Kolik to stojí, aby stát vzorem?

Posted on

Kolik to stojí, aby stát vzorem?

Jednou z oblastí, která vytváří největší nebezpečí záměny u nových modelů je plocha poplatků, výdajů a nákladů na spuštění. Tam je spousta humbuku a dezinformací obklopuje modelování nákladů a co model by měl a neměl platit za protože začínáte ven. Tato dezinformace je zvláště převládající v modelářských fórech a dalších on-line zdrojů. Nové modely mohou dostat zmatený do té míry vzdát a nikdy sledují svůj sen. Nedovolte, aby se to stalo vám.

Když jste poprvé začít svou cestu, aby se stal model, budete opravdu potřebovat pouze dvě jednoduché věci: snímků a expozici. Získávání ty věci nemusí být drahé, a s trochou know-how, může to být i levné.

Základní Snapshots

Prvním krokem ve svém modelovém cesty by mělo být, aby se některé základní snímky. Tyto fotografie mohou být velmi jednoduché, a mohou být přijata přítele nebo člena rodiny. Budete chtít nosit jednoduchý oděv a velmi málo make-up v těchto snímků.

Získat expozice modelování Agents and skautů

Jakmile budete mít své snímky, musíte se dostat ty snímky viděné jako mnoha agenty a skauty jak je to možné. Že expozice vám pomůže dostat se upsal modelingové agentury-první hlavní cíl každého ctižádostivého modelu. Existuje několik strategií pro řešení tohoto kroku, a každý z nich má výhody a nevýhody.

Si můžete vytisknout své fotografie a fyzicky poštou je pro všechny agentury, ale to by bylo nejpomalejší a nejnákladnější způsob, jak přistupovat k tomuto kroku. Můžete také e-mailem vaše momentky všem agenturám. Zatímco e-mail je bezplatná alternativa k placení za poštovné, že to není vždy tak efektivní-an e-mailu je větší pravděpodobnost, že budou ignorovány nebo náhodně vynechal než fyzický balíček, který dostane doručena do kanceláře. A konečně, můžete psát své fotografie do modelových skautingu webové stránky, pokud se dozví o případných agentů nebo skauti, kteří aktivně hledají pro modely.

Jakmile budete mít snímky a strategii pro získání expozice, to je docela hodně to! S dostatkem úsilí a trochou štěstí, budou tyto dvě věci dostat nohu do dveří světě modelingu.

Poté, co agentura chce Přihlásit

Zatímco vydělávat pozornost věnovaná agentury je důvodem pro jakýkoli nový model, aby oslavili, pouze známky začátku své modelingové kariéry. Jakmile agentura vyjádřila zájem reprezentovat vás, budete pravděpodobně mít celou řadu nových úkolů-mnoho z nich bude stát peníze. Můžete být řečeno, že budete muset najmout fotografa, maskérka, nebo kadeřník. Můžete být požádáni, aby výtisky vašich fotografií, vytvářet složené karty, zveřejnit své fotografie na internetových stránkách agentury, a tak dále. Některé agentury mohou se dokonce říct, že je třeba vzít v modelování tříd na školách, které vyučují tyto druhy dovedností.

To je čas pro vás vzít dech a vymyslet nejlepší cestu pro vás.

Mnoho nových modelů slyšeli „pokud budete muset platit nic, že ​​je to podvod,“ nebo „pokud agentura rád, budou platit za všechno.“ Nicméně, to není vždy případ, a otázka nákladů nikdy tak řezu a suché, protože lidé chtěli myslet. Byste neměli rezignovat na sebe nebo agenturu když téma nákladů přijde, ale je třeba pečlivě přemýšlet o tom, že jste byl požádán, aby dělat a co je nejlepší pro vaši kariéru.

Pár věcí, které mějte na paměti, jsou:

  • Jaká je pověst agentury? Je agentura známý pro vývoj nových modelů a dostat je rezervace? Mají spojení do větších kanceláří ve větších modelování trzích? Jaká je jejich plán na to, jak se na trhu?
  • Pokud potřebujete nové fotky, požádat agenturu o seznam různých fotografů by doporučit. V případě, že trvají na tom, že budete používat svůj in-house fotografa, mějte se na pozoru. To by mohlo být varovným signálem, že získat více prodejních focení, než se vám dostat rezervace. Agentura by neměla vydělávat ze svých focení.
  • Je agentura součástí modelingové školy? Modelování třídy mohou být prospěšné pro některé modely, ale neměly by být požadavek na vás, abyste se podepsal na agenturu.
  • Jste ve velkém trhu, jako je New York, Los Angeles, Miláně nebo v Paříži? Nebo jste v menším, místním trhu? Většina modelů nezačínají na vrcholu ve velké New York nebo Paříž agentur. Spíše se učí podnikání, rozvíjet jejich vzhled, a budovat své knihy v menších tržních agentur. Zatímco velká kancelář v New Yorku může nabídnout postoupit své výdaje, agentury v menších trzích jsou méně pravděpodobné, že zdroje na financování nových modelů. Přesto, pokud budete mít příležitost k práci s agenturou v menším trhu, neprojde to. Malý trh agentury mohou být cenným přínosem pro vaši kariéru.

Agentury mohou Advance náklady, ale nikdy Finance

Když jste přihlášeni do agentury, jste považován za nezávislý dodavatel. Nejste zaměstnancem agentury. Vaše služby jako model jsou smluvně agentury. V podstatě jste jediným vlastníkem své vlastní podnikání. Z tohoto důvodu budou veškeré výdaje vzniklé být vaše zodpovědnost. Který uvedl, že existují případy, kdy agentura mohou být ochotni postoupit některé z těchto nákladů, které vám pomohou začít. Jakmile začnete rezervaci pracovních míst, bude agentura odečte to, co je vůči nim z vašeho účtu.

Dokonce i poté, co začnete pracovat a knižní spousta míst, budete mít průběžné náklady, jako jsou nové focení, tiskoviny pro vaši knihu, kurýrní služby, agentura webové stránky poplatků, agenturní provize, cestovní výdaje, dálkové telefonní poplatky, atd Tyto výdaje nejsou Unikátní nové modely, dokonce i se sídlem supermodelek mají podobné výdaje čas od času. Nicméně, tito budou (snad) za malé náklady v porovnání s příjmy budete vydělávat. Také si uvědomte, že všechny obchodní náklady budou odečitatelné z daní.

Každý model a každý agenturou je odlišný

Pokud jde o modelování spuštění poplatků a nákladů, je důležité mít na paměti, že každý model a každá kancelář je jiný. Kdybyste se zeptali 100 úspěšných modelů, jak oni začali, měli byste pravděpodobně dostanete 100 různých příběhů. Některé mohly mít jisté výhody, které si můžete osobně replikovat, ale většina z nich pravděpodobně ne. Většina modelů pracovali velmi těžké se dostat tam, kde jsou, a tím, že odpovídá jejich pracovní etika, můžete se tam dostat, stejně.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *