Narychlo Příklady rezignace Letter

Posted on

Narychlo Příklady rezignace Letter

Co byste měli dělat, když budete muset nechat práci na krátkém časovém horizontu? Když se odstoupit z práce, se považuje za normu dát váš zaměstnavatel Láska s výstrahou před odjezdem z vaší pozice. Cokoliv menšího než to, že ať už je to jeden týden upozornění, několik oznámení dní, nebo při odchodu hned, je považován za narychlo.

Která zaručuje dostatečný oznámení dodá vaší správce čas plánovat odjezdem, zahájit proces náboru, a ujistěte se, že vaše úkoly jsou pokryty. Bude také vám umožní zabalit aktuální projekty nebo zařídí, aby převést své povinnosti vůči kolegovi nebo vaše výměnu.

Když budete potřebovat podat výpověď v krátkém termínu

Bohužel, někdy je to prostě není možné, aby oznámení standardní dva týdny. Možná, že máte osobní havarijní nebo pracovní podmínky jsou neúnosné a vy budete muset okamžitě opustit. Možná jste si také dostal pracovní nabídku a nová společnost chce, aby si začít správnou cestu.

Důležité upozornění : Ujistěte se, že byste zvážit výhody a nevýhody odstoupí bez Láska s výstrahou, než se rozhodl odejít.
Váš zaměstnavatel ocení jak mnoho pozornosti, jak si můžete dát, takže se nechal ho, aby co nejdříve vědět, jak jste si jisti, že budete opouštět.

Pokud potřebujete, aby odstoupil s narychlo, zkontrolovat vzorek rezignaci dopisy níže. Jedním z nich je ve formě obchodního dopisu. Na druhé straně je ve formě e-mailu.

Formální Rezignace Dopis Ukázka – narychlo

Vaše jméno
Vaše adresa
Vaše město, stát, PSČ
Vaše telefonní číslo
Váš e-mail

Schůzka, termín

Name
Název
organizace
Adresa
Město, stát, PSČ

Vážení Mr./Ms. Příjmení:

Přijměte prosím tento dopis jako formální oznámení, že jsem odstoupil z mé pozice se ABCD firmy v pátek, 9. srpna 2019. Chápu, že za dva týdny upozornění je standardní; Nicméně, osobní okolnosti vyžadují, že jsem opustit svou pozici v této společnosti do konce tohoto týdne.

Jsem rád, že poskytne veškerou pomoc v mých silách během tohoto přechodu.

Děkuji za příležitosti pro profesní a osobní rozvoj, které jste mi poskytl v průběhu posledních pěti let.

Mám rád pracoval pro agenturu a vážíme podpory mi poskytl během svého působení v této společnosti.

S pozdravem,

Váš podpis  (výtisk písmeno)

Váš Typed Name

Rezignace Dopis Psaní Tipy

Můžete říct, svého nadřízeného, ​​že jste odvykání osobně, telefonicky nebo e-mailem. Pokud je to možné, říká svého manažera osobně První z nich je ideál. Nicméně, podle toho, jak se rozhodnete, že je to dobrý nápad, aby pak napsat formální dopis s rezignací, že společnost může přidat do svého souboru zaměstnanců.

Zde jsou některé strategie, je třeba mít na mysli, když píšete svou rezignaci:

Napsat jej ve formátu obchodní dopis:  Protože se jedná o oficiální dopis, který půjde do souboru zaměstnanců, měli byste se řídit obchodní dopis formátování pravidla. V levém horním rohu dopisu, uvést své kontaktní informace, data a kontaktní údaje vašeho zaměstnavatele. Ukončit dopis se svým vlastnoručním podpisem a vaše zadané jméno pod ním.

Uvede se datum rezignace:  V prvním odstavci uvádí datum, které bude opouští svou práci. To je nejdůležitější část informace ve svém dopise, takže byste měli zahrnout co nejdříve v dopise.

Keep It Short:  Nemějte pocit, jako je třeba poskytnout obrovské množství detailů. Nejdůležitější věcí je uvést své poslední den v kanceláři.

Vysvětlit, proč jste Rezignace – pokud je to vhodné:  Pokud byste říci svému šéfovi, proč jste opustil tak rychle? Záleží na vaší důvodu – pokud poskytují narychlo proto, že nejste spokojeni v práci nebo nelíbí svého správce nebo kolegy, nesdílejí tyto detaily. Nicméně, pokud existuje vnější okolnosti, jako je zdravotní krizi, sdílet své důvody mohou pomoci váš zaměstnavatel cítí sympatie. Nezapomeňte, že pokud je to možné, je to nejlepší, aby se zabránilo pálení mostů na pracovišti. Nicméně, opět udržovat Váš dopis krátký – nemusíte jít do všech drobných detailů.

Poděkovat:  Ve stejném duchu ukončit svůj vztah se svým zaměstnavatelem na dobrých vztazích, vyjádřit svou vděčnost za příležitosti, které jste měli v poloze. Dokonce i když jste neměli největší zkušenosti ve firmě, krátký „děkuji“ je často ceněn.

Nabídnout pomoc během přechodu (volitelné):  Poskytování pomoci při přechodu není vyžadována, ale je běžná zdvořilost prodloužit. Nicméně, pokud vaše osobní poměry vám zabrání pomáhat v žádném případě není nutné, aby je zařadila.

Zkorigovat a Edit:  Ujistěte se, že důkladně pročíst Vašeho dopisu před odesláním. Podívejte se na případných pravopisných a gramatických chyb. Vezměme si žádá přítele nebo člena rodiny, aby přečetl přes dopis stejně. Nezapomeňte, že budete chtít zanechat pozitivní dojem o společnosti – dobře napsaný, dobře upravovat rezignace dopisu vám pomůže udělat.

Email Rezignace Letter Sample – narychlo

Věc: Odstoupení Efektivní 02.8.2019

Vážený Bob,

Přijměte prosím tento dopis jako mou rezignaci od společnosti ABC. Bohužel, ze zdravotních důvodů, nebudu moci poskytnout standardní dva týdny předem. Můj poslední den ve společnosti bude tento pátku 02.08.2019.

Omlouvám se za krátké době. Jsem rád pracoval společně ohromně, a naučil tolik ze svého vedení. Prosím, dejte mi vědět, co se dá dělat v příštích několika dnech, aby pomohli zmírnit přechod.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem,

Samuel

Rezignace Email Psaní Tipy

Můžete se také rozhodnout pro odeslání oznámení o vzdání se funkce prostřednictvím e-mailu. To je obzvláště dobré, pokud máte co nejdříve upozornit svého zaměstnavatele na vaši rezignaci. Dokonce i když jste rezignovat prostřednictvím e-mailu, i když, můžete zvážit vyslání navazující dopisu poštou k souboru zaměstnanců.

Níže naleznete několik tipů, jak odeslat e-mailové zprávy:

Použijte Clear Subject Line:  Řádek předmětu by měl jasně vyjádřit svůj smysl pro psaní tak, že váš zaměstnavatel ji přečte hned. Ty by mohly obsahovat vaše jméno stejně. Například vaše předmět by mohl znít „Jméno Příjmení – Oznámení o rezignaci,“ nebo „Jméno Příjmení -. Rezignaci MONTHDAY 20XX“

Keep It Short. Stejně jako rezignace dopisu, chcete, aby vaše e-maily krátký. Stačí uvést, že jste odstoupil, obsahovat datum odjíždíte, a přidejte krátký děkuji a nabídka pomoci při přechodu (pokud je to možné).

Editovat, upravovat, Edit:  Lidé mají tendenci zapomínat na korekturu e-maily stejným způsobem, jako by to byla psaný dopis. Stejně jako rezignace dopisu, přečtěte si prostřednictvím e-mailu pro všechny pravopisné nebo gramatické chyby. Také se ujistěte, že písmo je dostatečně velký a snadno čitelný.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *