Jak se vypořádat s průvodní dopis

Posted on

 Jak se vypořádat s průvodní dopis


Adresování průvodní dopis může být obtížné, pokud reagují na práci papírů a buď nemají jméno kontaktní osoby nebo nevíte manažera své pohlaví.

Za prvé, pokuste se zjistit jména a pohlaví kontaktní osoby. Někteří zaměstnavatelé si budou myslet špatně žadatele, který nemá mít čas učit se jméno manažera je.

Nicméně, pokud nemáte nějaký výzkum a stále nejsou jisti, na koho se obracíte Váš dopis, že je lepší být v bezpečí a použít obecný pozdrav. Je také přijatelný pro spuštění dopis bez pozdravu.

Možnosti pro řešení průvodní dopis

Když si nejste jisti, na koho se obrátit své průvodních dopisů, máte několik možností. Prvním z nich je zjistit jméno osoby, které jsou v kontaktu. Je-li název není zahrnuta na seznamu pracovních míst, můžete vyhledat název daného manažera na webových stránkách společnosti.

Pokud nemůžete zjistit jméno kontaktní osoby ve společnosti, můžete buď ponechat mimo pozdrav z průvodní dopis a začít s první odstavec Vašeho dopisu, nebo použít obecné oslovení.

Jak se vypořádat s průvodní dopis Bez Kontaktní osoba

Existuje celá řada obecně průvodního dopisu oslovení, které můžete použít k řešení Vašeho dopisu. Tyto obecné krycí dopis pozdravy nevyžadují znát jméno manažera.

V průzkumu více než 2.000 společností, Saddleback College zjistila, že zaměstnavatelé přednost následující pozdravy:

  • Dear manažera (40%)
  • Vážený pane / paní (27%)
  • Na kterých se to týká (17%)
  • Vážený personální ředitel (6%)
  • Ponechte prázdné (8%)

Mějte na paměti, že pojmy jako „Pro koho se to týká“ se může zdát datem, takže ty nejlepší varianty mohou být buď použít „Vážený manažera“ nebo nezahrnovat pozdrav vůbec. Stačí začít s první odstavec Vašeho dopisu.

Jak se vypořádat s průvodní dopis pro Non-Gender-Specific Name

Pokud máte jméno, ale nejsou jisti, pohlaví osoby, jednou z možností je, aby zahrnoval jak křestní jméno a příjmení ve svém pozdravu, bez jakéhokoliv titulu, který odhalí pohlaví:

  • Vážený Sydney Doe
  • Vážený Taylor Smith

S těmito typy jmen pohlaví nejednoznačné, LinkedIn může být užitečným zdrojem. Vzhledem k tomu, mnoho lidí patří fotografii se svým profilem, jednoduché vyhledávání jména osoby a společnost ve LinkedIn by mohly zesílit fotografii kontaktu.

Opět platí, že můžete také zkontrolovat na webových stránkách společnosti nebo volejte administrativní asistent společnosti získat více informací, jakož.

Jaký název používat

Dokonce i když znáte jméno a pohlaví osoby, které píšete, pečlivě přemýšlet o tom, co název budete používat ve svém pozdravu. Například, jestliže osoba je lékař, nebo je držitelem Ph.D., možná budete chtít řešit svůj dopis „Dr. Příjmení“spíše než„Ms. Příjmení“a„Mr. Příjmení.“Ostatní tituly by mohly být‚Prof.‘,‚Rev.‘nebo‚Sgt.,‘Mezi ostatními.

Tip : Pokud adresa dopis ženské zaměstnavatele užívat titul „paní“, pokud nevíte jistě, že dává přednost jiný titul (například „miss“ nebo „paní“).

„Paní“ je obecný název, který neoznačuje rodinný stav, tak to funguje pro každou ženskou zaměstnavatele.

Jak formátovat Oslovení

Poté, co jste si vybrali oslovení, po ní s dvojtečkou nebo čárkou, mezerou, a pak spustit první odstavec Vašeho dopisu. Například:

Vážený manažera:

První odstavec dopisu.

Jak se vypořádat s Email průvodního dopisu

Najímání manažeři získat spoustu e-mailů každý den. Ať je to pro ně snadné prohledá váš e-mail a následná opatření, včetně jasného předmět a podpis své kontaktní údaje. Je důležité správně řešit email průvodní dopis, včetně jména osoby nájem na pozici, pokud máte kontakt, aby zajistily, že Váš dopis dostane všiml.

Subject Line of e-mailové zprávy

Nikdy nenechávejte předmět čáry prázdné. Je zde velká šance, že v případě, že nájem manažer obdrží e-mail s žádným předmětem, budou jej odstranit, aniž by se obtěžovala ji otevřít. Místo toho, napsat jasný předmět označující své záměry.

Seznam práci, kterou se ucházíte v řádku předmětu e-mailové zprávy, takže zaměstnavatel ví, jakou práci máte zájem stejně. Mohou být najímání pro více pozicích, a budete chtít, aby určit pozici, kterou zajímá snadno.

Oslovení kontaktní osoby

Existuje celá řada průvodní dopis pozdravy, které můžete použít k řešení e-mailovou zprávu. Máte-li kontaktní osoba ve společnosti, řešit dopis paní nebo pana Příjmení. Pokud jste nedostali kontaktní osobu, zkontrolujte, zda je možné určit jméno příjemce e-mailu je.

Pokud nemůžete najít kontaktní osobu ve firmě, můžete buď ponechat mimo pozdrav z průvodní dopis a začít s první odstavec Vašeho dopisu nebo použít obecné oslovení.

Tělo e-mailové průvodní dopis

Tělo průvodní dopis umožňuje informovat zaměstnavatele o tom, jakou pozici se ucházíte, a proč zaměstnavatel byste měli vybrat na pohovor. To je místo, kde budete prodávat sami sebe jako kandidáta. Přezkoumat pracovní místo a zahrnují příklady svých atributů, které úzce shodují s těmi, které hledají.

Důležité informace : Pokud posíláte e-mailové průvodní dopis, je důležité řídit se pokyny zaměstnavatele o tom, jak předkládat průvodní dopis a životopis.

Ujistěte se, že vaše e-mailové průvodních dopisů jsou dobře napsaný i jiných dokumentů, které odesíláte.

Závěr

Pokud jste připojili svůj životopis, nemluvě to jako součást svého závěru. Pak dokončit svůj průvodní dopis poděkováním zaměstnavatele pro posouzení vás pro danou pozici. Obsahovat informace o tom, jak budete sledovat. Patří zavírání, pak vypsat své jméno a e-mailový podpis.

Podpis

Váš e-mail podpis by měla obsahovat vaše jméno, úplná adresa, telefonní číslo, e-mailovou adresu a LinkedIn profil URL (pokud máte), takže je snadné pro najímání manažerů se dostat do kontaktu.

Vzorek :

Jméno Příjmení
Ulice,
město, stát, PSČ
E-mail
Telefon
LinkedIn

Další tipy Průvodní dopis

Přezkoumá Cover Letter Ukázky: Je těžké psát průvodních dopisů od nuly. Aby ulehčila život – a aby se ujistil, nezapomeňte některý z těch otravných pravidel formátování – začít přezkoumáním vzorků průvodní dopis. Posílání e-mailovou verzi místo? Podívejte se na několik příkladů email průvodní dopisy, aby mohli začít.

Přizpůsobte si průvodní dopis: Proč Přizpůsobte si průvodní dopis pokaždé, když se ucházet o zaměstnání? Vzhledem k tomu, dokonce i podobné tituly zaměstnání mají různé požadavky. Cílem průvodního dopisu je ukázat manažera, že jste nejlepším kandidátem pro tento druh práce. Přizpůsobení průvodní dopis vám pomůže zdůraznit své dovednosti a zkušenosti, a jak zapadají s požadavky na pracovní pozici.

Kontrola pravopisu jména: A konečně, před odesláním průvodní dopis, aby bylo naprosto jisti, že jste zadali správně jméno manažera je. To je druh malé chyby, které vám může stát pohovor.

Opatrně Zkorigovat Vašeho dopisu: Ať už jste zasláním e-mailu nebo odesílání nebo připojením tiskovou průvodní dopis, že je důležité, aby se ujistil, že váš průvodní dopis a životopis je napsáno, stejně jako jakýkoli jiný obchodní korespondence. Pokud je to možné, mít přítele korektury před hit poslat, vyzvednout nějaké překlepy nebo gramatické chyby.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *