Paskolos pareigūnas Darbo aprašymas: Atlyginimas, įgūdžiai, & Daugiau

Posted on

Paskolų pareigūnai dirbti bankų ir kitų finansų įstaigų, padėti asmenims ir įmonėms gauti lėšų iš šių skolintojai. Jie tiria savo kreditingumą, tada leisti arba rekomenduoti patvirtinimą paskolas. Jie taip pat gali paneigti paskolą ar patarti prieš siūlant finansavimą, ir jie kartais turi sekti dėl pavėluotų mokėjimų esamų paskolų.

Paskolos pareigūnai gali specializuotis komercinės, vartotojų arba hipotekos paskolas. Maždaug 318.600 žmonių dirbo šios profesijos 2016 m.

Paskolos pareigūno pareigų ir atsakomybė

Paskolos pareigūnams atsakomybę gali priklausyti nuo jų specializacijos sritį, tačiau kai kurie bendri pareigos apima:

  • Ieškoti potencialius klientus, asmenis ar įmones, kurie yra reikia paskolos, ir auginti savo verslą.
  • Susipažinkite su paskolų kandidatų paaiškinti galimybes ir atsakyti į klausimus.
  • Veikti kaip pardavėjas, įtikinti klientus gauti paskolas iš savo institucijų, o ne kur nors kitur.
  • Pagalba klientams per kreipiasi dėl paskolų procesą.
  • Analizuoti ir patikrinti paskolų programas, siekiant nustatyti klientų kreditingumą.
  • Užtikrinti, kad paskolos susitikti federalinių ir valstybinių standartų ir reikalavimų.

Paskolos pareigūnas Pajamos

Paskolos pareigūnams atlyginimai gali priklausyti nuo jų darbdavių bei jų atsakomybės sritį. Labiausiai labai mokamos paskolos pareigūnams dirbti dilerių automobilių.

  • Vidutinis metinis atlyginimas: $ 63.040 ($ 30.31 / val)
  • Į viršų 10% metinis atlyginimas: Daugiau nei $ 132.080 ($ 63.50 / val)
  • Apačia 10% metinis atlyginimas: mažiau nei $ 31.870 ($ 15.32 / val)

Šaltinis: JAV Darbo statistikos biuras, 2018

Patarimas : Kai paskolų pareigūnai gauna atlyginimą, o kiti gali gauti atlyginimą plius komisinius už paskolas jie įtraukti į vietą. Kartais, bet retai, jie gali uždirbti tik komisinius. Premijos yra bendri.

Švietimas, mokymo ir sertifikavimo

Ši profesija reikalauja tam išsilavinimą, patirtį ir mokymą.

  • Išsilavinimas: Jūs paprastai turi turėti bakalauro kvalifikacinį laipsnį finansų, ekonomikos, arba susijusioje srityje dirbti kaip paskola pareigūnas.
  • Ia: Šiuo metu nėra jokių konkrečių licencijavimo reikalavimai paskolų pareigūnų, dirbančių bankų ar kredito unijų, bet licencijavimo reikalavimų paskolos pareigūnams, kurie dirba hipotekos bankų ar tarpininkai gali skirtis priklausomai nuo būklės. Jie paprastai turi būsto paskolą Iniciatorius (MLO) licenciją, tačiau, kuris reikalauja ne mažiau kaip 20 valandų kursinių ir išlaikius egzaminą, taip pat asmens patikrinimą ir kredito patikrinimas.
  • Mokymas: Mokymas yra dažnai, bet ne visada dėl darbo. Kai kurios įmonės skyrėme mokymo programas naujiems darbuotojams, ir keletas bankų asociacijos pasiūlyti mokymo programas, taip pat.

Paskola pareigūnas įgūdžiai ir kompetencijos

Jūs turite keletą esminių savybių pavyks tapti paskola pareigūnas.

  • Kompiuterių mokėjimas: Darbo kandidatai paskola pareigūnas pozicijas turėtų būti susipažinę su kompiuterių ir programinės įrangos, susijusios su bankininkyste.
  • Analitiniai įgūdžiai ir suvokimas: Jūs būsite reikalingi norint tiksliai įvertinti klientų finansines ataskaitas, siekiant užtikrinti jų patikimumą.
  • Dėmesys detalėms: Sėkmingas paskolos apima daug blokavimo o kartais Minuscule detales, ir jūs negalite pamiršti bet kurį iš jų.
  • Kupieckie: Esmė yra ta, kad jūs parduodate produktą. Jums gali tekti įtikinti klientus, taip pat aukščiausios klasės finansų darbuotojai eiti kartu su savo rekomendacijomis.

Darbas Outlook ”

Užimtumas paskolos pareigūnams didės šiek tiek sparčiau nei vidutiniškai visų profesijų nuo 2016 per 2026, maždaug 11%. Šis laukas yra labai priklausoma nuo dabartinės ekonomikos, tačiau ir augimas gali pereiti iš vieno lauko į. Pavyzdžiui, paskolų pareigūnai, dirbantys komercinės finansų gali tikėtis tik darbo augimą maždaug 3% per tą patį dešimtmetį, kuris yra lėtesnis nei vidurkis.

Galintys paskolų pareigūnai gali pereiti prie didesnių šakų jų įmonių arba vadovaujančias pareigas. Kai galiausiai gali prižiūrėti kitų paskolų pareigūnus bei kanceliarijų darbuotojai.

Darbo aplinka

Tai visų pirma biuro darbą, tačiau ji taip pat gali priklausyti nuo paskolos karininko specialybę. Tie hipotekinių skolintojų dirba gali tikėtis kartais keliauti susitikti su klientais ne savo namuose, o tie, komercinių skolintojų dirba galima tikėtis aplankyti verslą.

Darbo grafikas

Tai yra visą darbo laiką padėtis ir gali apimti platų papildomų valandų per 40 per savaitę. Tų, kurie mokami už komisinius mokėti gali tiesiogiai koreliuoja su valandų skaičiumi jie pasirengę skirti darbui.

Kaip gauti darbą

Nepamirškite vertė LAIPSNIO

Net tada, kai kolegijoje laipsnis nėra techniškai būtina, tiems, kurie juos arba turi didelę patirtį, net susijusioje srityje, turime geriausius perspektyvas.

TAI kas žinote

Kai kurios įmonės ir institucijos tikisi paskolų pareigūnai kurti savo klientų bazę, todėl taikant su kontaktais ir tinklo referalų sąrašą galite nustatyti jums be kitų, mažiau paruoštų kandidatų.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.