Čo by ste sa mali spýtať pred podpisom S Modeling Agency

Posted on

Čo by ste sa mali spýtať pred podpisom S Modeling Agency

Ako model, mali by ste byť rozhovor s modelingovou agentúrou, rovnako ako oni sú tí pohovor ako perspektívny model. Keď sa prvýkrát stretnú s modelingovou agentúrou, budú vám položiť najrôznejšie otázky o tom, prečo chcete byť model, typ modelovanie chcete a prečo ste si vybrali svoju agentúru. Tieto základné otázky pomôže agentúra dostať do vás a vašu osobnosť vedieť, aby mohli určiť, či ste dobrou voľbou pre ich podnikanie.

Avšak, rovnako ako oni sú tí hodnotila o miesto vo svojej firme, musíte byť posúdenie orgánu, aby zistil, či to bude najlepšou voľbou pre vás.

Otázky pre modelingovej agentúry

Rovnako dôležité ako anketár otázky pre vás a vaše odpovede sú, to je tiež dôležité mať na pamäti, že ste pohovor agentúru rovnako. Pred podpisom s modelingovou agentúrou, treba im ukážete to profesionál, ktoré sa zaoberajú a nadšení vašej modelingovej kariéry tým, že robí toľko výskumu, ako je to možné (stráviť nejaký kvalitný čas Googling je alebo volať okolo), a tým, že žiada im tie správne otázky.

Nechajte agentúra viesť rozhovor, ale nebojte sa hovoriť, čo máte na mysli, keď je správny čas. A pamätajte si, že je pýtať agent zopakovať niečo, alebo to vysvetliť ďalej žiadna hanba. Spájanie agentúry je veľký problém, a musíte si byť 100% istí, čo ste prihlásenie k odberu.

Buďte pripravení urobiť nejaké aktívne počúvanie, ako sa pýtate na tieto otázky. Môžete dokonca chcú mať poznámkový blok a ceruzku po ruke na zapisovanie ich odpovede.

Musím sa zúčastniť svoj Modeling School?

K dispozícii je s ísť do modelovania školskej jednoducho nepotrebujú modelovanie tried, aby sa stal modelom nič zlé. Žiadny z najväčších modelingových agentúr v New Yorku, Paríži, Miláne či Tokiu vyžadujú, aby model ide do modelovania školu aby mohla byť podpísaná.

Ak agentúra vyžaduje sa zaregistrujete na svojich triedach pred tým, než vás budú predstavovať, možno budete chcieť hľadať prácu inde.

A Boutique agentúra alebo väčšie Agency?

Pristátie zmluvu s veľkou agentúrou by malo byť vaše najvyššou prioritou, ale veľkosť agentúry je rovnako dôležitá ako jej povesti. Veľké kancelárie s mnohými modelmi na ich súpiske môžu mať nekonečný prúd klientov klope na ich prahu, ale to tiež znamená, že je väčšia konkurencia medzi modelmi. Ako nový model predovšetkým, nemusí získať osobné pozornosť, ktorú potrebujete k ďalšiemu svoju kariéru.

Takže, ak ste práve začínate, možno zistíte, že menšie, boutique-style agentúra je váš štýl.

Kto sú niektoré klientov agentúry?

Rokovania o top klientov agentúry vám poskytne vhľad do kvality agentúry, ako aj druhy trhov, ktorých sa týkajú. Niektoré agentúry sa zameriavajú viac na glamour modelovanie typu, zatiaľ čo iní môžu rezervovať viac pracovných miest pre komerčné alebo redakčné modelov. Tam je podpísať s vysoko módne agentúry, ak ste v prvom rade obchodný model, nemá zmysel.

Aké typy Jobs Myslíte knihy pre svoje modely?

Je užitočné poznať rozpis typov modelovanie pracovných miest v rámci agentúry. Koľko je dráha a koľko práce je editorial? Tiež požiadať o percento komerčné práce, expozícia tlačového média a propagačné.

Ich odpoveď vám pomôže určiť, či vaše profesijné ciele zodpovedať tomu, čo agentúra má k ponuke.

Aké sú vaše komisie portálov?

Musíte pochopiť zmluvy, ktoré používajú. V Spojených štátoch, oprávnené orgány, aby ich peniaze z provízií. Sadzba sa líši, ale všeobecne agentúry odpočítať 10% až 20% z toho, čo zarobia. Inými slovami, oni len dostať zaplatené, keď dostanete zaplatené. Agentúra môže tiež účtovať klientovi až ďalších 20% ako servisný poplatok.

Majte na pamäti, že modely sú považované za osoby samostatne zárobkovo činné dodávatelia skôr než zamestnanci agentúry. To znamená, že je to úplne normálne modely investovať do svojich vlastných nákladov start-up, ktoré nemajú nič spoločného s agentúrou, ako modelové prieskumných služieb, profily webových stránok, comp karty a fotenie. To je tiež na vás podať svoje dane a urobiť štvrťročné odhadované daňové platby.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *