Bir Paralegal olarak başarılı olmak için Vasıflara İhtiyacı – Bir Avukatlık Becoming

Posted on

Bir Paralegal olarak başarılı olmak için Vasıflara İhtiyacı - Bir Avukatlık Becoming

Aşağıdaki liste başarısı için gerekli üst Paralegal becerilerinin sekiz özetliyor. Bu temel yetkinlikleri Mastering Eğer işyerinde ilerlemek yardımcı ve günümüzün yasal pazarda bir rekabet avantajı elde edebilirler.

İletişim

Etkili iletişim hukuku uygulamaya esastır. Eğer bir tanık dinleme mahkeme muhabiri zamanlama veya başkaları ile iletişim harcıyor gününüzün% 80’e varan, senin nezaret avukat ile bir anlaşma tartışırken, bir uzman temas, yeni bir müşteri görüşme olsun. Avukatın sağ elin gibi, katip müşteriler, uzmanlar, satıcılar, karşıt öğüt ve dava veya işlemde diğer partiler arasında bir aracılık yapmalıdır. Bu nedenle, etkin bir şekilde gerçekleştirme ve yeteneği önemli bir avukat yardımcısı becerisidir.

yazı

Üst sınıf yazma becerileri hemen her Paralegal pozisyona esastır. Dava paralegals yazışmalar, savunmalarında, keşif, hareketler, külot, yasal memorandumlar ve basit karmaşık arasında değişen diğer belge taslağı. İşlem paralegals çözünürlükleri, anlaşmaları, sözleşmeleri ve ilgili belge taslağı. yazma ayrılmaz bir avukat yardımcısı fonksiyonu olduğu için, açık ve anlaşılır ustası ve ikna edici paralegals yazılı iletişim akranlarından ayrı kendilerini ayarlayacaktır.

Araştırma ve Soruşturma Becerileri

Araştırma bir çekirdek paralegal becerisidir. Geleneksel yasal araştırma yöntemleri mastering ek olarak, katip İnternet araştırma ve yasal araştırma veritabanları böyle Westlaw ve Lexis / Nexis yetkin hale gelmelidirler. Katip ayrıca vaka gerçekleri analiz etmek ve düzgün yasal yetkiye alıntı öğrenmelisiniz. Hukuk, ceza ve işlem bağlamlarda Katı araştırmaya dayalı beceriler de tıbbi kayıtlar, delil, belge ve tanıkların izini sürmek için gereklidir.

Teknoloji Becerileri

Teknoloji becerileri en biridir rağbet gören bugünün yasal pazarında stajyerlik becerileri. teknoloji hukuku uygulama her yönüyle sızar gibi, katip kelime işlemci, hesap tablosu, telekomünikasyon, veritabanı, sunum ve yasal araştırma yazılımın büyüyen dizi lâzımdır. Katip genellikle kendi hukuk bürosunda ya da yasal departman içinde teknoloji alışveriş yaparken suçlanıyorlar. dava desteği ve e-keşif – Yasal teknolojisi de yeni yardımcı avukat nişler ortaya çıkmasını sağladı. masaya ileri teknoloji becerileri getirmek Paralegals yasal pazarda rekabet avantajına sahip.

organizasyon

Avukatlar, sivil ceza ve işlem konularda onların durumlarda ve dosyalara düzen getirmek katip güveniyor. Belge yoğun dava ve kurumsal işlemler belge ve verilerin büyük miktarlarda üretmek. Bu nedenle, sıralama, endeks, categorize, sırayla, manipüle ve bu bilgileri organize yeteneği temel bir avukat yardımcısı becerisidir. fiziksel belgeler, sergiler ve delilleri düzenlemeye ek olarak, katip vaka ile ilgili verileri yönetmede yardımcı teknoloji uygulamaları ve veritabanlarını lâzımdır.

Çok Amaçlı

Nadiren tek vaka, anlaşma veya göreve atanan katip vardır. Gerçek dünyada, katip birden görevleri dengelemek ve aynı anda yarışan öncelikleri dengelemek zorundadır. Örneğin, bir dava avukat yardımcısı, bir tanık, e-postaya bir istemci görüşebilir yeni veritabanı üzerinde bir meslektaş yetiştirmek ve aynı zaman bir saatlik blok içinde yasal bir sorunu araştırmak. en başarılı katip, esnek düşünmek öncelik vermektedir atamaları ve birden danışmanları ve taleplerini dengeleyebilirsiniz.

Takım çalışması

Grup çalışması diğer temel ark için becerisidir. hukuki hizmetlerin teslimi birden yeteneklere sahip bir ekip kaliteli ve uygun maliyetli hizmet sunmak için gerekli olduğunu yeterince karmaşıktır. Hukukun yetkisiz uygulamasına ilişkin kurallar avukat gözetiminde çalışmalarına Paralegals gerektiren Dahası, takım çalışması paralegal uygulamaya ayrılmaz bir parçasıdır. Katip ortakları, ortakları, dost katip, yasal sekreterler ve diğerlerini içerebilir kuruluşlarında daha büyük bir hukuk ekibi parçasıdır. Katip ayrıca istemciler dahil dış taraflar, karşılıklı avukat, uzman ve satıcılarla işbirliği içinde çalışmak zorundadır.

Detaylara dikkat

avukatlar genellikle büyük resme odaklanmış olsa da, detaylar stajyer düşer. Böyle, belge inceleme, sergi yönetimi ve başlık aramalar (özetlerine ve notlar halinde yasal yetkiye doğrulayarak) kontrol alıntı detaylara önem itinalı gerektiren olarak stajyerlik görevler. Bir deneme için hazırlanıyor ya da kapatma lojistik açıdan yönetme numaralandırma sergiler ve çift kontrol bütçelerinden mahkeme tarihleri ​​izleme ve süreler dosyalama arasında değişen ayrıntılar çok sayıda odaklanmayı gerektirir.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *