může být obtížné, ale toto místo přebírá složité na to, zda je či není místo, je legitimní.

Jobs pokrývají celou řadu průmyslových odvětví a typů, včetně zákaznického servisu, technické, administrativní a psaní. Zatímco mnoho práce zaplatí za 20 $ za hodinu, existují některé vyšší placené možnosti.

Nejlepší webová stránka práce pro dobrodružnější uchazeče o zaměstnání: Coolworks.com oslovuje jak mládež a seniory s jejich sezónní a částečných úvazků v chladných místech, a místo představuje stránku pracovních míst s názvem „Starší a Bolder“ pro důchodce .

Od kuchaře práci v Bryce Canyon mořských zájezdy na Aljašce, mohou tyto částečný úvazek a krátkodobé zaměstnání vás po celé zemi. Kategorie zahrnují správu, zachování, životního prostředí, zemědělství, potravin a nápojů, průvodcovské služby a další.

Tipy pro hledání na částečný úvazek

Kromě odhlašování nejlepších online vyhledávání zaměstnání stránky, vyzbrojit znalostmi. Zde je několik tipů, které vám pomohou eso hledání zaměstnání a přistát na práci na částečný úvazek, které chcete:

Přemýšlet o svém plánu. Ještě předtím, než začnete hledat zaměstnání, přemýšlet o svém plánu. Jaký druh pracovního rozvrhu chceš? Některé částečný úvazek jsou práce na směny, což znamená, že musíte být schopni pracovat řadu hodin. To může být ideální pro vás, pokud máte flexibilní rozvrh. Pokud však může fungovat jen určité hodiny dne (nebo určité dny v týdnu), mějte na paměti při hledání zaměstnání. Většina pracovních nabídek vám dá představu o druhu rozvrhu by měly, takže se vztahují pouze na věci, které odpovídají vašemu životnímu stylu.

Express dostupnost. Když budete žádat o práci, je nutné vyjádřit svou pružnost svých pracovních materiálů a během pohovoru. Chcete-li ukázat, že jste ochotni pracovat bez ohledu na hodiny jsou požadovány, a to zejména pokud pracujete řadicí práci. I když nechcete lhát (neříkám, že můžete pracovat v noci, pokud to nejde, například), se snaží zdůraznit svou schopnost pracovat vždy, když jsou potřeba.

Angažovat. Mnoho částečný úvazek vidět hodně obratu. Zaměstnanci mají tendenci rychle opustit, a to buď proto, že jsou studenti při návratu do třídy, nebo proto, že najít práci na plný úvazek a. Pokusit se zdůrazní v rámci svých pracovních materiálů a interview, že jste se zavázali k pozici. Zaměstnavatelé ocení kandidáta, který je nadšený z práce a nemá v plánu odejít hned.

Show, neříkejte. Svůj životopis a průvodní dopis, vyhnout se klišé, fráze jako „self-startér“ a „pracuje dobře s ostatními.“ Spíše než říkat zaměstnavatele, kdo jste, ukázat jim. Například, pokud chcete ukázat, že jste dobře fungovat s ostatními, jsou příkladem ve svém průvodním dopise úspěšného týmu projektu, který pracoval. Také, pokud je to možné, použít čísla prokázat svůj úspěch. Pokud chcete ukázat své manipulační předchozí zkušenost peněz, dalo by se říct ve svém životopisu, že jste „Managed senior rozpočet třídy více než $ 10,000.“ Tento druh informací bude zapůsobit na manažera, a ukázat, kdo jste jako zaměstnanec.

Léčit proces jako hledání zaměstnání na plný úvazek. Mějte na paměti, že podání žádosti o práci na částečný úvazek je do značné míry shoduje s použitím na plný pracovní úvazek. Stále budete zpravidla muset předložit životopis a motivační dopis (ačkoli některá místa budou ptát pouze na žádosti o zaměstnání a možná i životopis, a to zejména pokud se vztahují na osobu).

Můžete také chtít, aby se rozhovor vážně. Ujistěte se, že výzkum společnosti a připravit odpovědi na nejčastější otázky, rozhovor předem (stejně jako odpovědi na tyto otázky pohovoru obyčejný na částečný úvazek). Šaty ve vhodném oblečení rozhovoru stejně – obchodní profesionální je typický, i když je možné nosit business casual pro více neformální pracovní prostředí. Oblékání přiměřeně, bude zaměstnavatel ocení, že se tento proces vážně brát. To mu ukáže, jak moc chcete práci.

Zvážit dočasnou práci. Pokud máte potíže najít práci na částečný úvazek, za dočasnou práci. Můžete vyhledávat na stavbách nebo při práci s temp agenturou za účelem nalezení krátkodobých pozic. Některé z těchto míst může trvat dny, týdny nebo dokonce měsíce, a někdy může obrátit pozici temp do trvalého jeden. Některé z nich jsou na plný úvazek, ale jiní jsou na částečný úvazek.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *