Sportovní kariéra Příprava začíná ve škole

Posted on

Sportovní kariéra Příprava začíná ve škole

Kariéra ve sportu může být volbou pro lidi s několika různými typy prostředí, a to i těch, kteří nejsou sportovci. Bez ohledu na cesty do sportovní kariéry, silné vzdělání a zkušenosti prostřednictvím stáží a částečných pracovních úvazků bude nutné.

Některé vysoké školy a univerzity nabízejí programy Sportovní management, ale vaše vysokoškolské studium nemusí být tak specifické pro sportovní kariéry. Sportovní týmy a ligy potřebují obchodní a finanční odborníky, kteří mohou pomoci řídit provoz. Marketingu a public relations odborníci jsou nezbytné vytvářet zájem a jsou zapotřebí trenéři a fyzioterapeuti, aby sportovci zdravé a v perfektním stavu. Dokonce i stupeň zákon může vést ke kariéře jako agent zastupující sportovce nebo jako poradci k povolení a lig.

Některé kariéry je zapotřebí pracovat přímo pro sportovní týmy, zatímco jiní zahrnují práci pro jednotlivé podniky, které také podporují sportovce nebo týmy. Například fyzikální terapie klinice mohl se specializují na práci s atlety a vidět hráče z odborné, vysoké školy nebo vysoké školy týmy v této oblasti. Novináři je pravděpodobné, že práce pro místní zpravodajské organizace, které pokrývají sportovní týmy.

Mimoškolní aktivity

Mnoho studentů se zájmem o sportovní kariéru sportovat na vysokých úrovních škol a vysokých škol. Je zřejmé, že on-the-pole zkušenosti mohou být cenné příprava pro budoucí trenéry, atletických trenérů, sportovní ředitelé, a jiní. Ve skutečnosti je týmová práce se naučil hrát sportu a závazek potřebný může pomoci osobě zálohu v mnoha kariéry.

Ale pokud nejste atleticky nakloněná, stále existuje spousta možností. Stejně jako ostatní odděleních na akademické půdě, atletické oddělení má často na částečný úvazek pro studenty. I když je to jen práce záznamník hovorů, stále je to příležitost získat zkušenosti a navázat spojení v oblasti, kde chcete pracovat.

Sportovní informační oddělení obvykle potřebuje studentům pomáhat při sledování statistik a psaní tiskové zprávy. Škola papír může potřebovat sportovní reportér. Posoudit jakoukoli oddělení na akademické půdě, která spolupracuje s atletiku, a tam pravděpodobně mnoho příležitostí k dispozici.

Pokud jste ještě na střední škole, zeptejte se učitele, trenéra, nebo poradce, o možnostech, které jsou k dispozici.

Tip : Mimoškolní zkušenosti vám pomůže dozvědět se více o své vlastní silné stránky, libosti a nelibosti, a motivací. V mnoha ohledech jsou možná stejně důležité jako vzdělání.

Stáže a částečných úvazků

Mnoho programů pro správu sportovních pomůže propojit studenty na vynikajících stáží. Studenti oboru něco jiného než sportovní management stále najdete sportovní tematikou stáže s pomocí poradců nebo poradců. atletické oddělení nebo sportovní informace oddělení ve škole se mohl nabízet stáže pro celou řadu pozic. Profesionální sportovní týmy a poloprofesionální týmy sportů také nabídnout stáže, stejně jako podniky přidružené se sportovním odvětví.

Na rozdíl od stáží budou pracovní místa nebude vám vysokoškolský úvěr, ale oni vám může poskytnout zkušenosti. Profesionální sportovní týmy často potřebují na částečný úvazek nebo sezónní pomoc a školní atletické a sportovní informace oddělení najímat studenty na částečný úvazek, i když stáže nejsou k dispozici.

Tip : ať už jde o pracovní místa nebo stáže, příležitosti lze nalézt přímo prostřednictvím zaměstnavatele nebo prostřednictvím vyhrazených místech hledání zaměstnání, jako je TeamworkOnline.com.

Účast

I když ne všechny úlohy spojené se sportem zahrnují účastní jako sportovec, je to dobrý základ mít a skvělý způsob, jak dostat nohu do dveří. Skoro žádné práce vztahující se k trénovat nebo skautingu jen reálně k dispozici někoho, kdo má zkušenosti hraje sport. Dokonce i pracovní místa, která nevyžadují přímou zkušenost jako sportovec bude snazší se dostat, pokud máte sportovní zkušenosti, aby mohli vztáhnout na nějaké úrovni k těm ve středu vaší profesi.

To neznamená, že musíte být velmi kvalifikované a velmi úspěšný sportovec. Benchwarmer s reputací za tvrdě pracující v postupech často vykazuje druhy zvláštností zaměstnavatelů v každém povolání ocení. A doporučení můžete získat od trenéra, který si cení své práci etické navzdory nedostatku hrací doby může být věc, která vás dostane na nohu do dveří pro práci nebo stáž.

To nejdůležitější

Nejen pro sportovce

Mnoho profesní dráhy-finance, právo, marketing, zdravotní péči a další, podpůrné obchodní sportu.

Práce na částečný úvazek

Školní sportovní a sportu oddělení běžně zaměstnat studenty.

stáže

Profesionální sportovní týmy a ligy nabídnout stáže v různých oblastech.

 

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *