Jak najít práci-at-Home Job

Posted on

 Jak najít práci-at-Home Job

Začít s Těchto 5 základních kroků, jak najít práci-at-Home Job

Jak mohu najít práci-at-home práci? To je otázka, jsem požádal často. Kdyby existovala jedna jednoduchá odpověď na tuto otázku, toto místo bude mít mnohem méně zdrojů. Ale faktem je, že způsob, jak najít práci-at-home práci je strávit spoustu času a tvrdé práce na něm. Je to proces, a není nikdo jednoduchý, zaručená cesta. (Ve skutečnosti, všechny práce doma příležitost, která dělá to zvuk, jako by je pravděpodobně dílem doma podvod).

Nicméně, tam jsou některé základní kroky ke spuštění tohoto procesu hledání práce-at-home práci

První krok

1. Zhodnoťte svůj život

Než budete hop přímo a pokusit se najít práci doma práci, strávit nějaký čas přemýšlet o dosažení tohoto cíle.

Proč chcete pracovat doma? Chcete trávit více času se svou rodinou? Pokud ano, ujistěte se vaše nová kariéra bude ve skutečnosti vám umožní vychutnat svou rodinu čas. Ne každá práce doma práce nabízí lepší rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.

Jaký druh práce chcete dělat z domova? Snažíte se odtrhnout od svého současného kariéry? Pokud ano, mějte na paměti, že od roku novou kariéru, zejména jeden pracující doma, mohou být nižší a bude obtížnější proniknout do.

Pokud jste máma stay-at-home, kteří chtějí vydělat nějaké peníze navíc, je to váš čas a péče o dítě potřebuje, že je třeba vzít v úvahu. Možná budete muset najmout někoho na hlídání, která bude nakrájíme na vašem příjmu. Je třeba vyvážit dva.

Nakonec to přijde na otázku: Měl bych pracovat doma? Ujistěte se, že odpověď je ano.

další

2. Zúžit zaměření

Existuje mnoho možných způsobů, jak pracovat z domova. Můžete začít si vlastní domácí podnikání, můžete si vyzvednout peníze navíc dělá málo mikropráce, můžete se stát na volné noze nebo konzultant v oblasti se nacházíte, se můžete obrátit na svou současnou práci na pozici, práci z domova, nebo si můžete najít na plný -time z domova práce.

V závislosti na své schopnosti, zkušenosti, vzdělání a životního stylu, některé z těchto možností se bude snadněji proniknout do než ostatní.

3. Zahájit hledání / Výzkum

Pokud jste přišel na obecný směr, kterým chcete jet, a pak můžete začít buď hledání zaměstnání nebo hledání správné domácí obchodní příležitost.

4. Stanovte si cíle (nikoli lhůta)

Pokud byste chtěli pracovat z domova, jakmile vaše dítě začne školu nebo v létě, nebo kterýmkoli jiným dnem, aby to váš cíl.

Mějte však na paměti, že existuje mnoho věcí, mimo vaši kontrolu. A i když je třeba pokračovat v práci na dosažení tohoto cíle, nesmíte. A být jisti, že váš cíl je rozumný.

Rozbít cíle dolů k týdenní nebo denní to-do seznamu. Nastavit určitou dobu týdně věnovat vaší práce-vyhledávání. A držet se ho. Práce doma znamená být disciplinovaný se svým časem. Nechápejte odbočil zajímavé články a sociální média, když se zkoumá online.

další

5. Řešení problémů

Pokud jste se, že nemá žádný úspěch, podívejte se na krocích, které jste užívaly a podívejte se na slabé místo. Žádáte k pracovním místům se kvalifikovali? Je váš životopis bezchybný a maluje atraktivní obraz všech svých schopností? Píšeš efektivní e-maily s potenciálními zaměstnavateli? Pokud máte potíže s tím vaším cílem realitou, přečtěte si tento článek o trochu lepší představu o tom, co by mohlo být drží zpátky.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *