Začínáme jako eBay prodávajícího

Posted on

Začínáme jako eBay prodávajícího

Společnost byla založena již v roce 1995 jako on-line aukční web eBay vysráží radikální změnu ve způsobu, jakým svět kupuje a prodává věci. V procesu, to otevírá příležitosti pro tisíce lidí, jak vydělat peníze z domova. Dnes, díky eBay, pokud máte něco prodat, že celý svět je váš trh. To znamená, že více potenciálních kupců, ale také to znamená větší konkurenci.

Jako každá úspěšné online společnosti eBay se neustále mění s dobou a technologií. Chcete-li být úspěšný eBay prodejce, je třeba udělat totéž. Tento primer na získávání začal prodávat na eBay je třeba udělat právě to: jak začít. Pak si musí vzít tuto informaci a vybudovat obchodní plán, který pracuje pro vás. Být připraven na neustálé vylepšování jako technologie a chutě vyvíjet.

Pochopení toho, jak eBay Works

Ačkoli eBay začínala jako online aukční web, kde se kupující s nejvyšší nabídkou vyhrává položky, je to mnohem víc než teď. Je pravda, tržiště, kde prodejci mohou seznam položek za pevnou cenu a dokonce otevřít své vlastní „obchod“.

V podstatě, jak to funguje, je prodejcem seznamy položky, přidávat fotky a popis a výběr cen a možnosti dopravy. Kupující pak mohou ucházet o to, nebo prostě „Buy It Now.“ Když byla provedena dohoda, kupující provést platbu pomocí některého z mnoha různých možností platby, a prodávající lodě ní.

I když to může být zatím seznamu položku (v závislosti na tom, kolik položek uvedete za měsíc), prodávající platí poplatek, pokud je prodáván. Přečtěte si více o eBay poplatků . Také prodejci obvykle platit poplatky spojené s platební metody své kupující používá. Existují i další služby, které mohou dobrovolně zaplatit.

Když je transakce dokončena, kupující a prodávající měl každý další zpětnou vazbu o procesu prodeje a / nebo položky prodávané. eBay má mnoho pravidel na ochranu oba kupující a prodávající, takže než začnete, vědět, co jsou.

Rozhodování o tom, co prodat

Pro některé, kteří se snaží prodat na eBay, co se prodávají ve skutečnosti není úvaha. Oni vědí, co chtějí prodat. Možná, že již máte produkt ze své domovské podnikání a eBay je způsob, jak rozšířit svůj trh. Společnost poskytuje řadu nástrojů pro prodejce k použití na to, co může být jen tu správnou cenu. Může to být způsob, jak začít prodávat on-line, aniž by investice do infrastruktury prodejních nástrojů na své vlastní internetové stránky, strmé křivku učení o tom, jak je používat, a úsilí o budování trhu pro své zboží. V případě, že jste to vy, přejít na další snímek „s nastavením“.

Pokud je vaším cílem je zahájit novou firmu jako eBay prodejce, a ne rozšířit stávající, pak to, co prodat je rozhodující otázka.

Populární kategorie věcí, které se prodávají na eBay zahrnují elektroniku, oblečení a sběratelské předměty. Lidé chodí na eBay za nákupy, protože chtějí najít položky levnější než oni mohou ve své poloze nebo najít věci, které nejsou snadno dostupné na místě. Mějte to na čele své mysli, jak si vybrat, co prodat.

I když v mnoha případech kupující zaplatí dopravu, kdo platí za to, že přispívá k celkové náklady. Při zvažování položky k prodeji, pamatujte kupující jsou obvykle hledají dohodu a zaplatí jen tolik, za položku. Pokud cena za dopravu je položka je příliš velký by to mohlo dělat to neprodejné.

Jeden přístup pro začátečníky by měl začít prodávat věci, které již vlastní, ale nepotřebujete, nebo chcete ještě, jako elektronická výprodeji. Výhodou tohoto postupu je nejen to, že nemusíte utrácet peníze na věci, k dalšímu prodeji, ale také to, že budete se dozvědět více tím, že prodává širší škálu předmětů. Vzhledem k tomu, že nemáte žádnou nebo mnohem zpětnou vazbu, nezačínejte tím, že prodává vysoce ceněný předměty. Kupci budou pravděpodobně mít na pozoru prodejce bez zpětné vazby, takže začít v malém.

Pokud máte nějaké zkušenosti v oblasti, jako jsou starožitnosti a elektronika, můžete si koupit použité předměty lokálně na bleším trhu nebo jiné low-cost konání a prodávat je na eBay. Mít znalosti o předmětu a vaše potenciální zákazníky je klíčem k dosažení zisku s tímto druhem zboží. Ať už jste prodávat, musíte být schopni získat levnější než průměrný člověk si ji mohou koupit na místě. To může znamenat dělat to sami, nebo najít dobrou cenu z velkoobchodního prodejce.

Získání zřídit

Většina potenciálních prodejců na eBay Pravděpodobně jste si koupili něco na on-line stránky, takže se může již mají eBay ID. V případě, že číslo má dobrou zpětnou vazbu s ním spojené, možná budete chtít, aby to pro prodej. Nicméně, můžete také ID, které je v souladu s vaší firmou. Můžete změnit své ID, ale eBay bude informovat zákazníky, že jste nedávno změnili své ID, což může být červená vlajka pro některé z nich.

Nastavení eBay účet

První věc, kterou budete muset udělat při zakládání účtu je rozhodnout, jaký typ účtu chcete, podnikání nebo individuální. Můžete prodávat buď pomocí jednoho.

Hlavní výhodou, zvláště pro prodejce ve Spojených státech a Kanadě, je, že můžete použít váš obchodní jméno na vaší stránce. To znamená, že název bude zobrazena v komunikaci s odběrateli, včetně faktur a e-maily. V zemích, kde je daň z přidané hodnoty (DPH), bude poskytovat procento DPH pro zákazníky.

Obecně obchodní účty jsou k masovému prodejců. Můžete změnit svůj účet z podnikání na jednotlivce a naopak snadno, takže pokud ještě nemáte obchodní název, můžete vždy změnit později.

Chcete-li vytvořit účet , budete muset zadat své jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo. Váš nově vytvořený účet bude mít měsíční prodejní limity, které lze vidět na stránce „All Prodejní“ v „My eBay“. Počáteční limity pro jednotlivé účtu jsou obvykle 1,000 transakce nebo $ 25,000. Když jdete vytvořit svůj první výpis, budete vyzváni k zadání platby pro vaše prodejní poplatky. Můžete použít PayPal, kreditní karty, nebo si ji odečte z vašeho běžného účtu.

Dostávají zaplaceno

Pro většinu operací (s některými výjimkami pro nemovitostí, motorových vozidel, atd.) Existují tři způsoby, jak na přijetí platby:

  • Účet Internet obchodník kreditní karty je nastaven přes eBay schváleného mimo provozovatele a obvykle má významné poplatky.
  • In-osoba platba může zahrnovat hotovost, šek, a peněžní poukázky, které nejsou povoleny s on-line prodeje. Nicméně, in-osoba prodeje na eBay je poměrně vzácné.
  • PayPal je nejběžnější způsob platby používané na eBay, a můžete přijímat platební karty používat.

Všechny eBay schválené elektronické platební metody používat pokladní systém eBay. Kupující bude vidět tlačítko „Pay Now“, který bude brát je na platební možnosti, které jste vybrali.

Nastavení účtu PayPal

PayPal účet je nutností pro eBay prodejce, a to iv případě, že není skutečný požadavek. Chcete-li přijímat platby přes PayPal účet, budete si muset vybrat, zda chcete osobní, obchodní, nebo premier účet. Osobní účty mají velmi omezené služby pro obchodníky.

Bez ohledu na to, jaký druh účtu máte, posílání peněz je vždy zdarma. Tam jsou poplatky spojené se zasíláním peněz ve všech účtech, a s osobními účty, tam je limit na počet příchozích fondů transakcí, které můžete udělat.

Premier a podnikatelské účty umožňují neomezený počet transakcí kreditními kartami. On-line prodej uvnitř Spojených států stojí 2 procenta transakce navíc 0,30 $. Mimo území Spojených států, to je 4,4 procenta plus poplatek, který se liší od země k zemi. Můžete také použít PayPal přijímat platby ve svém reálném světě obchodu, ale tam je jiná struktura poplatků.

PayPal nabízí nástroje pro fakturaci, platební upomínky a in-aukci platební možnosti pro své podnikání a premier zákazníky.

Obchodní účty vám umožní posílat hromadné platby zákazníků (pravděpodobně není nutná pro eBay prodejce) a umožňují podnikat pod svým obchodním jménem.

Start Selling!

Chcete-li vytvořit seznamem jednoduše vstupní název vaší položky. eBay se dostanete do správné kategorie a vás provede. Ukáže vám podobné seznamy, které vám pomohou to cenu. Budete muset poskytnout popis. Obrázky, i když to není nutné, jsou nezbytné pro většinu kupujících. Můžete také použít mobilní aplikaci eBay nahrát své fotografie a přidat i informace o produktech, pokud má čárový kód. 

Vyberte si výpis typ a cenu. Může být aukce s časem tři, pět, sedm nebo 10 dnů. Může se jednat o pevnou cenu prodej. Můžete kombinovat dva, a to vytvořením aukce výpis, ale přidáním „Kup teď“ nebo pevnou cenu. Pokud se podobné předměty prodávají, eBay doporučí jak počáteční nabídku a pevnou cenu.

Pokud váš položka je něco, co prodává často eBay můžete doporučit expediční poplatek můžete nastavit pro kupujícího. Můžete také nabídnout dopravu zdarma a místní vyzvednout. Budete také muset rozhodnout, zda budete přijímat přiznání a nastavit čas manipulaci s nimi, což je, jak dlouho to bude trvat, aby jej poslat.

Pokud všechny tyto zvuky příliš složité pro vás, můžete se vždy snažit eBay Valet kde někdo prodává své věci. Nemáte ještě platit poštovného. Získáte podíl z prodejní ceny, stejně jako 80 procent na tržbách $ 500 nebo více, nebo tak málo, jak 25 procent na tržbách za 25 $.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *