Top Big Andmed Jobs

Posted on

Top Big Andmed Jobs

Organisatsioonide kõige majandussektorites hakanud koguma, korraldada, talletada ja tõlgendada tohutute andmed on seotud nende tegevuse. Ühes hiljutises uuringus, mille NewVantage Partners, 91,6% ulatuses juhid päringu ütles, et nad olid suurendades nende investeeringute Big andmed. 91,7% neist vastanutest ütles, et nad tundsid oma investeeringud olid vajalikud, et muuta oma lendamine rohkem vilgas ja konkurentsivõimelisi ettevõtteid.

See on suurepärane uudis töökohtade kandidaate, kes otsivad tööd ühe ülemise suur andmed töö valdkondades.

Kui Big Andmed töökohad

Tänu kiirele laienemisele suur andmed rakenduste nõudlus töötajate kasvanud viimastel aastatel järsult. LinkedIn aruanded suur puudus andmete teaduse töötajate riiklikult ja suuremates linnades oma 2018 Tööjõu Raport: “Siseriiklikult oleme puudust 151717 inimeste andmed teaduse oskusi, kusjuures eriti äge puudus New York City (34032 inimest), San Francisco Bay Area (31798 inimest) ja Los Angeles (12251 inimest). ”
Top 7 Big andmed Jobs

1. Andmed Teadlane

Vastavalt PayScale on küllaga võimalusi andekate infotehnoloogia (IT) andmed teadlased võimelised kaevandamise ja tõlgendamisel keerukat andmete suurettevõtted. Partnerlus polüfunktsionaalseks IT meeskonnad, nad kompileerida ja luua erinevaid mudeleid statistilisi andmeid, et teavitada nende süsteemide arendamine seotud soovitused ja tegevuskavad.

Eelistatud Kvalifikatsioonikeskus – IT andmed teadlased peaksid olema arenenud teadmised erinevatest andmete kaevandamine tehnikaid nagu klastrite regressiooni analüüsi otsus puud ja toetust vektor masinatega. Edasijõudnud (näiteks magistri- või doktorikraadi) infotehnoloogia on tavaliselt vajalik selline seisukoht, lisaks eelmise aasta töökogemust seotud valdkonnas.

Palk : Tsiteeritud Glassdoor nagu # 1 oma 50 Best Jobs in America 2019 nimekirja, andmete teadlased saavad nõuda keskmine palk $ 108,000. Üldine tööga rahulolu skoor 4,3 / 5 oli võtmeteguriks selles ülalt hinnang.

2. Andmed Engineer

Andmed insenerid, kui PayScale märgib kasutada oma arvuti ja tehnikale tugevaid külgi kokku, analüüsida ja töödelda suuri andmestikke. Ühine ülesannete hulka loomise ja tõlkimine arvuti algoritme prototüüp koodi, arendades tehnilisi protsesse parandada andmete kättesaadavust, ja projekteerimine aruanded, armatuurlauad ja tööriistad lõppkasutajatele.

Eelistatud Kvalifikatsioonikeskus – Tööandjad nõuavad tavaliselt, et töökoha kandidaatide andmete inseneri ametikohtadel on edukalt läbinud kolledžist infotehnoloogia, inseneri, või seotud valdkonnas. Samuti eelistavad taotlejad, kes on kolm kuni viis aastat kogemusi valdkonnas. Soovitud tehnilise vilumusi hulka Linux teadmisi, oskuse SQL andmebaasi disaini ja oskama kodeerimise keeles nagu Java, Python, Kafka, taru või Storm. Pehme oskuste hulka suurepärane kirjalik ja suuline kommunikatsioon võimete samuti oskus töötada nii iseseisvalt ja meeskonnad.

Palk : Glassdoor 50 parima Jobs Ameerikas 2019 järjestatud andmete inseneride 8. positsioonil keskmine palk $ 106,000 ja tööga rahulolu skoor 3,9 / 5.

3. Andmed Analyst

PayScale kirjeldab, kuidas Andmeanalüüs koguda vaidlustatavad teavet erinevate teemade kavandamisel ja rakendamisel suurte uuringud. See on nende töö, et värvata uuringu osalejad, kompileerida ja tõlgendada esitatud andmeid ning edastada oma järeldused traditsiooniliste graafikuid ja aruandeid, samuti digitaalse formaate.

Eelistatud Kvalifikatsioonikeskus – Eraisikud otsivad andmete analüütik töökohad peavad olema teadlikud arvutiprogrammid nagu Microsoft Excel, Microsoft Access, SharePoint ja SQL andmebaase. Andmeanalüüs vaja ka hea side ja esitlemise oskused, võime tõhusalt tõlkida sageli keerulised teavet ettevõtte sidusrühmadega.

Palk : Andmeanalüüs, järjestatud 31. 50 Best Jobs in America 2019 koju keskmine palk on $ 60.000, ja on tööga rahulolu skoor 3,9 / 5.

4. Turvalisus Engineer

Turvatehnikutega mängivad olulist rolli IT katastroofi planeerimine, vastumeelsus, ja leevendamine. Nad vähendavad ettevõtte riski luues arvuti tulemüürid, tuvastamise ja nendele reageerimise sissetung ja forensically täpne süsteemide turvalisuse küsimusi. Samuti luua ja rakendada test plaanid uue või uuendatud tarkvara ja riistvara ja luua mitmekihiline riigikaitse protokollid arvutivõrkude. (Allikas: PayScale).

Eelistatud Kvalifikatsioonikeskus – bakalaureusekraad insener, infotehnoloogia või sellega seotud valdkonnas on vaja seda seisukohta, koos mitu aastat töökogemus ja ideaaljuhul tööstuse turvalisuse sertifikaadid. Lisaks nende tehniliste teadmised arvuti keelte ja operatsioonisüsteemide, turvatehnikutega peaks samuti olema tahke probleemide lahendamise ja matemaatilisi võimeid ja suutlikkust töötada iseseisvalt.

Palk : turvatehnikutega reastatud 17. 50 Best Jobs in America 2019, mille keskmine palk on $ 102,000 ja tööga rahulolu skoor 3,8 / 5.

5. Andmebaas Manager

Andmebaas juhid, koolitatud ja kõrgelt kvalifitseeritud projektijuhtimise ja multitegumtöö, diagnostika teostamine ja remont keerulisi andmebaase. Samuti vaatab äri taotluste ja andmete kasutamine, hinnata andmeallikate parandada Andmevoogude ja abi kujundada ja paigaldada ladustamise riistvara. (Allikas: PayScale)

Eelistatud Kvalifikatsioonikeskus – Tööpakkumised andmebaasi juhid üldiselt nimekirja bakalaureusekraad infotehnoloogia ja vähemalt viis aastat andmebaasi juhtpositsiooni kui eelistatud kvalifikatsiooni. Töö kandidaatide andmebaasi haldamise rollide tuleks ka hästi kursis erinevate andmebaasi tarkvara, nagu MySQL ja Oracle.

Palk : Database juhid teenisid keskmiselt $ 73.545 vastavalt Glassdoor.

6. Andmed Arhitekt

Andmed arhitektid kasutavad oma teadmisi andmete orienteeritud arvuti keeles korraldada ja säilitada relatsioonandmebaasides ja ettevõtete hoidlate arendamine andmearhitektuuri strateegiaid iga teema kohta ettevõtte andmete mudelit. (Allikas: PayScale)

Eelistatud Kvalifikatsioonikeskus – ühine töö oskusi ja märksõna atribuudid, et tööandjad püüavad andmete arhitektid hulka täiustatud tehnilise oskuse (eriti sellistes keeltes nagu SQL ja XML), suurepärane analüütiline otsustusvõimet, loominguline visualiseerimine ja probleemide lahendamise oskusi ja tugev detail orientatsiooni. Enamik andmeid arhitektid on teeninud vähemalt bakalaureusekraadi (ja sageli ka edasijõudnud) oma arvuti teadusega seotud valdkonnas.

Palk : Andmed arhitektid teenisid mõned kõrgeimad palgad suur andmete sektoris keskmiselt $ 113.078 vastavalt PayScale.

7. Tehniline värbaja

Tehnilised värbajate spetsialiseerunud hankimisel ja sõelumise andekas suur andmed, IT ja muid tehnilisi spetsialiste kandidaat basseinid. Nad tihedat koostööd ettevõtete hinnata nende värbamisvajadusele ja seejärel otsida turu tugevaim kandidaadid konkreetse töökohta. Samuti toetatakse professionaalse kandidaatide nad värvata kogu ankeeti, palkamine ja Onboardingu protsesse. (Allikas: PayScale).

Eelistatud Kvalifikatsioonikeskus – Tehnilised värbajate olema arenenud teadmised tehniliste kvalifikatsiooni, et tööandjad püüavad oma potentsiaalsetele töötajatele. Hea “inimeste oskused” on samuti väga oluline, kuna eduka tehnilise värbajate vaja ehitada positiivne rapport töö kandidaatide ajal sõeluuringute ja intervjueerimise etappidel.

Palk : Glassdoor reastatud tehnilise värbajate nagu # 28 oma nimekirja 50 Best Jobs in America, mille tööga rahulolu skoor 4,1 / 5 ja keskmine palk on $ 48.000.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *