Help Desk Support Technician Resume Příklad

Posted on

Help Desk Support / technik Resume Příklad

Milujete ji výrobky? Jste přírodní bezproblémové střelec a komunikátor – někoho, kdo může vysvětlit snadno složité technické vlastnosti počítačových koncoví uživatelé, kteří neznají firewall z flash disku? Pokud ano, možná budete chtít, aby zvážila vyslání žádosti a životopisy o pomoc úlohy podpůrných stůl.

Podle Úřad statistiky práce Occupational Outlook Handbook , že je třeba pro talentované odborníky počítačovou podporou lze očekávat zvýšení o 11% do roku 2026 – rychleji než průměrná míra růstu pro většinu úloh. 2017 medián platu za tyto práce bylo 52.810 $ ročně (přibližně 25,39 $ za hodinu).

Asistenční službu je jedna z těch profesních oblastech, kde nemusíte nutně potřebují bakalářský titul. Mnoho zaměstnavatelů najímat kandidáty s stupních přidruženého, ​​zvláště pokud mají prokázané schopnosti zákazníka služby, pozorný poslech, mluvení a psaní silné talenty a schopnost bezproblémové natáčení jednoduchých i složitých počítačových problémů.

Zde je příklad z  životopisu  určeného pro roli asistenční službu. Životopis obsahuje  shrnutí kvalifikací sekce. Při vytváření svůj životopis pro počítačovou podporu pracovních míst, měli byste také zvážit, včetně sekce technické dovednosti, které obsahuje seznam počítačový software a hardware máte znalosti.

Help Desk Support Resume Příklad

Julian Assenge
408 S. Enola Drive, Enola, PA 17025 · (709) 732-1234
julian@email.net

SOUHRN KVALIFIKACÍ

Zkušený a dobře informovaný informační technologie profesionální snaží přispět školení a získaných dovedností v rámci role asistenční službu. Zběhlý v SAP a Windows Active Directory.

Funguje dobře samostatně nebo ve skupině nastavení, které poskytují všechny aspekty počítačové podpory help desk, jako je řešení problémů, instalací a údržbou. In-hluboké znalosti a chápání mnoha softwarových balíčků a operační systémy. Odborník v poskytování zákaznické a konečného uživatele help desk podporu. Snadno identifikuje a řeší technické problémy a obavy. Výborné komunikační a prezentační schopnosti.

Vzdělávání a školení

KnowledgeSoft, Inc., Mechanicsburg, PA
kurzy intraNetWare 4.11 správě a 4.1a Advanced Administration

Shippensburg University of Pennsylvania, Shippensburg, PA,
John L. Grove College of Business
B. S. v oblasti informačních technologií

Harrisburg Area Community College, Harrisburg, PA
A.A. (Vyznamenání)

Východní Pennsboro Area High School, Enola, PA

TECHNICKÉ DOVEDNOSTI

Platformy: Windows 7/10, Mac OS X, Android

Software: MS Office Suite 2013+ (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook), Office 365SAP, Adobe, McAfee, Norton Utilities, intraNetWare 4,11, SAP

Hardware: TCP / IP, DHCP a DNS protokolů, LAN / WAN, routery, Ethernet, SAN, VPN

PROFESIONÁLNÍ ZKUŠENOST

Pennsylvania Úřad generálního inspektora , Harrisburg, PA (01/2017 – současnost)
Help Desk Technik

Poskytovat počítač asistenční službu prostřednictvím telefonní komunikaci s koncovými uživateli. Provádíme diagnostiku a odstraňování problémů systému, vstupenky dokumentu help desk / rozlišeních, a udržovat seznam vybavení zásob.

  • Napsaný organizace vůbec první manuální of Help Desk standardních operačních postupů (SOP).
  • Realizované kontinuální vylepšení procesu zlepšení, které snižovaly potíže dobu odezvy vstupenek o 45%.
  • Důsledně splněny ambiciózní cíle spokojenosti zákazníků.

Tri-County Asociace pro nevidomé , Harrisburg, PA (11/2015 – 1/2017)
Výrobní Associate

Vykonával různé administrativní úkoly, například hromadných zásilek, aby podpořily úsilí fundraising pro nevidomé a dalších organizací pro osoby se zdravotním postižením.

  • Sestavují literatury, připravené adresní štítky a obálky, a vyplacena prostřednictvím poštovní služby.
  • Podílely a ověřené díly IBM zařízení, montované kancelářské potřeby, a zajistila řádnou balení.

Pennsylvania Komise o zločinnosti a kriminality , Harrisburg, PA (09 / 2013- 11/2015)
Informační technologie technik

Poskytnutá podpora stůl počítačová pomoc a technická školení na hardware / software pro koncové uživatele.

  • Dokumentované help desk vstupenky / usnesení, jakož i poskytnutí celkové pomoci v každodenním podávání SAP Community Network (SCN).
  • Provedeny set-up, členění, a transport agency zařízení na základě potřeby.

Další tipy pro Help Desk Support kandidáty

Jak si navrhnout svůj životopis pro počítač technikem podpory role, pokusit se začlenit jako mnoho odvětví-konkrétní klíčová slova do dokumentu jak je to možné. Mnozí zaměstnavatelé v současné době používají automatizované žadatele sledovací systémy seřadit obnoví, které dostávají. Pokud váš životopis chybí klíčová slova, která tyto systémy jsou naprogramovány pro identifikaci, může se nikdy dostat do oka manažerovi lidských pronájmu.

Vaše nejlepší průvodce, jaká klíčová slova byste měli použít, jsou texty popisů pracovních míst, na něž se ucházíte. Podívejte se na podmínkách, které používají ve svých „minimální kvalifikaci“ a „Preferred kvalifikací“ sekcí. Se také podívat na těchto společných schopností podpůrných technologií , které zaměstnavatelé obvykle hledají v jejich zaměstnání kandidátů.

Jakmile uslyšíte zpět od zaměstnavatele, že bych měla zájem na setkání s vámi, že je čas zkoušet za rozhovor, takže budete dělat jako velkej dojem osobně, jak jste na svůj životopis. Zde jsou některé help desk rozhovor otázky , aby přezkoumala, jak si připravit.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *