Pracovních míst, která jsou na vzestupu v průběhu koronaviru (COVID-19) Pandemic

Posted on

Úlohy, které jsou na vzestupu právě teď

Pokud hledáte práci právě teď, máte spoustu společnosti. Vzhledem k dopadu COVID-19 pandemické nároky nezaměstnanosti vzrostla více než 3,3 milionu v období od 22. března do 28. března 2020 v souladu s Bureau of Labor Statistics. Více než 10 milionů pracovníků podali návrh na dávky v nezaměstnanosti. To je největší nárůst, a největší celkový počet pohledávek v nezaměstnanosti, protože ministerstvo práce začala sledování dat v nezaměstnanosti.

Důležité : Zatímco zaměstnavatelé v zábavním a pohostinství jsou ubývání pracovních míst, ostatní sektory rozběhu najímání.

Andrew Challenger, senior viceprezident společnosti Challenger, Gray & Christmas, Inc., poznamenává, že „maloobchodníci, zdravotnických zařízení výrobci, výrobci spotřebního zboží, dopravě a skladovací prostory jsou prosperující právě teď.“

Obchody s potravinami, lékárny, a podporovat ji také najímání podle CareerOneStop blog, který se koná pod záštitou amerického ministerstva práce.

Tip : Pokud jste byli propuštěni, nebo hledali práci, než ekonomického dopadu na koronavirů ohniska, můžete přizpůsobit vyhledávání na odvětví, která jsou nyní najímají.

Mnohé státní a místní vlády nutit občany, aby zůstali doma, pokud je to možné. To mělo mrazivý dopad na sit-down jídlo, cihla-a-malty maloobchodní a další související podniky. Ale on-line nakupování a dodávky vzrostly, a základní služby, jako je zdravotnictví a skladování se rychle najímání poptávce vstříc.

Těchto 10 povolání jsou najímání teď:

Pokladní a Police Stockers

Před koronavirů pandemie, pokladní pracovních míst bylo v podstatě slábne. Bureau of Labor Statistics’ Occupational vyhlídkové příručky promítá tyto úlohy poklesne o 4% v letech 2018 a 2028. 8. Nyní se však mnohé potravinářské řetězce stupňovat najímání k uspokojení poptávky po curbside pickup, dodávka a in-store služby.

Pokladní a související maloobchodní pracovních míst vyžadovat žádné formální vzdělávací pověření, ale zákaznický servis zkušenosti a dovednosti jsou vždy plus. Tyto práce obvykle zaplatí kolem $ 10 nebo $ 11 za hodinu.

Rozvoz Řidiči

Sit-down jídelní může být pozastavena v mnoha oblastech USA, ale některé restaurace se rozšiřují dodávkové služby. Například, Challenger, Gray & Christmas konstatuje, že Domino je najímání 1000 nových řidičů dodávek, aby uspokojili poptávku.

Kromě fast food zařízení, mnoho dalších restaurací nabízejí doručování prostřednictvím on-demand doručování aplikací, jako jsou potraviny, UberEats Grubhub a DoorDash.

Poznámka: Mnoho dodávek aplikací změnily své politiky poskytnout možnosti doručení bez kontaktu, chrání zákazníky i řidiči.

Jídlo pracovních míst ve službách dařit iv normálních ekonomických podmínek. Úřad statistiky práce uvádí, že se očekává, že tento zvláštní pracovní síly na hodnotu mezi 2018 a 2028-mnohem rychleji než průměrný růst 14%.

Přeprava a dodání Obchodní Ovladače

Bureau of Labor Statistics také hlásí obrovský nárůst poptávky po řidiči dodávky balík v UPS, FedEx, a US Postal Service. Amazon je také najímání řidičů na vyžádání dodání (Flex) a řidiči dodávky ze mzdy (denní servisních partnerů).

Podle Occupational vyhlídkové příručky, tato pracovní místa obvykle vyžadují vysokou maturitu nebo rovnocenný doklad a zaplatit kolem průměru $ 30,000 za rok.

registrované zdravotní sestry

Další rychle rostoucí úlohy před koronavirů pandemie, registrované zdravotní sestry jsou ve vysoké poptávce právě teď. Nurse.org zprávy, že cestovní zdravotní sestry a respirační terapeuti byli vydělávat $ 10,000 za týden nebo $ 100,000 na 13týdenní stint pracovat v New Yorku, jedno z epicenter pandemie.

Avšak zdravotničtí pracovníci nejsou známy pro své zaměření na finanční. Angelina Walker v Nurse.org píše: „Byli jsme ohromeni odezvou ze zdravotních sester, kteří prostě chtějí pomoci v oblastech, které je potřebují … Horké linky byly zaplaveny sestry říkají věci jako:‚Jen mě kdekoli, já ne ‘t péče o plat, chci jen pomoci.“

Závodní výhled registrovaných zdravotních sester je silná; Bureau of Labor Statistics předpovídá 12% nárůst v RN pracovních míst mezi 2018 a 2028. sester získat střední plat kolem 71.000 $ ročně.

respirační terapeuti

Respirační terapeuti, kteří pracují s pacienty s dýchacími obtížemi, jsou dalším klíčovým skupina lapit do COVID-19 boje. Stejně jako sestry, jejich plat vzrostl v nemocnicích v koronavirových hotspotů.

V méně nebezpečné době, pay dýchací orgány terapeuty stále topy $ 60,000 za rok. Jejich práce se očekává, že mezi 2018 a 2028 poroste o 21%, v závislosti na Bureau of Labor Statistics. 

Administrativních pracovníků v nemocnicích a zdravotních středisek

CareerOneStop hlásí, že mnoho nemocnic po celé zemi jsou personální až vypořádat s COVID-19 krizových situací, a ne každý úkol vyžaduje licencování a certifikaci. Zákaznický servis a administrativních pracovních míst jsou nezbytné pro poslání zdravotnických organizací.

Důležité: Nejlepší ze všeho je, jak Bureau of Labor Statistics poukazuje na to, „pokud jste byli propuštěni ze zaměstnání pohostinství, možná zjistíte, že jste dovednosti, které převod přímo na některé zdravotnické služby zákazníkům pracovních míst.“

Administrativní asistent pracovních míst obvykle zaplatí kolem $ 18 za hodinu v závislosti na Bureau of Labor Statistics.

Naplnění Center Associates

Se spotřebiteli se drží v blízkosti domova, online objednávky jsou na vzestupu a maloobchodní společnosti najímají pokrýt zvýšený zájem. Amazon nedávno inzerované na 100.000 na plný i částečný úvazek v jejich naplnění center po celé zemi. Kromě toho, e-commerce obří uvádí, že zvýší svůj minimální mzdu o $ 2 za hodinu na přechodnou dobu během náboru přepětí.

Online Učitelé

Školy v celé společnosti byla zrušena tříd na místě a přesunul on-line po dobu trvání pandemie. Výsledkem je, že mnoho online vzdělávací společnosti najímají pro učitele a lektory. Například USA dnes konstatuje, že on-line vzdělávací společnost Outschool nabírá na 5000 on-line učitele K-12.

Výuka pracovních míst roste, hlásí Bureau of Labor Statistics, který vyčnívá nárůst o 11% (mnohem rychleji, než je průměr) v postsecondary oblasti mezi 2018 a 2028.

čištění Jobs

Podstatné obchodní operace dělají vše, co mohou zastavit šíření infekce. Výsledkem je, že čisticí pracovníci jsou ve vysoké poptávce po celé zemi. Pokud vám nevadí, že čištění a mají silný smysl pro detail, mohli byste být najat rychle čistící firmy přes hledání zaměstnání stránkách nebo prostřednictvím on-demand pracovních aplikací.

Specialisté Tech Support

Jako tisíce bílé límečky jsou nuceny z domova situace, snad poprvé, bude IT a pracovníci podpory tech v poptávce.

Úřad statistiky práce uvádí, že se očekává, že tato práce roste o 10% rychleji, než je průměr mezi 2018 a 2028. 3 Median mezd se pohybuje kolem $ 25 za hodinu.

 

 

 

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *