Computer Support Specialist – Töö kirjeldus

Posted on

Computer Support Specialist - Töö kirjeldus

Arvuti toe spetsialist aitab kasutajaid, kes on probleeme tarkvara, arvutid, või välisseadmed nagu printereid või skannereid. Mõned nn arvutikasutaja toe spetsialistid-ettevõtete abistamiseks kliendid, teised tuntud kui arvutivõrgu toe spetsialistid-pakkuda in-house toetamises organisatsioonide infotehnoloogia (IT) töötajad.

Sama Töö, Different Pealkiri

Need on mõned ametinimetused, et IT-toe spetsialistid võivad ka minna, kuigi nende ülesanded on identsed. Kui otsite töökohta, samuti kasutada neid märksõnu:

Tehnilised või Tech Support Specialist, Help Desk tehnik, IT spetsialist, Võrgustik tehnik, võrgu spetsialist, IT konsultant.

Kiired faktid

 • Arvuti kasutaja toe spetsialistid teenida keskmine aastapalk $ 50.210 ja arvutivõrgu toe spetsialistid teenida $ 62.340 (2017).
 • Neist 835.300 arvuti abi spetsialistid, 636600 on arvutikasutaja toe spetsialistid ja 198800 on arvutivõrgu toe spetsialistid (2016).
 • Erinevaid tööstusharudes töötab nende tehnoloogia töötajatele. Mõned tööd IT konsultatsioonifirmad, mis pakuvad  tehnilist tuge  , et palju erinevaid ettevõtteid lepingulisel alusel.
 • Tehnilise toe spetsialistid mõnikord töötada kodus, kuid teised reisida klientide kontorites.
 • Enamik töökohti selles valdkonnas on täistööajaga, kuid töötajad ei ole alati planeeritud ajal tüüpiline päevane tundi. Arvuti kasutajad peavad toetama 24/7 ja seetõttu toe spetsialistid peavad tegema õhtuti, ööd, nädalavahetused ja pühad.
 • Töö väljavaated  selle elukutse on suurepärane. USA Bureau of Labor Statistics ennustab töökohtade kasvu, mis on kiirem kui keskmine kõikide ametite vahel 2016 ja 2026. Töö võimalused on väga soodsad tervishoiu ja arvutisüsteemide projekteerimise valdkonnas. Samuti on eeldatavasti avasid IT konsultatsioonifirmad, nagu väike ettevõtted pöördu nende poole toe.

Päev Computer Support Specialist Life:

Need on mõned tüüpilised tööülesanded võetud võrgureklaamid arvuti toetust seisukohtade leitud Indeed.com:

 • “Toetada ühise äri ja tootlikkuse tarkvara”
 • “Assist helistajad taotluste infotehnoloogia, remont või toetuse taotlusi, kaebused ja päringud ja suunata omastada IT personali kaudu arvuti jälgimise süsteem”
 • “Dokumendi kasutaja nõuab probleemide lahendamist ja nendega seotud protsessid ja menetlused”
 • “Vastus küsimusele või lahendada arvuti probleeme klientide isik, telefoni teel või mujalt”
 • “Soovitab muutuste või värskenduste programmeerimine, dokumentatsioon ja koolitus aadress süsteemi puuduste ja kasutajate vajadustele”
 • “Töötada välja ja aitavad säilitada nõutava tehnilise dokumentatsiooni”

Educational Nõuded, pehmete oskuste ja Karjäärivõimalused

Kõik tööandjad nõuda, et need nad palgata on arvuti teadmisi, kuid paljud on paindlik selle kohta, kuidas nad omandatud teadmisi rakendada. Kuigi mõned ainult palgata IT-toe spetsialistidele, kellel on bakalaureusekraad, mis ei ole tavaliselt nii. Mõned tööandjad eelistavad töö kandidaadid, kes on assotsieerunud kraad arvuti teadust, kuid paljud teised palgata töötajaid, kes on äsja tehtud mõned arvuti klassi.

Lisaks nende tehniliste oskuste, IT-toe spetsialist peab olema eriti pehme oskusi. Need on isikuomadused isendit kas sündinud või omandatud elukogemus. Suurepärane aktiivne kuulamine on must. Ilma nendeta ta ei saa aru inimeste vajadustele. Verbaalne suhtlemisoskus võimaldab IT-toe spetsialist teabe edastamiseks nende ta püüab aidata. Samuti nõutakse on paremad kriitilise mõtlemise ja probleemide lahendamise oskusi.

Pärast veeta aega aidates klientidel või in-house, kuid mõned kasutajad klienditoe spetsialistid on edendada positsioonidele, kus nad aitavad parandada disaini ja tõhusust tulevikus tooteid. Need, kes töötavad tarkvara ja riistvara ettevõtted sageli edasi väga kiiresti. Mõned inimesed, kes hakkavad selles asendis hiljem muutunud tarkvaraarendajad ja võrgu ja arvutisüsteemide administraatorid.

Mida tööandjad ootavad sinult?

Mis sunnib tulevane tööandja palgata teid? Siin on mõned nõuded tegelikust töökuulutuste kohta Indeed.com:

 • “Võime õppida ja väljendada tehnilist teavet ja edastada üldarusaadav inimesed”
 • “Suurepärane tähelepanu detailidele ja mitme paneks võime”
 • “Ole professionaalne klientide ja töötajate”
 • “Kirg abistada teisi ja probleemide lahendamine”
 • “Võimalik tõlkida tehniliste mõistete üldarusaadavat mõttes”
 • “Võimelised töötama iseseisvalt ja multitegumtöö”

See elukutse hea sobi teile?

On hädavajalik, et kaaluda oma huve, isiksuse tüüp ja tööga seotud väärtused valides karjääri. Enesehindamine võimaldab teil õppida oma tunnused. Mõtle muutub arvuti toe spetsialist f teil järgmised ones:

 • Huvid  (Holland kood): RCI (Realistlik, Tavalised, uuriva)
 • Isiksuse tüübi  (MBTI isiksuse tüübid): ENFJ, INFJ, ENFP, INFP
 • Tööga seotud väärtused : Suhted, Töötingimuste Achievement

liitännäiselinkeinoineen

 kirjeldusMediaan aastapalgast (2017)Minimaalne Eriharidus / koolitus
Tarkvara kvaliteediinsenerSelgitada probleemid tarkvara$ 88.510Bakalauruse kraad
VõrguadministraatorHaldab üksuste arvutivõrkude$ 81.100Bakalaureusekraad arvutivõrgu ja süsteemi haldamise või infotehnoloogia
Veebiarendajaloob veebilehed$ 67.990Bakalaureusekraad arvuti seotud valdkonnas (eelistatud) või sertifitseerimise ja kogemusi
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *