Věci nezařadit v Interview Thank You Letter

Posted on

Věci nezařadit v Interview Thank You Letter

Odeslání děkuji e-maily nebo poznámky po pohovoru vám pomůže dostat vybrán na druhý pohovor nebo dokonce pracovní nabídku. Na druhou stranu, psát něco špatného může zaměstnavatel rozmyslel kupředu.

Keep it Pozitivní

Kvalita vaší navazující komunikace po pohovoru bude mít vliv na posouzení zaměstnavatele vaší kandidatury. Odeslání děkuji vám na vědomí záležitosti, ale to musí být dobrý, ne jen rychlý „Díky za rozhovor“ e-mailové zprávy.

Je důležité zdůraznit, jak dobře práce zapadá do vašeho pozadí, stejně jako silná motivace k práci v této pozici u tohoto zaměstnavatele. Také budete chtít, aby se zabránilo říkat cokoliv, co zvýší pochybnosti o svůj postoj, motivace, nebo kvalifikací.

10 věcí nezařadit do děkovný dopis pro rozhovor

Tyto tipy na to, co ne zahrnout do svého navázat dopisu vám pomůže vyhnout se odesílání špatný signál pro zaměstnavatele.

  1. Nezahrnují pouze prohlášení o Ocenění:  Ujistěte se, že také potvrzují svůj velký zájem o práci a stručně vysvětlit, proč je pozice je vynikající fit.
  2. Vaše komunikace jsou ukázky vaše psaní a pozornost k detailu: Nezapomeňte pečlivě zkorigovat a opravit jakékoli pravopisu nebo gramatické chyby, a ujistěte se, že máte správný název pozice, adresu a jméno. Je to příležitost navázat se silnou pozitivní dojem, takže nedělají ani malou chybu.
  3. Nezmiňují Plat rozsah ve svém dopise:  Počkejte, až se nabídka musí učinit vyjednat plat, protože vaše finanční prostředky budou největší jakmile zaměstnavatel rozhodl, že jste preferovaným kandidátem.
  4. Neprovádějte žádné výmluvy nebo se omluvit za cokoli, co se pokazilo během rozhovoru:  Ty jsou na tom lépe ne upozornit na tyto otázky. Zdůraznit pozitivní vlastnosti, které by čelily veškeré obavy, které nastaly v průběhu schůzky. Výjimkou by bylo, pokud si myslíte, že rozhovor byl tak špatný, že jste z tvrzení.
  5. Nezmiňují některé aspekty polohy, která způsobí, že Otázka vhodnosti daného Job:  Počkejte, až nabídka byla rozšířena, aby získali další vyjasnění o složkách role, které se týkají vás. Nedávají zaměstnavateli jakýchkoliv důvodů k otázce, zda jste dobrý zápas před dokončením jejich výběr. Výjimku z tohoto pokynu může být, když víte, že nechcete, aby práci, ale stejně jako firmy. V takovém případě by jste zmínil, jak dojem, že jsi s organizací a zeptat, jestli může existovat jiná pozice, která byla vhodnější.
  6. Nezahrnují přesně stejný jazyk, ve dopisů Pokud odesíláte odděleně různým tazatelé:  Mysli na něco každý člověk sdílené která byla užitečná, nebo nadšený váš zájem. Další možností je, aby potvrdily aktiv, které by vám pomohou k prioritám adres, které jednotlivec zmínil. Tazatelé budou ohromeni, pokud budete mít čas přizpůsobit svůj komunikaci.
  7. Nedělají nepodložené nebo přehnané prohlášení typu „Úloha je dokonale hodí pro mé minulosti.“: Ujistěte se, že obsahují prohlášení na podporu své připomínky Například, dalo by se říct: „Jsem velmi nadšený z možnosti přistání. public relations spolupracovník práce, protože by mě mohly uplatnit svůj silný psaní, plánování události a media relations dovednosti.“
  8. Neberte příliš agresivní přístup zmínkou vám zavolá, aby zkontroloval postavení svou kandidaturu: jistě můžete provést navazující volání koncem časového okna, které zaměstnavatel, které pro své rozhodnutí. Ty prostě nemusíte uvést ve svém dopise.
  9. Nezahrnují odkazy Pokud budete vyzváni k nim  není třeba zahrnout odkazy s vaší navázat korespondence. Když zaměstnavatel chce seznam referencí, budou vás požádat o jednu.
  10. Nezahrnují jakékoliv dotazy týkající se úhrad pro vaše pohovor výdaje:  Následná komunikace by měly být zaslány co nejdříve po pohovoru. Váš dopis by měl být zaměřen výhradně na váš zájem o práci a jak dobře se hodí. Jakékoli další informace mohou odvádět pozornost od vaší zprávy. Zaslat samostatnou poznámku později se vypořádat s problémy náhradu.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *