Nasıl Manken olmak üzere

Posted on

Nasıl Manken olmak üzere

“Ben bir manken haline nasıl?” En yaygın soru modelleme ajanlar ve izciler hevesli modellerden almak yani, çok web sitelerinde kitaplarda bilgi, ve çok kafa karıştırıcı ve sadece yola çıkıp yeni bir modele ezici görünebilir olduğunu forumları modelleme etrafında dönen yoktur. İşte başlamanıza yardım beş basit adımlardır.

Bazı Temel Anlık Görüntüleri atın

Başlangıçta, sadece fotoğraf ajanları modelleme için günümüze kadar gerek ve izciler bazı temel anlık görüntülerdir. Bunlar yüz ve vücut, tam boy bir atış ve bir arka çekimin güzel bir yüz gülle hem gülümseyen ve sol gülümseyerek ve sağ profiller arıyoruz. Aşınma dar kot veya tozluk ve basit bir tank top veya t-shirt gibi giysiler forma uyan. Eğer bir mayo giyen rahat bir şekilde, hem de bir kaç mayo çekimleri yer alıyor; ya bir tek parçalı veya iki parçalı bir mayo gayet iyi.

o erkek modeller fotoğraflarını en az birinde bir gömlek olmadan mayosunu veya boxer şort veya aşınma kot pantolon giymek önerilir, böylece Erkek modelleri, temsilcilerine fitness seviyesini göstermek gerekir.

Profesyonel Modeli Ajan veya Scout tarafından Değerlendirilen alın

Onların ailesi ve arkadaşları onlar modellemek ya da okulun en güzel kızı veya adam olduğunu gerektiğini söyledim çünkü birçok yeni modeller kendi arayışı başlar. Bazı insanlar hatta bazı yerel modelleme yarışmalar kazanmış olabiliriz. Bu harika bir başlangıç ​​olsa da, mutlaka ajansları aradığınızı anlamına gelmez. Sizin peşinde içine çok fazla zaman veya para yatırmak önce deneyimli bir modeli ajan veya izci tarafından değerlendirilir modelleme potansiyelini almak esastır. Bu adım da ajan olmadığını belirlemek zordur, çünkü biraz zor olsun veya yardım size deneyim ve bilgiye sahip değerlendirerek kimin keşif olabilir.

Birçok yeni model ajansı kursları veya Photoshoots satan daha fazla ilgi olduğu için onlar ajanların çoğu bir modelleme okul veya fotoğraf stüdyosu ile bağlı küçük bir pazarda yaşıyor ve bunun sonucu olarak da doğru bir değerlendirme elde olmayabilir bulmak .

Bu ajan iyi olmadığını ya da hizmetleridir dersler veya Photoshoots kötü olduğu anlamına gelmez; Sadece size bir model olup olmadığını söylemek için onları motive ne düşünmek gerektiği anlamına gelir.

Olabildiğince çok Pozlama olarak alın

Birçok ajans sadece belirli bir alanda uzmanlaşmak. Bazıları sadece yüksek moda (editörün) modellerini temsil edebilir, ve diğerleri sadece ticari artı-boyutu, minyon, veya çocuk modelleri temsil edebilir. bir ajans sizi temsil yapamıyorsa, cesaretini alamadım; Mümkün olduğunca çok sayıda ajan olarak ve rutin olarak gördüğü almak önemlidir.

Eğer önemli pazarlarından birinde yaşıyorsanız, açık çağrı katılmak veya ajansta go-görmek mümkün olabilir. Eğer büyük pazarlarda dışında birini yaşıyorsanız, pozlama almanın en iyi yolu mümkün olduğunca çok sayıda kuruluşları olarak fotoğraflarınızı göndermektir.

pozlama Alma tüm fotoğrafların kopyalarını yapmak ve onları posta, özellikle de çok zaman alıcı ve pahalı bir çaba olabilir. baskılar, zarf ve pul maliyeti hızla binden fazla dolara kadar ekleyebilirsiniz. Başka bir seçenek Fotoğraflarınızı e-posta, ancak fotoğrafların her gün binlerce modeli kuruluşlara gönderilecektir edilir onları karışımı kaybolmak için, bu kolaydır.

piyasaların çeşitli kurumlara deneyim ve doğrudan bağlantı sahip kişilerle bir ajans, iş imzaladığı şansınızı arttırmak. ModelScouts.com büyük başlatmak için yer ve teklifler size dünya çapında birçok ajanlar tarafından görülmeleri gerek pozlama elde etmek için en meşru ve uygun maliyetli bir yoludur ve en hızlı şekilde mümkün.

Sizin için en iyi Modelleme Market bilin

dönem “piyasa” modelleri çalışmak ve hayatını kazanmak ettiği çeşitli coğrafi konumlara gelir. New York, Los Angeles, Paris ve Tokyo majör modelleme piyasaların örnekleridir. Bir pazar da özellikle göz moda, ticari artı veya minyon gibi düşer kategoriye başvurabilir.

İken gördüğünüz süper modeller büyük dergilerde ve üst müşteriler için pisti bir veya iki pazarlarda her pazarda genellikle iş, birçok başarılı modeller sadece iş yürüyen. New York ya da Paris bir ajans tarafından temsil olsun yoksa, çok iyi Tokyo, Singapur, veya diğer Asya pazarları için mükemmel olabilir. Deneyimli bir ajan teneke yardım belirli bir görünüm için doğru pazara size rehberlik.

Kalıcı ol

profesyonel bir model olmadan uzun bir süreçtir ve nadiren bir gecede olmuyor. Hatta modeller kim “Ben sadece sokak bir gün yürüyordum ve ben Vogue dergisinin kapağında ertesi,” derler abartıyorsun. Bugünün üst modellerin çoğu kapıdan bir ajansa imzalı vermedi. Sonunda bir ajansa imzalanan önce Supermodel Gisele Bundchen üzerinde 40 kat geri çevrildi. Pozitif kalın ve bir ajans bugün sizi temsil edemedi, sırf bu ilgi yarın olmayacak anlamına gelmediğini unutmayın.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *