Kde se nalézají Legitimní mikropráce

Posted on

Kde se nalézají Legitimní mikropráce

Při prohlížení webové stránky pro legitimní mikropráce-small úkolů, které děláte pro pay-být na pozoru znamení práce-at-home podvody. (Například, budete muset zaplatit, aby se zaregistrovat?) Existují důvěryhodné stránky, které nabízejí vzdálená pracovní místa, také známý jako crowdsourcing, a postupem času tyto se ukázaly jako spolehlivé a jednoduché způsoby, jak vydělat peníze navíc.

Amazon Mechanical Turk

Jeden z původních mikropráce zaměstnavatele, Amazon Mechanical Turk uvádí lidské inteligence úlohy (předvedení), které vzdálení pracovníci umístit a dokončit za poplatek, který je stanovený žadatele. K dispozici úkolům patří Zpracování obrazu a videa, ověřování dat a vyčištění, shromažďování informací, zpracování dat a další.

Appen

Appen je překladatelské a jazykové řešení firma, která rovněž nabízí dálkový mikropráce, které se nazývá „crowdsourcing“. Projekty jsou všechny provádí pomocí počítače a rozsah od přepis audio zkušeností uživatele výzkumu k hodnocení obsahu.

Clickworker

Clickworker používá crowdsourcing platformu pro distribuci úloh do vzdálených pracovníků na volné noze. Úlohy lze provést z počítače nebo mobilního zařízení, a obsahují data třídění, kopírování editace, korektury, internetový výzkum, přičemž průzkumy a další.

ySense

Pracovníci na ySense (dříve známý jako ClixSense) jsou přiřazeny jednoduché úkoly k dokončení on-line, spolu s dalšími pokyny. Tyto úkoly mohou zahrnovat provádění vyhledávání Google, kategorizace obrázků a další.

EasyShift

Uživatelé si mohou stáhnout aplikaci EasyShift na svém mobilním zařízení a kompletní at-home nebo umístění na bázi „směny.“ Většina směn patří focení předmětů v obchodech za spotřební značky, kteří chtějí sledovat své výrobky, a doba odezvy je obvykle 24 hodin.

Obrázek Osm

Dříve známý jako CrowdFlower, osmička říká, že jeho posláním je „posílení datové vědce do vlaku, testovat a ladit jejich strojového učení pro lidský svět.“ Jeho dálkové přispěvatelé vybírat projekty z zeď úkol, který je pravidelně aktualizován. Některé příklady úkolů patří kategorizace sociálních příspěvků média, obsah umírněnosti a audio přepis.

Fiverr

Přihlaste se jako „prodávající“ na Fiverr a stát se součástí jeho společenství nezávislých, kteří nabízejí služby na vyžádání, jako je grafický design, digitální marketing, psaní, překlad, video produkce, komentářovém uměním, programování a další. Kupující jsou typicky podnikatelé a malé podniky, které potřebují pomoc budování a pěstování jejich podnikání.

pole Agent

Agenti stáhnout mobilní aplikaci, vyberte si práci, která je v jejich blízkosti, a pak ji dokončit během dvou hodin. Práce by mohly zahrnovat cenové a zobrazení kontroly výrobků v obchodech, mystery shopping, ověřování obchodních míst a průzkumy.

Gigwalk

Chcete-li se stát Gigwalker, stáhněte si mobilní aplikaci a vztahují se na koncerty ve vaší oblasti, které odpovídají své dovednosti a zájmu. Většina koncertů zahrnují ověření, že produkty jsou zobrazeny a cenově správně u obchodníků nebo že marketingové akce jsou prováděny přesně a na čas.

Quicktate a iDictate

Přepsat zvukové soubory, které jsou méně než pět minut, z nichž každý má Quicktate nebo přepisovat již zvukové soubory s iDictate; oba jsou součástí téže společnosti. Lékařské přepis pracovních míst platit více než ty obecné.

Scribie

Scribie je další audio přepis služby. Opisovači pracovat vzdáleně na soubory, které jsou 6 minut nebo méně se doba odezvy 2 hodin.

Skyword

Spisovatelé, kameramany, designéři a fotografové se mohou připojit bazén Skyword tohoto tvůrců obsahu a nahrát portfolio práce. Ty musí být přijat do kanálu, než budete moci tvrdit přiřazení nebo předložit návrhy. mzdové tarify jsou určeny vlastníkům kanálu.

Smart Crowd

Dříve VirtualBee, Smart Crowd od Lionbridge požádá potenciální pracovníky, aby se zaregistrovat, odpovědět na otázky, a vzít hodnocení určit jejich dovednosti sety. Společnost kontakty vás, pokud je k dispozici práce; přijímáte úkoly, které chcete, a dokončit je online. Úkoly zahrnují výzkum dat, zadávání dat, testování a další.

TaskRabbit

Většina koncertů tohoto populárního task webu jsou aktivity v-osoba, jako je výroba dodávek, čištění a pomocné práce. TaskRabbit má mnohem širší aplikační proces ve srovnání s jinými mikropráce (které mají obvykle velmi málo), ale pracovní místa platit více.

TryMYUI

TryMYUI testery vyzkoušet stránky pomocí nahrávání obrazovky a poskytnout zpětnou vazbu o svých zkušenostech. Každý test, který trvá asi 20 minut, platí paušální 10 $. Úlohy jsou provedeny testerů na základě jejich demografie k dispozici, a oni mohou očekávat, že si několik úkolů týdně.

User Testing

Podobně jako u TryMYUI, testery pro uživatelské testování jsou placeni $ 10 strávit 10 až 20 minut procházení webových stránek a poskytnout zpětnou vazbu pomocí obrazovky a hlasový záznamník. dostupnost zaměstnání je založen na demografii testeru.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *